آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

سفید کردن یا بلیچینگ دندان | هزینه و انواع آن

یکی از بهترین و کم آسیب ترین روش‌های سفید کردن دندان بیلیچینگ است. این روش در واقع راه درمانیست‌ برای از بین بردن انواع لکه‌ها و رنگدانه‌های روی دندان که بر اثر مرور زمان و یا ژنتیکی به وجود آمده‌اند و صرفاً برای زیبایی می‌باشد و هیچ خاصیت دیگری ندارد.

سفید کردن یا بلیچینگ دندان | هزینه و انواع آن
30 آبان 1397
21
دسته بندی: خدمات شاخص,بلیچینگ,

 

اطلاعیه:قیمت بلیچینگ دندان هر دو فک 1200هزار تومان به تعداد محدود تا 29 خرداد ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

  

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.بعد از بارگذاری و زدن گزینه ارسال صبور باشید تا پیام تایید را ببینید و مجدد کلیک نفرمایید.

 

!
!
!
 

بلیچینگ دندان

یکی از بهترین و کم آسیب ترین روش‌های سفید کردن دندان، بلیچینگ است. این روش در واقع راه درمانیست‌ برای از بین بردن انواع لکه‌ها و رنگدانه‌های روی دندان که در اثر مرور زمان و یا ژنتیکی به وجود آمده‌اند و صرفاً برای زیبایی می‌باشد و هیچ خاصیت دیگری ندارد

پاسخ صوتی به این سوال:بلیچینگ دندان چیست؟

پاسخ صوتی به این سوال:تفاوت بین بلچینگ و کامپوزیت دندان چیست؟

 

مراحل بلیچینگ در مطب و چگونگی انجام آن در ویدئو زیر نشان داده شده است.

 
 

 
 

روش‌های بلیچینگ دندان

از نظر کلی دو روش بلیچینگ دندان وجود دارد.1) بلیچینگ یا سفید کردن دندان در خانه 2) بلیچینگ یا سفید کردن دندان در مطب 

1) بلیچینگ در خانه (home bleaching)

 • در روش بلیچینگ خانگی شما یکبار وقت می‌گذارید و به مطب دندان پزشک مراجعه می کنید و دندانپزشک از فک بالا و پایینتان قالب گیری میکند و ظرف مدت 2 الی 3 روزقالبی شفاف (تری) متناسب با سایز دندانهایتان که فضای خالی برای پر کردن ماده سفید کننده در آن تعبیه شده است همراه با ژل سفید کننده و طریقه‌ی مصرف آن به شما میدهد.
 • مراحل بلیچینگ خانگی و انتخاب بهترین سفید کننده دندان حتما باید طبق نظر پزشک صورت گیرد.

2) بلیچینگ در مطب office bleaching

 • روش سفید کردن دندان در کلینیک نسبت به سفید کردن دندان (بلیچینگ) در خانه هزینه‌ی بالاتری دارد.
 • در روش بلیچینگ در مطب یک بند پلاستیکی روی دندان‎ها قرار می‌دهند تا از لثه‌ها محافظت کند و ماده‌ی سفید کننده دندان با غلظت تقریبا زیاد بر روی دندان‌ها گذاشته می‌شود. سپس یک نور یا همان لیزر بر روی دندان‌ها تابیده می‌شود تا مواد شیمیایی را فعال کند. نور باعث افزایش سرعت واکنش محصول سفید کننده می‌شود و تغییر رنگ سریع‌تر صورت می‌گیرد. گفته می‌شود سفید کردن لیزری تا پنج یا شش لایه‌ی دندان‌ها را روشن می‌کند.
 • این روش نسبت به بلیچینگ در خانه موثرتر است.ولی برای تداوم بیشتر توصیه میشود بعد از بلیچینگ در مطب چند جلسه بلیچینگ خانگی صورت گیرد.
 • در هر دو روش سفید کردن دندان چه در مطب و چه در خانه لثه‌ها با استفاده از مواد مخصوص محافظت می‌شوند. (ادامه مطلب)هزینه‌ی بلیچینگ دندان:

