آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

طول عمر کامپوزیت دندان

ماندگاری کامپوزیت دندان چقدر است؟ طول عمر کامپوزیت دندان، دوام کامپوزیت دندان، کامپوزیت دندان چقدر ماندگاری دارد؟ طول عمر کامپوزیت ونیر، ماندگاری کامپوزیت ونیر، افزایش طول عمر کامپوزیت دندان، عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟ مراقبت‌ از کامپوزیت دندان. هزینه‌ی کامپوزیت دندان چقدر است؟

طول عمر کامپوزیت دندان
28 آذر 1397
0
دسته بندی: کامپوزیت,

 

تنها تا 15 بهمن ماه: کامپوزیت دندان هر واحد 490 هزار تومان به جای 700هزار تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921


ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

اگر کمتر از ظاهر لبخند خود راضی هستید ، چندین روش درمانی زیبایی وجود دارد که می تواند زیبایی لبخندتان را به شما بازگرداند. دو مورد از روشهای رایج برای اصلاح طرح لبخند کامپوزیت ونیر و لمینت دندان هستند. بیشتر مردم به علت پایین بودن قیمت کامپوزیت دندان ، از این روش دندانپزشکی زیبایی استقبال می کنند. همچنین روش کامپوزیت دندان به نسبت لمینت سرامیکی کمتر تهاجمی است. 

طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟

لمینت دندان به دو روش کامپوزیتی و سرامیکی انجام پذیر است. هزینه‌ی ونیر کامپوزیتی نسبت به لمینت سرامیکی کمتر است بنابراین بیشتر مردم به سمت لمینت کامپوزیتی می‌روند. میزان ماندگاری کامپوزیت دندان متوسط است و به طور قطعی نمی‌توان اظهار کرد که به هیچ وجه از بین نخواهد رفت. درواقع طول عمر کامپوزیت به عواملی مثل رعایت بهداشت فردی، نوع کامپوزیت و... بستگی دارد. در صورت رعایت موارد بهداشتی و انجام درست مراقبت‌های بعد از کامپوزیت دندان، میزان تغییر رنگ یا شکستگی را می‌توان به حداقل رساند.

یکی از بزرگترین خصوصیاتی که روکشهای کامپوزیت را از روکشهای لمینت دندان جدا می کند این است که ونیرهای کامپوزیت می توانند در حین مراجعه به دندانپزشکی به طور مستقیم روی دندانها تراشیده شوند برخلاف لمینت دندان که باید در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته شوند. برای کامپوزیت دندان کارهای آماده سازی کمی لازم است که این مسئله باعث می شود ساختار دندان زیر روکش کامپوزیت سالم بماند.

بیمارانی که علاقه مند به نتایج سریع با هزینه مقرون به صرفه هستند ، اغلب به سمت کامپوزیت ونیر کشیده می شوند با این حال ، طول عمر کامپوزیت دندان کوتاهتر است و به مرور زمان فرسوده شوند.

از کامپوزیت دندان می توان تقریبا بدون آماده سازی دندان استفاده کرد به این معنا که در این روش ساختار دندان دستکاری نمی شود، بنابراین کامپوزیت ونیر روشی محافظه کارانه و نیز گزینه ای مقرون به صرفه می باشد. کامپوزیت دندانبر اساس یک طرح دیجیتال یا طراحی موم شده تنها در یک جلسه دندانپزشکی می تواند روی دندان قرار داده شود و نتیجه گیری از کامپوزیت دندان فوری می باشد. روکشهای کامپوزیت در معرض ساییدگی ، تغییر رنگ ، تراشیده شدن قرار دارند  و طول عمر کامپوزیت دندان به اندازه یک روکش لمینت دندان با دوام نخواهد بود.

طول عمر کامپوزیت دندان حدود 7-10 سال به طول می انجامند و در طی این مدت ممکن است به پالیش کامپوزیت دندان نیاز داشته باشید. برای افزایش طول عمر کامپوزیت دندان باید از آنها به درستی مراقبت و نگهداری کنید. با اینحال نمی توانید انتظار داسته باشید که ماندگاری کامپوزیت دندان دائمی باشد. حتی بهترین نوع کامپوزیت دندان نیز نمی تواند طول عمر دائمی داشته باشد. شما تنها می توانید طول عمر کامپوزیت دندانبا مراقبت و نگهداری درست از آنها و نیز با مراجه به دندانپزشک هر 6 ماه یکبار افزایش دهید. در صورتیکه بهداشت دهان و دندان خود را به خوبی رعایت نکنید ممکن است طول عمر کامپوزیت دندان شما به یکسال هم نکشد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را بصورت کامپوزیت اقساطی، لمینت اقساطی و ایمپلنت اقساطی ارائه می دهد. قیمت کامپوزیت دندان برای هر واحد در این مرکز 490 هزار تومان، قیمت لمینت دندان 1000000 تومان و قیمت ایمپلنت دندان 2700000 تومان می باشد. برای مشاوره و ویزیت رایگان با شماره 09122234921 تماس بگیرید و یا عکس لبخند خود را به شماره ی 09122234921 واتساپ یا تلگرام کنید.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

در این‌جا سعی کردیم به چند نکته از مراقبت‌های بعد از کامپوزیت اشاره کنیم در افزایش طول عمر کامپوزیت دندان مفید خواهد بود:

  • پس از درمان در صورت حساسیت دندان‌ها به سردی، گرمی و یا مواد غذایی سفت و سخت، نیاز به نگرانی نیست و امری طبیعی می‌باشد و با گذشت زمان به مرور بهبود می‌یابد.
  • برای افزایش طول عمر کامپوزیت دندان ، پس از اتمام کار، تا چند ساعت باید از خوردن مواد غذایی به خصوص مواد غذایی سخت و یا رنگی، پرهیز کرد.
  • اگر می خواهید طول عمر کامپوزیت دندان شما بالا باشد، بهداشت فردی را به هیچ عنوان نباید فراموش کرد.
  • برای افزایش ماندگاری کامپوزیت دنداناز مصرف افراطی نوشیدنی‌های رنگی مثل قهوه بپرهیزید.
  • پرهیز از استعمال دخانیات درطول عمر کامپوزیت دندانتاثیر خواهد گذاشت، زیرا در طولانی مدت اثرات مخربی روی کامپوزیت دندان خواهد گذاشت. استعمال دخانیات همانطور که برای دندان های طبیعی مضر می باشد برای همه ی روشهای دندانپزشکی مانند ایمپلنت ، بلیچینگ، کامپوزیت و لمینت نیز مشکل آفرین است.

بیشتر بخوانید: درمان لکه‌های قهوه‌ای روی دندان، مراقبت از دندان مصنوعی، هزینه لمینت دندان، انواع ارتودنسی دندان، بیماری‌های لثه

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ارائه‌ی خدمات ارتودنسی، لمنیت، کامپوزیت، ایمپلنت، بلیچینگ و... همه روزه پذیرای شما عزیزان می‌باشد. مراجعه کنندگان همچنین می‌توانند از شرایط پرداخت اقساطی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید بهره مند شوند.

 

 

 

تنها تا 15 بهمن ماه: کامپوزیت دندان هر واحد 490 هزار تومان به جای 700هزار تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!