آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

خطرات ناشی از سفید کردن دندان‌ها در خانه

آیا سفید کردن دندان‌ها در خانه خطرناک است؟ سفید کردن دندان در خانه. خطرات ناشی از سفید کردن دندان در خانه. آیا راه‌های طبیعی سفید کردن دندان خطرناک است؟ مواد سفید کننده‌ی دندان در خانه خطرناک است؟

خطرات ناشی از سفید کردن دندان‌ها در خانه
25 بهمن 1397
0
دسته بندی: بلیچینگ,

 

تنها تا 15 اسفند بلیچینگ آمریکایی 1000000تومان 

شرایط اقساط دندانپزشکی: 70 درصد از مجموع هزینه دندانپزشکی شما به صورت بلند مدت و تا 10 ماه اقساط  می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

 453 451 44 -021  و  471 461 44 - 021 

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

آیا سفید کردن دندان‌ها در خانه خطرناک است؟

امروزه اینترنت نقش مهمی در زندگی مردم دارد. به طوری که افراد پاسخ کوچکترین و بزرگترین پرسش‌های خود را از اینترنت می‌خواهند. این پرسش‌ها محدودیتی ندارد و می‌تواند در هر زمینه‌ای باشد. یکی از همین زمینه‌ها، دندانپزشکی و خدمات زیبایی می‌باشد. سفید کردن دندان مبحثی است که امروزه طرفداران زیادی دارد. راه‌های زیادی مثل کامپوزیت، بلیچینگ، لمینت سرامیکی و... وجود دارد که دندان‌ها را سفید می‌کند. این کارها حتما باید در کلینیک دندانپزشکی و توسط متخصص دندانپزشک صورت گیرد. حال سوال اینجاست که بحث اینترنت چرا در اینجا مطرح شد؟ به این دلیل که راه‌های طبیعی زیادی برای سفید کردن دندان‌ها در خانه وجود دارد که مردم از طریق یک سرچ ساده در گوگل اطلاعاتی بدست آورده و اقدام به انجام آن می‌کنند. غافل از اینکه در بیشتر موارد هیچ تضمینی برای صحت اطلاعات موجود در اینترنت وجود ندارد. بنابراین مواردی مثل سفیدکردن دندان که بحثی پزشکی است را نباید با این راهکار‌ها انجام داد و باید با دندانپزشک مشورت کرد. در اینجا سعی کردیم خطرات ناشی از سفید کردن دندان‌ها در خانه را مطرح کنیم:

استفاده از زغال چوب:

یکی دیگر از راه‌های طبیعی سفید کردن دندان در خانه، استفاده از زغال چوب است. این ماده می‌تواند باکتری‌های ایجاد کننده‌ی لکه روی دندان‌ها را از بین ببرد و دندان‌ها را سفید کند. اما استفاده از آن بدون ریسک نیست. به عنوان مثال زغال چوب به راحتی با برخی از داروهایی که ممکن است فرد مصرف کند، واکنش می‌دهد و احتمال بروز خطر زیاد است. زغال چوب همچنین می‌تواند باعث فرسایش مینای دندان، حساسیت‌های مربوط به دهان و دندان و حتی بروز بیماری‌های لثه شود.

بیشتر بخوانید: ارتودنسی با لیزر، علت سیاه شدن لثه، انواع ایمپلنت دندان، روش‌های انجام بلیچینگ دندان، لبخند هالیوودی

استفاده از هیدروژن پراکسید:

از هیدروژن پراکسید به عنوان ماده‌ای برای سفید کردن دندان در خانه استفاده می‌کنند. اما به خطراتی که ممکن است در اثر استفاده از این ماده برای فرد داشته باشند اطلاعی ندارند. برای استفاده از هیدروژن پراکسید باید از میزان مصرف و همچنین غلظت مخصوص برای این کار آگاه بود. در صورتی که به میزان بیشتری از این ماده استفاده شود و یا غلظتی کمتر یا بیشتر از غلظت مورد نظر استفاده شود، می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال یکی از ویژگی‌های سمی برای مصرف غلظت بالای پراکسید هیدروژن، مقدار اکسیژن تولید شده‌ی آن است.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

تنها تا 15 اسفند بلیچینگ آمریکایی 1000000 تومان

شرایط اقساط دندانپزشکی: 70 درصد از مجموع هزینه دندانپزشکی شما به صورت بلند مدت و تا 10 ماه اقساط  می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

 453 451 44 -021  و  471 461 44 - 021 

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!