آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

نظرات بیماران درمورد دکتر شبنم کرمی

نظرات مردم درمورد دکتر شبنم کرمی، Patients' opinions about Dr. Shabnam Karami، دکتر شبنم کرمی کیست؟دکتر دندانپزشک شبنم کرمی،

نظرات بیماران درمورد دکتر شبنم کرمی
5 دی 1400
0
دسته بندی: خدمات شاخص,

نظرات بیماران درمورد دکتر شبنم کرمی

لبخند یکی از هدیه های زیبای الهی است که همواره دلنشین است. اما لبخندی که دارای هماهنگی اجزای صورت است، دلنشینی بیشتری دارد. وجود دندان هایی صاف و یکدست و درخشان برای هر فردی خواستنی و جذاب است که زیبایی بی نظیری نیز به چهره می بخشد.

برای انجام هر نوع خدمات زیبایی و درمانی دندان، باید با آگاهی کامل اقدام به انجام کار کنیم. ابتدا نیاز است درباره پزشک تحقیق کنیم، تجربه دندانپزشک در انجام کار، بسیار مهم است و همه چیز بسته به آن دارد. پس قبل از مراجعه بهتر است نام دکتر دندانپزشک را بدانید و درباره آن تحقیق کنید. زیبایی یک امر نسبی و شخصی است
نیاز به ایجاد تغییر می بایست در خود شما ایجاد شود.
لطفا و لطفا بخاطر حرف و نظر دیگران اقدام به انجام درمانهای دندانپزشکی زیبایی نکنید و اگر خودتون دوست داشتید و به این نتیجه رسیدید که بهتر است دندانهایتان را درست کنید ، دیگر تحت تاثیر صحبتها و نظرات متفاوت دیگران نباشید.
هر فردی سلیقه منحصر به خودش را دارد و جلب نظر و رضایت همه امری غیر ممکن است.
گاها مراجعه کننده ای رنگی رو انتخاب می کند و بعد از مدتی با ناراحتی از اینکه همسر یا دوستانش گفته اند چقدر رنگ روشن و یا اینکه طبیعی است ، دوباره بر می گردند.
دلیل این موضوع همین عدم اعتماد بنفس و ندانستن خواسته هایمان و دهن بینی است.
این مسئله موجب می شود هیچ چیزی رضایت ما رو جلب نکنه و این عذاب اور خواهد شد.

اصلاح طرح لبخند یعنی ایجاد تغییراتی در رنگ و شکل و فرم دندانها بمنظور زیباتر دیده شدن دندانها و افزایش جذابیت لبخند .
برای اینکار ممکن است از یک یا چند درمان مختلف استفاده شود مثل ارتودنسی ، جراحی لثه ، روکش ، لمینت یا کامپوزیت ونییر ...
هر چند بعضی عقیده دارند که حتی اگر وضعیت ظاهری دندانهایشان نازیبا هم باشد بایست انرا قبول کنند و نبایست در ان دست ببرند اما نظر گروهی دیگر انست که اگر بتوان وضعیت زشت و نازیبا را بهتر کرد ، چرا که نه ؟... و ترجیح می دهند که با درمانهای زیبایی انرا اصلاح کنند .

اگر قصد انجام درمانهای دندانپزشکی زیبایی رو دارید، لطفا به چند نکته توجه داشته باشید :
۱- وضعیت دهان و دندان هر فردی منحصر به خودش است و اینکه انتظار داشته باشید که نتایج درمان شما شبیه فلان فرد یا عکس بشود، امکان پذیر نیست چون وضعیت فعلی دندانهای شما بطور قطع شبیه فرد دیگری نیست.
۲- انتظارات و توقعات شما از نتیجه درمان بایست با وضعیت فعلی دندانها و محدودیت های درمان تناسب داشته باشد. مسلما در فردی که مشکلاتی مثل تحلیل شدید لثه، انحراف پلن قوس دندانی، عدم تقارن قوس فک و غیره دارد نمی توان انتظار داشت که نتیجه نهایی درمان مشابه کسی باشد که این مشکلات را ندارد.
۳- قبل از شروع درمان تمامی انتظارات و توقعات خودتون رو بطور واضح و شفاف مطرح کنید تا امکانپذیری حصول انها براتون مشخص شود، مسلما دندانپزشک نمی تواند برای شما معجزه کند و تمامی خواسته های شما را بدون توجه به محدودیتهای درمان براورده کند.
۴- در تمامی درمانهای دندانپزشکی زیبایی، مدتی طول می کشد تا شما به شرایط و رنگ و فرم جدید دندانها عادت کنید. پس لازم است کمی صبور باشید و عجله نکنید.
۵- شما تا قبل از شروع درمان می توانید و فرصت دارید که بسیار تحقیق کنید و دندانپزشکی رو که کاملا به او ایمان دارید رو انتخاب کنید و پس از اغاز درمان دیگه بایست همه چیز رو به او بسپارید و نتیجه حاصل رو بهترین نتیجه ممکن بدونید.
۶- و در انتها توصیه می کنم که اگه بیش از اندازه وسواس دارید و تصورتون اینه که دندانپزشکتون می تونه هر انچه تو ذهن شما از لبخند ایده ال وجود داره رو مثل طراحی روی کاغذ پیاده کنه، سخت در اشتباهید و اکیدا توصیه می کنم که در این صورت از اقدام به انجام درمانهای زیبایی پرهیز کنید و دندانهای فعلی خودتون رو بپذیرید و با اون خوشحال باشید.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!