لمینت دندان بدون تراش دندان

لمینت دندان بدون تراش دندان چیست؟ لومینرز دندان. لمینت دندان چیست؟ مشکلاتی که با تراشیدن دندان‌ها بوجود می‌آید؟ لمینت بدون تراش دندان چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟ قیمت لمینت بدون تراش دندان.

لمینت دندان بدون تراش دندان
0
دسته بندی: لمینت,

لمینت دندان بدون تراش دندان چیست؟

یکی از بارزترین روش‌هایی که برای زیبایی و سفید کردن دندان‌ها به کار می‌رود، لمینت است. در این روش دندان‌ تراش داده می‌شود و این کار باعث آسیب‌های زیادی به دندان‌ها می‌شود. نوعی از لمینت که به لومینرز دندان معروف است، همین کار را بدون تراش دندان انجام می‌دهد. لمینت بدون تراش، استحکام و ظرافت بسیار بالایی را برای دندان‎‌های شما به ارمغان می‌آورد. در این روش از لمینت دندان، به جز تراشیدن، تمام مراحل مانند قبل خواهد بود.

مشکلاتی که با تراشیدن دندا‌ن‌ها بوجود می‌آید؟

نسج دندان ماده‌ای بسیار با ارزش برای دندان‌ها می‌باشد، بنابراین تا جایی که ممکن است نباید به آن آسیبی برسد. با تراشیدن دندان، به نسج دندان آسیب می‌رسد. لمینت بدون تراش دندان این مشکل را در پی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: پرسش و پاسخ لمینت دندان، ارتودنسی نامرئی، آندربایت دندان، تفاوت لمینت و بلیچینگ، سفید کردن دندان در خانه، لیفت لثه

در بعضی مواقع ممکن است مشکلاتی مثل شکستن یا لب‌پر شدن برای لمینت دندان  پیش آید، در این حالت نمی‌توان تغییراتی برای دندان‌های تراش خورده ایجاد کرد و باید برای بار دوم باید دندان‌ها را لمینت کرد.

کاربرد لمینت بدون تراش دندان:

مشکلات و نامرتبی‌های جزئی دندان‌ها را می‌توان با لمینت برطرف کرد. اگر مشکلاتی مثل فاصله‌ی بین دو دندان را بتوان با لمینت برطرف کرد، نیازی به ارتودنسی نیست.

شکستگی و لب‌پریدگی‌های جزئی دندان‌ها با لمینت بدون تراش دندان اصلاح می‌شود.

برخی ایرادات جزئی دندان‌ها که منجر به ظاهر نامناسب دندان‌ها شده اند را به راحتی می‌توان با این روش برطرف کرد.

اگر با استفاده از بلیچینگ و جرمگیری، ایرادات و بد‌رنگی‌هایی روی دندان‌ها باقی ماند، می‌توان از لمینت برای برطرف کردن آن‌ها استفاده کرد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید ارائه دهنده‌ی خدماتی مثل باندینگ، لمینت سرامیکی با بهترین نرخ ممکن و امکان پرداخت اقساطی همه روزه پذیرای شما عزیزان می‌باشد.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!