هزینه بلیچینگ دندان بسته به نوع بلیچینگ (بلیچینگ در خانه و بلیچینگ در مطب) متفاوت است ولی اصولاً از پایه 7۰۰ هزار تومان شروع خواهد شد. بلیچینگ دندان یکی از بهترین راه‌های سفید کردن دندان نسبت به لمینت دندان و کامپوزیت دندان است، چرا که هم عارضه‌ای ندارد و هم هزینه‌ای بسیار پایین تر نسبت به دیگر روش‌ها دارد. کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ارائه‌ی شرایط پرداخت اقساطی این امکان را به بیماران خود داده تا هزینه‌های درمانی و زیبایی خود را طی اقساط بلند مدت پرداخت کنند. همین امر یکی از مواردی است که باعث شده کلینیک سیب سفید به عنوان دندانپزشکی خوب در جنت آباد فعالیت کند.

هزینه بلیچینگ به صورت اقساطی چگونه محاسبه می‌شود؟

شما عزیزان می‌توانید هزینه بلیچینگ در مطب خود را به صورت اقساط بلند مدت و بدون بهره پرداخت کنید. برای اطلاع از نحوه‌ی محاسبه اقساط و مدارک مورد نیاز اینجا کلیک کنید.

مراحل استفاده از قالب ها و ژلهای سفید کننده در بلیچینگ خانگی

مرحله اول: قبل از انجام بلیچینگ باید دندانها را کامل مسواک زده و در صورت نیاز برای تمیزی بهتر از نخ دندان استفاده کنید.

مرحله دوم: نوک سرنگ را وصل کنید.

مرحله سوم: بر روی لبه خارجی تری و در داخل حفره‌ها یک قطره از ژل سفید کننده را ریخته و با نوک سرنگ روی حفره پخش کنید.

مرحله چهارم: قالبهای محتوی ژل را بر روی دندانهایتان بگذارید.این کار را با دقت انجام دهید تا قالبها به درستی بر روی دندانهایتان قرار گیرند و ژل از تری‌ها بیرون نزند.

نکته: اگر هنگام قالب گذاری ژل‌ها از قالب بیرون زد به وسیله مسواک خشک تمیز کنید.در مرحله‌ی قالب گذاری بر روی دندان ممکن است لثه ها بر اثر برخورد با ژل سفید کننده ، سفید شوند ولی بعد از 5 الی 10 دقیقه این سفیدی از بین می‌رود.برای جلوگیری از بروز سفیدی لثه، ژل را در دفعات بعد کمتر بر روی قالب بریزید.

مرحله پنجم: پس از گذشت 15 دقیقه قالبها را از روی دندانتان بردارید و دندانها و لثه را با آب و مسواک بشویید.

نکته: اکثر کسانی که از بلیچینگ خانگی استفاده میکنند این تصور را دارند که اگر تری ها بیشتر از 15 دقیقه بر روی دندان بماند تاثیر بیشتری دارد.در صورتیکه کل زمان تاثیر ژل سفید کننده 15 دقیقه است و زمان بیشتر قرار دادن آن بر روی دندان ها عملاً بی فایده است.

مرحله ششم: در آخرین مرحله تری ها را با آب سرد کاملاً از ژل پاک کنید و در جای خشک و خنک تا دفعه ی بعد نگه دارید.

بایدها و نبایدهای استفاده از ژل سفیدکننده

 • در دوره‌ی استفاده از بلیچینگ از مصرف هرگونه دخانیات،توتون،قهوه،چای و هر گونه نوشیدنی های رنگدانه دار جلوگیری کنید.
 • در طول درمان حتما بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید.
 • مدت زمان استفاده بین دو نوبت ژل سفید کننده باید بیش از یک ساعت باشد.
 • به هیچ وجه زنان باردار و شیرده،بیماران دیابتی،قلبی ،افراد زیر 16 سال و کسانی که دندانهای حساسی دارند نباید از ژل سفید کننده استفاده کنند.
 • استفاده از خوراکیهای دارای سیتریک اسید را در طول درمان بیلیچینگ تا حدالامکان کاهش دهید.
 • پس از هربار استفاده از سرنگ (حاوی ژل) حتما در جای خشک و خنک نگه داری کنید.از نگه داری سرنگ در یخچال پرهیز کنید.
 • استفاده ی بیش از دوبار در روز و هر بار بیش از یک ساعت از بلیچینگ خانگی در روند به نتیجه رسیدن کمکی نخواهد کرد.

