آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

فیلم ایمپلنت دیجیتالی دندان

فیلم دوبله شده ایمپلنت دیجیتالی چیست و مراحل انجام، توسط بهترین متخصص ایمپلنت تهران در کلینیک سیب سفید. ایمپلنت دیجیتالی برای حداقل کردن برش و درد ایمپلنت دندان

فیلم ایمپلنت دیجیتالی دندان
18 اردیبهشت 1399
1

فیلم ایمپلنت دیجیتالی دندان

در این فیلم دوبله شده به فارسی توسط کلینیک سیب سفید، میتوانید روش انجام ایمپلنت دیجیتالی دندان ها را مشاهده نمایید. دندانهای از دست رفته نه تنها می توانند اعتماد به نفس شما را پایین بیاورند، بلکه می توانند بر سلامت دهان و دندان شما نیز تأثیر بگذارند. ایمپلنت بهترین راه برای جایگزینی دندان های از دست رفته است.

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

متخصص ایمپلنت در عمل جراحی ایمپلنت دیجیتال از یک شبیه سازی سه بعدی کامپیوتری برای بررسی وضعیت استخوان و وضعیت عصب ها استفاده می کند. با این اطلاعات، یک دندانپزشک ماهر قادر به برنامه ریزی جراحی با حداقل برش خواهد بود. از آنجا که عمل جراحی کاشت دیجیتال بر ایجاد حداقلی برش تمرکز دارد، درد کمتری نیز نسبت به ایمپلنت عادی دارد.

در حین عمل دندانپزشکی، یک هدایت کننده روی دندان های شما نصب می شود تا از آسیب دیدن عصب یا دندان های اطراف جلوگیری شود. این راهنما همچنین به دندانپزشکان کمک می کند تا برش های دقیق و در عین حال کوچک را برای قرار دادن ایمپلنت دندان ایجاد کنند.

جراحی برش حداقل چیست؟

جراحی برش حداقلی روشی است که بیماران برش های سطحی تری را به منظور کاهش درد، ناراحتی و زمان بهبودی متحمل میشوند. در ایمپلنت این به معنی ایجاد برش های كوچك برای ایمپلنت های دندانی است كه در آن شما نیازی به بخیه نخواهید داشت. برش حداقلی برای کاهش قابل توجه میزان خونریزی و تورم بعد از جراحی دندان نیز فوق العاده است.

آیا ایمپلنت دیجیتال نسبت به سایر جراحی های کاشت دندان درد کمتری دارد؟

نکته اصلی تکنیک ایمپلنت بدون جراحی، تکنیک های پیچیده رادیوگرافی است که با فناوری رایانه همراه است تا بتواند جراحی دقیق قرار دادن کاشت دندان را انجام داد. تصویربرداری دقیق 3 بعدی امکان ارزیابی دقیق ساختار استخوان، نقشه برداری از مناطقی که بهترین ترکم استخوان را دارند. در جراحی سنتی ایمپلنت، لثه باید در تمام طول محلی که ایمپلنت ها قرار می گیرند بریده شود. به همین دلیل امروزه  بسیاری از بیماران به عمل جراحی ایمپلنت دیجیتال روی آورده اند. عمل جراحی کاشت دیجیتال به برش حداقل نیاز دارد، زیرا از عکسهای سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و وضعیت عصب استفاده می کند. از طرف دیگر، جراحی سنتی کاشت دندان نیاز به ایجاد برش عمیقی در امتداد لثه تا استخوان دارد.

سوراخی که برای قرار دادن در کاشت دندان شما ایجاد می شود به اندازه کافی کوچک است که نیازی به بخیه نیست. این نه تنها دوره بهبودی شما را کاهش می دهد بلکه خطر تورم، خونریزی و عفونت را نیز کاهش می دهد. معمولاً کل عمل جراحی ایمپلنت دیجیتال در هر 1 تا 2 کاشت دندان حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد.

مراحل ایمپلنت دیجیتال

مرحله اول تصویر دیجیتالی دندانها با استفاده از یک اسکنر داخل دهانی است که در هر ثانیه حدود سه هزار عکس می گیرد تا آناتومی دندان ها، بافت لثه و نیش را ضبط کند.

در مرحله دوم، یک سی تی اسکن پرتو مخروطی انجام میشود که دقیقاً آناتومی استخوان و دندان ها را ضبط می کند و اطلاعات سه بعدی در مورد استخوان و ساختارهای حیاتی مانند اعصاب و سینوس ها را ارائه می دهد. سپس تصاویر مرحله اول و دوم با یکدیگر ترکیب میشوند تا یک مدل سه بعدی از دندان های استخوان فک و لثه بیمار ارائه دهد. اکنون ترمیم را به صورت دیجیتالی و با فرم مورد نیاز و موقعیتی متناسب با جویدن بیماران طراحی خواهیم کرد و همچنین نیازهای زیبایی بیمار را برآورده می کند.

در مرحله سوم و پس از بررسی و ترمیم مجازی، ایمپلنت مربوطه را قرار داده و مطابق با دقت ترمیم و میزان استخوان موجود، آن را کاملاً تراز می کنند. که میتوان نوع دقیق قطر و طول ایمپلنت را در این زمان انتخاب کرد. پس از تصویب طرح توسط دندانپزشک مرحله بعد انجام میشود.

در مرحله چهارم یک نمونه از کار به وسیله CAD-CAM ساخته میشود که اساسا تمام کارهای دیجیتالی را در قالب یه نمونه پلاستیکی پیاده میکند که این کار به قرار دادن دقیق ایمپلنت نهایی کمک میکند. این نمونه در دهان قرار می گیرد سپس ایمپلنت گذاشته میشود که بدون برش لثه و بدون نیاز به بخیه میباشد.

در مرحله پنجم، پس از بهبودی، محل کاشت مجدداً با استفاده از اسکنر داخل دهانی برای گرفتن شکل لثه و همچنین موقعیت کاشت، اسکن می شود. از یک پست مخصوص اسکن برای ثبت دقیق جایگاه کاشت استفاده می شود.

در مرحله ششم یک اباتمنت سفارشی که از دندان طبیعی تقلید میکند به منظور توسعه ظاهری بافت لثه با مشخصات ساخته میشود.

در مرحله آخر جایگذاری روکش موقت با نمای بسیار طبیعی در روز جراحی و بلافاصله پس از جایگذاری ایمپلنت برای بیمار قابل نصب  می باشد.با این روش زمانی که بیمار بدون دندان میماند به حداقل میرسد.

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

مشاوره حضوری رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟
فیلم مراحل انجام ایمپلنت دندان
آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟
هزینه انجام ایمپلنت دندان چقدر است؟
طول عمر ایمپلنت دندان یا کاشت دندان چقدر است؟ رزرو نوبت برای ویزیت رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟ مدت زمان کاشت دندان چقدر طول می کشد؟
چه مدت پس از کشیدن دندان می توان ایمپلنت انجام داد؟ به چه تعداد ایمپلنت دندان نیاز دارم؟
مراحل ایمپلنت دندان در صورت نیاز به پیوند استخوان چگونه است؟
چگونه از ایمپلنت دندان مراقبت کنیم؟
آیا نیاز به جایگزینی ایمپلنت دندان قدیمی دارم؟
آیا سالمندان می توانند ایمپلنت دندان انجام دهند؟
بعد از ایمپلنت دندان چه بخوریم؟
آیا کسانی که پوکی استخوان دارند می توانند ایمپلنت انجام دهند؟

 

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 2.200.000 به جای 3.000.000 فقط تا 29 اسفند ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!