آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

روشن ترين رنگ كامپوزيت چه رنگى است؟

بهترين رنگ كامپوزيت دندان چه رنگی است؟سفید ترین رنگ کامپوزیت دندان چه رنگی است؟کامپوزیت دندان چند رنگ دارد؟بهترین رنگ کامپوزیت دندان

روشن ترين رنگ كامپوزيت چه رنگى است؟
4 تیر 1399
1

روشنترين رنگ كامپوزيت چه رنگى است؟

خیلی از افراد به تغییر ظاهر دندان و اصلاح شکل آن نیاز دارند.گاهی این مشکلات با ارتودنسی باید حل شود و گاهی با انجام ونیر کامپوزیت و لمینت دندان این مشکلات رفع میشود. این روز ها کامپوزیت و لمینت سرامیکی معجزه ای برای اصلاح طرح لبخند افراد به شمار می آیند.

نکنه مهم و قابل ذکر نحوه گذاشتن، جنس و رنگ ونیر یا همان روکش دندان است. اگر این عمل توسط متخصص زیبایی و دندانپزشک ماهر و با تجربه انجام شود،جای نگرانی نیست. كامپوزيت ها برندهاى مختلفى دارند و هر برند درجات رنگى مخصوص خودش را دارد و در سيستم كامپوزيت ما يک استاندارد رنگ ثابتى رو نداريم.

بنابراين روشنترين رنگ هر برندى خاص خودش و نام مشخص و متفاوتى با برند ديگر مى تواند داشته باشد.

نكته بسيار مهم این است كه در كامپوزيت بر خلاف لمينت، طيف رنگ هر برندى منحصر به خودش است. مثلا سفيد يک برند ممكن است طيف كرم بيشترى داشته باشد و يا به عبارتى قابل فهم تر رنگ آن سفيد افتابى باشد. ولى يک برند طيف متمايل به آبى- خاكسترى و يا رنگ سفيد مهتابى داشته باشد.

اين خيلى مهم است كه بدانيد كامپوزيتهاى مختلف رنگ هاى با تم متفاوتى دارند و در ضمن رنگ هاى خيلى روشن يا سوپر بليچ كامپوزيت ها خيلى نمى توانند شفاف باشند و اگر فردى تمايل به داشتن دندانهاى خيلى سفيد و در عين حال خيلى شفاف دارد بهتر است به جاى كامپوزيت از لمينت سراميكى استفاده كند.

حداقل چيزى كه از درمانهاى زيبايى مثل لمينت يا كامپوزيت ونير انتظار مى رود، حفظ ظاهر طبيعى دندان است.

گاهى با كارهايى مواجه مى شويم كه ظاهر گچى و بيرون زده اونها از فاصله دور به چشم مى آيد، در صورتيكه يک درمان ايده آل، درمانى است كه كسى متوجه آن نشود كه شما لمينت كرده ايد، فقط متوجه يک تغيير مثبت در چهره تان شوند.

برخلاف تصور بعضى كه گمان مى كنند كامپوزيت دندان نسبت به لمينت مات است و نمى تواند زيبايى لمينت را داشته باشد، اگر كار دقيق و با تكنيک صحيح انجام شود و كيفيت مواد و درمان خوب باشد، كامپوزيت ونير از لحاظ شفافيت همانند لمينت خواهد شد.

در واقع انتخاب بين كامپوزيت ونير و لمينت نباید بر اساس شفافيت و رنگ باشد بلكه بر اساس تفاوتهاى ديگرى آن دو همچون استحكام فشارى و ميزان تراش و قدرت پوشانندگى رنگ و مقاومت به رنگ پذيرى باشد.

نكته مهمى كه در رنگ كامپوزيت دندان وجود دارد، این است كه رنگ همه كامپوزيت ها تابع يک استاندارد معين نيستند و مثلا رنگ A1 يک برند متفاوت با برند ديگر است.

شايد به همين دليل بهتر است دندانپزشكان فقط از يک برند استفاده نكنند و با رنگ برندهاى خوب و معتبر آشنا باشند تا بر اساس سليقه بيمار بتوانند بهترين انتخاب را داشته باشند.

مثلا اگر بخواهم بصورت خيلى قابل درک براى عموم يک تفاوت بين رنگ هاى روشن را توضيح دهم، این است كه معمولا كامپوزيت هاى برند ژاپنى طيف رنگ متمايل به كرم -زرد و يا حالت سفيدى "افتابى" دارند و برندهاى اروپايى سفيدى متمايل به ابى-خاكسترى يا سفيدى "مهتابى"دارند.

سفید ترین رنگ کامپوزیت دندان

شاید برخی بیماران وجود داشته باشند که در پی انجام کامپوزیت ونیر با رنگ خیلی سفید باشند، اما بدانید دندان های خیلی سفید و براقی که در تلویزیون می بینید، در دنیای واقعی و از نزدیک بسیار مصنوعی و غیر طبیعی هستند. این را نیز باید متذکر شد که انتخاب رنگ کامپوزیت بسته به رنگ و تناژ پوست فرد و چند عوامل دیگر باید انتخاب شود و گاهی رنگ خیلی سفید پیشنهاد نمیشود.

شما میتوانید برای مشاوره برای انتخاب رنگ کامپوزیت دندان خود به دندانپزشکی سیب سفید مراجعه کنید تا به صورت رایگان توسط پزشک مشاوره شوید و بهترین رنگ را برای دندان های خود انتخاب کنید .همچنین کلینیک دندانپزشکی سیب سفید ارائه دهنده دیگر خدمات درمانی همانند ایمپلنت دندان، لمینت دندان و دیگر خدمات به صورت اقساط بلند مدت میباشد.

رنگ دندان چقدر سفيد باشد بهتر است؟

چه رنگى براى من مناسبتر است؟

و سوالاتى از اين نوع از طرف مراجعه كنندگان زياد مى شود.

واقعيت این است كه انتخاب رنگ يک امر سليقه اى و نسبى است و افراد مختلف، نظرات متفاوتى در اين مورد دارند و نمى توان براى همه يک پيشنهاد ارائه كرد.

بهتر این است كه انتخاب رنگ بر اساس سليقه بيمار و توجه به رنگ بيس دندان و نكاتى از جمله، سن بيمار، جنسيت وى و رنگ چهره با كمک تخصص و تجربه دندانپزشک انجام گيرد.

سليقه شما در مورد رنگ چيست؟

  • طبيعى
  • سفيد
  • خيلى سفيد

انواع مختلف رنگ کامپوزیت دندان

  • دسته A مایل به قهوه ای
  • دسته B مایل به زرد
  • دسته C مایل به خاکستری – زرد
  • دسته D مایل به زرد- قرمز

متمایل می گردند.

متخصص زیبایی دندان شما با تشخیص رنگ دندان طبیعی شما تصمیم میگیرد چه رنگی برای کامپوزیت شما انجام دهد و در نهایت با رضایت شما کار شروع میشود.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

 

 

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 1300 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 300 هزار تومان به تعداد محدود تا 05 تیر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965


دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!