 

اطلاعیه:قیمت بلیچینگ دندان هر دو فک 1200هزار تومان به تعداد محدود تا 29 خرداد ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

پس از سفید کردن دندان با روش بلیچینگ، دندان‌ها تا چه مدتی سفید می‌ماند؟

سفید ماندن دندان پس از بلیچینگ به نوع رژیم غذایی ، بهداشت دهان، نوع تغذیه‌ای که فرد پس از انجام بلیچینگ دارد و میزان رنگدانه‌های موجود در نوشیدنی‌ها و غذاها بستگی دارد.

لازم به ذکر است که بلیچینگ برای دائمی ماندن باید هر چند مدت یکبار طبق نظر پزشک  تکرار شود تا سفیدی ماندگاری به دندانهایتان ببخشد.

قبل از بلیچینگ چه کارهایی باید انجام دهیم؟

قبل از اینکه برای بلیچینگ اقدام کنیم ابتدا باید دندان های پوسیده را ترمیم کنیم سپس در صورت نیاز جرمگیری دندان ها و برساژ را انجام دهیم تا نتیجه‌ی بهتری از بلیچنگ بگیریم.

باید این نکته را در نظر داشته باشیم  که بلیچینگ بر روی پرکردگی‌ها، لمینت‌ها، روکش‌ها و زردی‌های ریشه دندان که بر اثر تحلیل رفتن لثه به وجود آمده تاثیری ندارد.

بیشتر بخوانید: ارتودنسی با لیزر، علت سیاه شدن لثه، انواع ایمپلنت دندان، لبخند هالیوودی

با بلیچینگ کردن دندانها تا چه حدی سفید می‌شود؟

بسته به نوع جنس دندان اشخاص و همچنین رنگدانه‌های رسوبی، درجه سفیدی دندان‌ها پس از انجام بلیچینگ متفاوت است .

کدام روش بلیچینگ (سفید کردن دندان) موثرتر است؟

قطعاً روش بلیچینگ دندان در مطب نسبت به بلیچینگ در خانه زمان کمتری برای رسیدن به نتیجه مورد نظر را نیازمند است. ولی روش بلیچینگ در خانه ماندگاری بیشتری نسبت به مطب دارد.به همین خاطر توصیه ما به کسانی که قصد سفید کردن دندان به روش بلیچینگ را دارند این است که مرتبه اول بلیچینگ را در مطب انجام دهند و برای ماندگاری بیشتر در خانه تکرار کنند.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

آیا سفید کردن دندان به روش بلیچینگ عوارضی هم دارد؟

بلیچینگ دندان به این علت که ضرری به دندان نمی‌رساند یکی از بهترین روش‌های سفیدکردن دندان نسبت به روش‌های دیگر است.با این تفاسیر بلیچینگ بر روی تمام دندان‌ها عملکرد خوبی ندارد مثلاً برای دندان‌هایی که دارای لکه‎های قهوه‌ای هستند و یا بر اثر مصرف دارو یا جراحت دندانی تغییر رنگ داده اند اصلاًروش مناسبی نیست.بنابراین بهتر است حتماً برای انتخاب راه بهتر سفید کردن با متخصص دندانپزشکی مشاوره کنید.

