آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان چیست؟

 هر دو روش جرمگیری و بلیچینگ دندان باعث روشن تر شدن دندان‌ها می‌شود ولی در هر کدام از این روشها نوع و میزان سفید کردن دندانها متفاوت است. روش جرمگیری یا (اولتراسونیک) باعث پاکسازی دندانها از املاح رسوب کرده که باعث بوی بد دهان، بدرنگی و زبری دندانها می‌شود.

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان چیست؟
1 اسفند 1397
0

 

تخفیف فقط تا پایان بهمن ماه: بلیچینگ آمریکایی 1000000تومان به جای  1500000تومان

شرایط اقساط دندانپزشکی: 70 درصد از مجموع هزینه دندانپزشکی شما به صورت بلند مدت و تا 10 ماه اقساط  می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

 453 451 44 -021  و  471 461 44 - 021 

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان چیست؟

 هر دو روش جرمگیری و بلیچینگ دندان باعث روشن تر شدن دندان‌ها می‌شود ولی در هر کدام از این روشها نوع و میزان سفید کردن دندانها متفاوت است. روش جرمگیری یا (اولتراسونیک) باعث پاکسازی دندانها از املاح رسوب کرده که باعث بوی بد دهان، بدرنگی و زبری دندانها می‌شود. خود بزاق دهان انسان به طور طبیعی با میکروبها و مواد غذایی و باکتریهای دهان ترکیب شده و ایجاد لایه‌‌ای به نام پلاک بر روی دندانها می‌کند. اصولاً پلاکها در قسمتهای پایینی لثه و نواحی که دسترسی به آنها برای تمیز کردن دشوار است بیشتر میشوند که به مرور زمان باعث پوسیدگی دندان می‌شوند پس برای از بین بردن این پلاکهای ایجاد شده باید جرمگیری دندان انجام شود که طی این فرآیند پلاکها و رسوباتی که در بین دندان و لثه ها ایجاد شده از بین می‌رود که همین امر گاهی سبب روشنتر شدن لثه و دندان افراد می‌شود.

روش بلیچینگ دندان صرفا یک روش برای سفید کردن دندانهاست. بلیچینگ دندان در واقع راه درمانسیت برای از بین بردن لکه ها و رنگدانه های روی دندان که در اثر مرور زمان و به صورت ژنتیکی به وجود آمده این روش صرفاً برای زیبایی است و روش درمانی ای نیست. بلیچینگ دندان یکی از بهترین و کم آسیب ترین روشهای سفید کردن دندان است.

به صورت تفکیکی هر یک از این روشها را توضیح می‌دهیم:

جرمگیری دندان:

  • در روش جرمگیری دندان، جرمهای روی دندان و لثه و رنگدانه‌های خارجی از روی دندانها برداشته می‌شود.
  • اگر فردی در مصرف چای زیاده روی کند و یا سیگاری باشد و رنگدانه های ایجاد شده روی دندان وی زیاد باشد با انجام جرمگیری تفاوت چشمگیری ایجاد می‌شود.
  • در انجام جرمگیری دندان رنگ خود دندان تغییری نمیکند یعنی روشنتر نمی‌شود بلکه فقط پلاکها و رنگدانه‌های روی دندان برداشته می‌شود و در نهایت رنگ واقعی دندان نمایان خواهد شد. برای اطلاع از اچگونگی انجام جرمگیری دندان اینجا کلیک کنید.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان:

  • در انجام بلیچینگ دندان ماده سفید کننده یا همان ماده بلیچ به داخل دندان فرد نفوذ کرده و رنگ واقعی دندان شخص را روشنتر می‌کند.
  • علت این تغییر رنگ دندان می‌تواند با کهولت سن باشد زیرا به مرور زمان و ساییده شدن مینای دندان عاج دندان نمایانتر شده و دندان زردتر به نظر می‌رسد.
  •  علت دیگر تغییر رنگ دندانها نفوذ رنگدانه‌های داخل مواد غذایی به دندانهاست که به مرور زمان سبب زرد شدن دندان‌ها می‌شود. فعال شدن اکسیژن موجود در ماده‌ی بلیچینگ دندان باعث از بین رفتن رنگهای نفوذ کرده به دندان می‌شود. برای اطلاع از چگونگی انجام بلیچینگ دندان اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط اقساط کلینیک سیب سفید اینجا کلیک کنید.

 بلچینگ دندان به طور کلی به دو روش انجام می‌شود:

1) بلیچینگ در خانه 2) بلیچینگ در مطب

بلیچینگ در مطب با سرعت بیشتری نسبت به بلیچینگ در خانه انجام می‌شود ولی بلیچینگ در خانه ماندگاری بالاتری دارد. اگر در نهایت هر دو روش با هم انجام شوند بسیار بهتراست زیرا روش بلیچ در مطب شما را به هدف یعنی سفیدی دندان نزدیک می‌کند و روش بلیچ درخانه باعث سفید ماندن طولانی دندانها می‌شود.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید واقع درغرب تهران کلیه خدمات زیبایی و درمانی دندان از جمله بلیچینگ، لمینت، جرمگیری، عصب کشی و .... را توسط متخصصان مجرب به صورت اقساطی انجام می‌دهد.

 

تخفیف فقط تا پایان بهمن ماه: بلیچینگ آمریکایی 1000000 تومان به جای 1500000 تومان

شرایط اقساط دندانپزشکی: 70 درصد از مجموع هزینه دندانپزشکی شما به صورت بلند مدت و تا 10 ماه اقساط  می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

 453 451 44 -021  و  471 461 44 - 021 

 

 

همین حالا عکس لبخندتان را به اینجا بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

دیگر مطالب مرتبط کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!