آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

فیلم پیوند پودر استخوان و ممبران برای ایمپلنت

فیلم دوبله شده انجام پودر استخوان برای ایمپلنت، پیوند ممبران برای ایمپلنت،بلوک استخوانی برای ایمپلنت به چه معناست؟، آیا همه نیاز مند پودر استخوان قبل از ایمپلنت دندان هستند؟ممبرانچیست؟ همه این موارد به همراه فیلم کلینیک سیب سفید در این مقاله توضیح داده میشود.

فیلم پیوند پودر استخوان و ممبران برای ایمپلنت
13 فروردین 1399
0
دسته بندی: ایمپلنت,

فیلم پیوند پودر استخوان و ممبران برای ایمپلنت دندان

گاهی اوقات دندان از دست رفته یا کنده شده، بلافاصله با ایمپلنت جایگزین نمیشود و گذراندن مدتی بدون دندان، باعث میشود استخوان فک در زیر لثه تحلیل رود و نتیجه آن از دست دادن بخش قابل توجهی از استخوان زیر لثه است. این ریزش استخوان تقصیر شخص نیست، این فرایند جذب طبیعی است که به طور معمول باعث زوال استخوان می شود. بنابراین در زمان کاشت دندان، فرد ممکن است نیاز به استخوان بیشتری برای محکم شدن ایمپلنت داشته باشد.

 

 

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان هر واحد 2900 هزار تومان به تعداد محدود تا 15 خرداد ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

 

روش پیوند استخوان:

روش های مختلفی برای تولید دوباره استخوان وجود دارد تا فک شما قادر به پذیرش ایمپلنت دندان شود. این روشها به روشهای پیوند استخوان معروف هستند.

دندان برداشته می شود و مواد پیوند استخوان در سوراخ قرار می گیرد و نیاز به یک فرآیند بهبودی چهار ماهه دارد. پس از گذشت این زمان و بهبودی کامل استخوان، می توان عمل ایمپلنت را انجام داد و سپس دندان نهایی را روی آن قرار داد.

پیوند بلوک استخوان:

برای بیمارانی که استخوان بیشتری از دست داده اند، تکنیکی شامل قرار دادن بلوک های استخوان در ناحیه از دست رفته جایگزین خوبی میباشد.

بلوک ها متناسب با محل مورد نظر شکل داده شده و با پیچ های تیتانیومی در محل مربوطه نصب میشوند و چهار تا پنج ماه برای بهبودی زمان میبرند. زمانیکه استخوان بهبود یافت، استخوان زیادی برای کاشت دندان وجود دارد و برای ایمپلنت آماده است.

پیوند ممبران در ایمپلنت:

هنگامی که امکان استفاده از بلوک وجود ندارد، مخلوطی نرمتر از جایگزین استخوان، در جایی که استخوان از بین رفته است، قرار میگیرد و با یک رویه به نام غشای ممبران یا پیوند ممبران پوشانده می شود. این پیوند استخوان نیز رشد میکند و همانطور که گفته شد پس از بهبود استخوان، ایمپلنت انجام میشود و دندان نهایی روی آن قرار میگیرد.

روشهای پیوند استخوان ایمن هستند و موفقیت آنها در فن آوری های جدید در حال بهبود است، اما هنوز صد درصد موفقیت آمیز نیستند و ممکن است چندین تلاش برای موفقیت صد درصد لازم باشد.

عوارض پیوند استخوان:

عوارض بعد از پیوند استخوان که ممکن است رخ دهد :

  • عدم رشد
  • عفونت استخوان
  • درد

همه این عوارض معمولاً به راحتی با آنتی بیوتیک های مناسب و داروهای ضد درد، کنترل و درمان می شوند. نگران نباشید.

مزیت های این روش  به مراتب بیشتر از ریسک های آن است :دادن دندان های دائمی به شما که یک عمر همراه شما هستند.

کامل ترین مطالب و پاسخ سوالات رایج در مورد ایمپلنت دندان را در اینجا ببینید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!