دیگر مشکلی که در روش بلیچنیگ وجود دارد. حساس کردن دندانهاست که در واقع نمیتوان گفت از عوارض بلیچینگ است زیرا با استفاده از خمیر دندان‌های ضد حساسیت کاملا قابل درمان است. (ادامه مطلب)

امروزه زیبایی و سفیدی دندان یکی از اصلی‌ترین علل زیبایی چهره به شمار می‌آید به همین دلیل اکثر مردم تمایل به سفید کردن دندان‌هایشان به روش‌های مختلف پزشکی مانند بلیچینگ، لمینت، کامپوزیت و .... دارند.

 

تفاوت بلیچینگ و لمینت دندان 

بلیچینگ دندان یک روشی ساده برای سفید کردن دندان است که از مواد سفید کننده مانند کاربامید پراکساید و هیدروژن پراکساید استفاده میکند و به این صورت عمل میکند که لکه های روی دندان را به قسمتهای کوچکتر تقسیم و سپس پراکنده میکند در نتیجه رنگ دندان‌ها روشن‌تر می‌شود. درلمینت دندان قالبی سرامیکی که ضخامتی حدود 6 میلیمتر دارد متناسب با قالب دندان ساخته شده و بر روی دندان قرار داده می‌شود.لمینت دندان ضخامتهای متنوعی دارد که میتواند کمتر از 6 میلیمتر و یا بیشتر باشد.در لیمنیت هدف اصلی پوشاندن عیبهای دندانی مانند تغییر رنگ دندان، شکستن دندان و فاصله‌ی بین دندانی است.در حالیکه در بلیچینگ هدف فقط سفید کردن دندان می‌باشد. (ادامه مطلب)

 

تفاوت بلیچینگ و کامپوزیت دندان 

بلیچینگ تنها به افرادی که فقط می‌خواهند رنگ دندان خود را سفید کنند و نیازی به تغییر در فرم، اندازه و شکل دندان خود ندارند و یا دندانهایی مرتب و با سایز مناسب ندارند به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. ولی در روش سفید کردن دندان با کامپوزیت علاوه بر تغییر رنگ دندانها، فرم، اندازه و ظاهر دندانها تغییر می‌کند. در روش کامپوزیت ونیر، بر روی دندان هیچگونه تراشی داده نمی‌شود و کامپوزیت بر روی دندان بدون تراش قرار میگیرد. (ادامه مطلب)

پاسخ صوتی به این سوال:تفاوت میان کامپوزیت دندان و بلیچینگ دندان چیست؟

 

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان

 هر دو روش جرمگیری و بلیچینگ دندان باعث روشن تر شدن دندان‌ها می‌شود ولی در هر کدام از این روشها نوع و میزان سفید کردن دندانها متفاوت است. روش جرمگیری یا (اولتراسونیک) باعث پاکسازی دندانها از املاح رسوب کرده که باعث بوی بد دهان، بدرنگی و زبری دندانها می‌شود. خود بزاق دهان انسان به طور طبیعی با میکروبها و مواد غذایی و باکتریهای دهان ترکیب شده و ایجاد لایه‌‌ای به نام پلاک بر روی دندانها می‌کند. اصولاً پلاکها در قسمتهای پایینی لثه و نواحی که دسترسی به آنها برای تمیز کردن دشوار است بیشتر میشوند که به مرور زمان باعث پوسیدگی دندان می‌شوند پس برای از بین بردن این پلاکهای ایجاد شده باید جرمگیری دندان انجام شود که طی این فرآیند پلاکها و رسوباتی که در بین دندان و لثه ها ایجاد شده از بین می‌رود که همین امر گاهی سبب روشنتر شدن لثه و دندان افراد می‌شود. روش بلیچینگ دندان صرفا یک روش برای سفید کردن دندانهاست. بلیچینگ دندان در واقع راه درمانسیت برای از بین بردن لکه ها و رنگدانه های روی دندان که در اثر مرور زمان و به صورت ژنتیکی به وجود آمده این روش صرفاً برای زیبایی است و روش درمانی ای نیست. بلیچینگ دندان  یکی از بهترین و کم آسیب ترین روشهای سفید کردن دندان است. (ادامه مطلب)

