آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

درد بعد از ایمپلنت دندان: بعد از جراحی درد دندان طبیعی است؟

اگر اخیراً ایمپلنت دندانی قرار داده اید، ممکن است از خود بپرسید که چه زمانی می توانید انتظار داشته باشید که درد و ناراحتی شما پس از جراحی کاهش یابد. در سیب سفید، ما می‌خواهیم که همه بیمارانمان در مورد مراقبت‌های پس از آن و روند بهبودی، چه ایمپلنت خود را از دکتر ما دریافت کرده‌اید یا نه، مطلع شوند.

درد بعد از ایمپلنت دندان: بعد از جراحی درد دندان طبیعی است؟
5 مرداد 1401
0

درد بعد از ایمپلنت دندان: بعد از جراحی درد دندان طبیعی است؟

اگر اخیراً ایمپلنت دندانی قرار داده اید، ممکن است از خود بپرسید که چه زمانی می توانید انتظار داشته باشید که درد و ناراحتی شما پس از جراحی کاهش یابد. در سیب سفید، ما می‌خواهیم که همه بیمارانمان در مورد مراقبت‌های پس از آن و روند بهبودی، چه ایمپلنت خود را از دکتر ما دریافت کرده‌اید یا نه، مطلع شوند. در اینجا چند نکته در مورد روند بهبود ایمپلنت، درد پس از جراحی ایمپلنت و مدت زمانی که طول می کشد تا به حالت عادی بازگردید، آورده شده است:


آیا درد ایمپلنت دندان بعد از جراحی طبیعی است؟

بله. مقداری درد و ناراحتی جزئی پس از درمان طبیعی است. در Precision Dental، دکتر Packard از آخرین فن آوری و تکنیک های جراحی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که این روش حداقل تهاجمی و بدون درد است. با این حال، روند قرار دادن ایمپلنت دندان همچنان شامل جراحی بزرگ دهان برای ایجاد شکافی در لثه و فک است که در آن ایمپلنت شما می تواند قرار گیرد.

احساس درد و ناراحتی پس از جراحی، زمانی که عوامل بی‌حس‌کننده و آرام‌بخش‌های دندان از بین می‌روند، کاملاً طبیعی است. با این حال، احتمالاً تا پایان روز متوجه مقداری درد، ناراحتی، تورم، کبودی و التهاب خواهید شد. مقداری خونریزی نیز در 24-48 ساعت اول پس از درمان شایع است. دستورالعمل هایی را که دندانپزشک به شما داده است دنبال کنید تا مطمئن شوید که رژیم غذایی و فعالیت های خود را به درستی اصلاح می کنید و به دهان خود زمان کافی برای بهبودی می دهید.

چه مدت طول می کشد تا درد ناشی از ایمپلنت کاهش یابد؟

در بیشتر موارد، ناراحتی در حدود 3 تا 5 روز پس از درمان به اوج خود می رسد و سپس نسبتاً سریع شروع به فروکش می کند. در پایان هفته اول پس از جراحی، در صورت وجود احساس ناراحتی و درد کمی دارید.

علائم دیگر مانند تورم، کبودی و التهاب نیز باید تا این زمان کمی کمرنگ شوند. بسته به سرعت بهبودی شما، حدود 1-2 هفته پس از جراحی کاشت ایمپلنت، دهان شما دوباره احساس طبیعی می کند. در این زمان، دیگر نباید دردی احساس کنید و می توانید رژیم غذایی معمولی خود را بخورید و فعالیت های سنگین مانند ورزش را از سر بگیرید.

اگر 2 هفته بعد از جراحی احساس درد شدید کردم، چه کاری باید انجام دهم؟

اکثریت قریب به اتفاق بیماران ایمپلنت دندانی باید در عرض حدود 2 هفته پس از جراحی بهبود یابند، اگرچه 3-6 ماه دیگر لازم است تا اطمینان حاصل شود که ایمپلنت شما کاملاً با استخوان فک شما پیوند دارد. اگر بعد از 2 هفته همچنان درد و ناراحتی جدی دارید، این نشانه آن است که ممکن است چیزی اشتباه باشد. برای معاینه دهان و دندان و تعیین علت درد خود برای ویزیت مراجعه کنید.

محتمل ترین مشکل عفونت محل ایمپلنت دندان است. این بسیار نادر است، اما می تواند باعث التهاب و درد در اطراف ایمپلنت دندان شما شود. اغلب می توان محل ایمپلنت را تمیز و ضد عفونی کرد و از آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن عفونت و نجات ایمپلنت دندانی خود استفاده کرد.

یکی دیگر از علل نادر درد پس از ایمپلنت می تواند رد ایمپلنت دندانی شما باشد. اگر آلرژی روانی تشخیص داده نشده دارید، بدن شما ممکن است ایمپلنت را رد کند، که می تواند از بهبود مناسب جلوگیری کند و باعث درد و ناراحتی شود.

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مهم کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!