روش بلیچینگ متقاضیان خاص خود را دارد و افراد بسیاری را جذب خود کرده است. این روش برای کسانی که دندانهایی مرتب و سالم دارند و تنها نیازمنده سفید کردن دندان هستند بهترین انتخاب است. به دلیل استقبال بیشتر مراجعه کنندگان به کلینیک سیب سفید و سوالات متدوال درباره‌ی بلیچینگ دندان مانند:

 • آیا نور دستگاه بلیچینگ مضر است یا خیر؟
 • بازه زمانی درمان بلیچینگ دندان چقدر است؟
 • آیا برای انجام بلیچینگ، دندان ساییده می‌شود؟

پاسخ می‌دهیم تا شما با خیال آسوده‌تر بتوانید این روش سفید کردن دندان را انجام دهید. (ادامه مطلب)

روشی نوین در بلیچینگ دندان (بلیچینگ دندان با اپلیکیشن تلفن همراه)

علاوه بر روشهای گفته شده در بلیچینگ دندان مانند: بلیچینگ در مطب و بلیچینگ در خانه روشی نوین برای انجام این نوع سفید کردن دندان معرفی شده است که به دلیل دسترس بودن و نتیجه‌ای تقریبا مطلوب بسیار در بین مردم رواج یافته است. این روش تلفیقی از هر دو روش انجام بلیچینگ دندان می‌باشد یعنی هم از اشعه و هم از مواد سفید کننده در قالب استفاده می‌شود. به اینگونه که شما مواد سفید کننده دندان را از طریق پزشک و یا مراجعه به داروخانه تهیه می‌کنید سپس مواد را به دندانهایی که در هنگام خندیدن نمایان می‌شوند میمالید پس از آن دستگاهی که دارای اشعه می‌باشد (در تصویر زیر مشاهده می‌کنید) به روی دنداهایتان قرار دهید و دستگاه را به تلفن همراهتان متصل کنید و از طریق اپلیکیشن سفید کردن دندان مربوطه زمان و درجه سفیدی را انتخاب کنید.

لاک سفید کننده دندان چیست؟

لاک سفید کننده دندان و دیگر سفید کننده‌های موجود در داروخانه‌ها درصد بسیار کمی هیدروژن پراکسید دارند در نتیجه سفید کردن دندان‌ها به تاخیر می‌افتد. علاوه بر این چون این مواد بدون هیچ محافظی مانند تری‌های پلاستیکی در بلیچینگ، در دهان فرد رها می‌شوند و کنترلی بر روی آن‌ها نیست با بزاق دهان بلعیده و باعث صدمات جدی به بدن می‌شود.همچنین این مواد دارای ساخارین هستند که مدتهاست دانشمندان و پزشکان سرطان زا بودن آن را اثبات کرده‌اند حتی در آمریکا مصرف این دارو ممنوع شده است با اینکه ساخارین هیچ ضرری برای دندان ندارد ولی به دلیل سرطانزا بودن مصرف آن توصیه نمی‌شود.

 

مهمترین عوامل تاثیرگذار در تغییر رنگ دندان‌ها

 • بالارفتن سن
 • عدم رعایت بهداشت دهان  دندان
 • استعمال دخانیات خصوصاً سیگار
 • استفاده از مواد غذایی دارای رنگدانه
 • استفاده از نوشیدنی‌های رنگی مانند قهوه، چای و...

رعایت هر یک از نکات بالا می‌تواند در سلامت و سفیدی دندانها نقش به سزایی داشته باشد.

شرایط اقساط

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مفتخر است که تمامی خدمات زیبایی خود شامل ایمپلنت دندان، کامپوزیت و لمینت، طراحی لبخند و نیز خدمات درمانی شامل ترمیم و جراحی ریشه دندان، عصب‌کشی، جرمگیری و ..... را به صورت اقساطی ارائه دهد.کلینیک سیب سفید تنها ارائه دهنده‌ شرایط کاملاً اقساطی در ایران می‌باشد.برای اطلاع از شرایط اقساطی دندانپزشکی می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

 

اطلاعیه:قیمت بلیچینگ دندان هر دو فک 1200هزار تومان به تعداد محدود تا 29 خرداد ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

5 نظر

سارا
ارسال شده در 19 اردیبهشت 1398 ساعت 02:22 قبل از ظهر
سلام وقتتون بخیر .ببخشید من قالب دندونم ک واسه بلیچینگ در خانه گرفته بودم ی شب تا صبح توی دمای اتاق گذاشتم ‌.توی یخچال نذاشتم اما الان این قالبه شل شده و نمیشه ازش استفاده کنم!ایا راهی هست ک بشه این مثل اولش بشه؟توی آب سرد هم گذاشتمش اما نشد
نیلوفر
ارسال شده در 31 اردیبهشت 1398 ساعت 05:39 بعد از ظهر
سلام من دندونامو بلیچینگ کردم ولی بعد از انجام آن لثه های بالا و پایینم به شدت حساس شد و با کوچکترین آب گرم و سرد واقعا درد میگیره به نظرتون چی کار باید بکنم؟
کلینیک سیب سفید
ارسال شده در 01 خرداد 1398 ساعت 12:14 بعد از ظهر
سلام ممنون شما به احتمال خیلی زیاد ژل سفید کننده را به مقدار زیادی زدین که باعث شده از سطح دندان بر روی لثه هاتون برسه چون این ژل بسیار قوی هستش و فقط باید بر روی دندان گذاشته شود اگر بیشتر داخل قالب ریختین باید پخشش کنید و در قسمتی از قالب که بر روی لثه قرار میگیرد به هیچ عنوان نریزید.
سمیرا
ارسال شده در 31 اردیبهشت 1398 ساعت 05:40 بعد از ظهر
وقتتون بخیر ببخشید من میتونم فقط فک پایینمو بلیچینگ کنم؟
کلینیک سیب سفید
ارسال شده در 01 خرداد 1398 ساعت 12:14 بعد از ظهر
ممنون بله هر کدام از فکهایتان را که میخواهید میتوانید بلیچینگ کنید الزامی در انجام هر دو فک با هم نیست.
محمد
ارسال شده در 31 اردیبهشت 1398 ساعت 05:42 بعد از ظهر
با سلام ببخشید من وقت بلیچینگ گرفتم از کلینیک شما فقط یه سوالی داشتم فراموش کردم بپرسم میخواستم بدونم ماندگاری بلیچینگ چقدره؟ بستگیه به نوع مواد غذایی هم داره؟
کلینیک سیب سفید
ارسال شده در 01 خرداد 1398 ساعت 12:13 بعد از ظهر
بله صد در صد مرتبطه ماندگاری بلیچینگ به مواد غذایی که مصرف میکنیدبستگی دارد غذاهای رنگدانه دار و نوشیدنیهایی مثل چای و قهوه در طول درمان در کند کردن روند سفید شدن دندانهایتان تاثیر گذار است. برای ماندگاری دقیق بلیچینگ شما دکتر پس از ویزیت زمان دقیق را میگن خدمتتون
المیرا
ارسال شده در 31 اردیبهشت 1398 ساعت 05:44 بعد از ظهر
وقت بخیر به نظر شما برای من که دندون بالام یکیش شکسته و میخوام الان کل دو فکمو سفید کنم بهتره بلیچینگ کنم یا کامپوزیت ممنون میشم جوابمو بدین چون تخفیفتون تا 15 خرداد بیشتر نیست سریعتر برسم خدمتتون ممنون
کلینیک سیب سفید
ارسال شده در 01 خرداد 1398 ساعت 12:13 بعد از ظهر
وقت شما هم بخیر چون شما دندانتان شکسته بهتره از کامپوزیت استفاده کنید چون کامپوزیت نواقصی اگر باشه بر طرف میکنه در واقع یه لایه از جنس کامپوزیت بر روی دندانتان قرار میگیره ولی بلیچینگ فقط دندان خودتان را سفید میکند و شکستگی و فاصله دندان و هر گونه ترمیم باید کامپوزیت و یا لمینت شود.

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!