آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

هزینه کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت دندان چقدر است؟ قیمت کامپوزیت دندان. قیمت کامپوزیت دندان چگونه محاسبه می‌شود؟ قیمت هر واحد کامپوزیت دندان چقدر است؟ شرایط اقساط کامپوزیت دندان. چگونه بفهمیم که چه تعداد از دندان‌هایمان نیاز به کامپوزیت دارد؟

هزینه کامپوزیت دندان
7 خرداد 1398
7
دسته بندی: کامپوزیت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 590 هزار تومان به تعداد محدود تا 20 مهر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393559163

 


ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

هزینه کامپوزیت دندان چگونه محاسبه می‌شود؟

کامپوزیت دندان: امروزه قبل از انجام هرکاری ابتدا باید در مورد تمام جوانب آن تحقیق کرد تا مبادا بی‎گدار به آب زده و بعد پشیمان شد. یکی از مواردی که باید همه این موارد را برای انجام آن رعایت کرد، بحث زیبایی می‎‌باشد. امروزه خدمات زیبایی زیادی برای دندان‌ها وجود دارد که باعث می‌شود لبخند شما و در نتیجه چهره‌ی شما زیباتر شود. از جمله مهم‌ترین این خدمات می‎توان به کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان و لمینت دندان اشاره کرد. در صورتی که شما نیاز به انجام کامپوزیت دندان داشته باشید باید قبل از انجام کار، اطلاعاتی راجع به نحوه انجام کار، مدت زمانی که طول می‌کشد تا دندان شما کامپوزیت شود، قیمت کامپوزیت دندان و تاثیری که کامپوزیت روی چهره‌ی شما خواهد گذاشت، کسب کنید. در این مطلب ما سعی کردیم به صورت کاملا شفاف درباره اینکه هر فردی به چند واحد کامپوزیت نیاز دارد و هر واحد کامپوزیت چه قیمتی دارد، صحبت کنیم، زیرا بحث هزینه به عنوان مهم‌ترین دغدغه‌ی این روزهای هر فردی به شمار می‌آید.

برای اینکه بدانید چه تعداد از دندان‌های شما نیاز به کامپوزیت دارد کافیست در مقابل آینه بایستید و لبخند بزنید. هر تعداد از دندان‌های شما که هنگام لبخند زدن مشخص باشد نیاز به کامپوزیت دارد.

بیشتر بخوانید:ایمپلنت چیست؟ درمان عقب رفتگی لثه، هزینه ایمپلنت، انواع دندان عقل، تفاوت بلیچینگ و لمینت دندان، سوالات متداول لمینت دندان

برای محاسبه هزینه‌ی کامپوزیت دندان نیز باید قیمت هر واحد کامپوزیت را بدانید و با توجه به تعداد دندان‌هایی که باید کامپوزیت شوند، هزینه کلی را بدست آورید. قیمت هر واحد کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با احتساب تخفیف ویژه‌ای که این کلینیک در نظر گرفته، 400.000 تومان می‎باشد. به طور مثال اگر فردی قصد دارد 8 تا از دندان‎هایش را کامپوزیت کند، باید مبلغ 3.200.000 تومان پرداخت کند. البته نگران پرداخت هزینه‌ها نباشید زیرا کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ارائه شرایط اقساطی بلند مدت توانسته به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی غرب تهران به مراجعه کنندگان خود در پرداخت هزینه‌ها کمک کند. شایان ذکر است که شرایط اقساط تنها روی خدمات کامپوزیت دندان نیست، بلکه روی تمامی خدمات درمانی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مانند ارتودنسی، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، سفید کردن دندان، لمینت دندان و... می‌توانید این شرایط را داشته باشید.

قیمت موارد جانبی کامپوزیت دندان در صورت لزوم

در برخی موارد شخصی که برای زیبایی مراجعه میکند نیازمند انجام موارد دیگری مانند لیفت لثه برای افزایش طول تاج دندان یا جراحی لثه با برداشتن استخوان برای دیده نشدن لثه های بزرگ خود و یا رفع پوسیدگی های دندانی و ترمیم آنها می باشد. البته اگر شخصی از قبل کامپوزیت دندان انجام داده باشد باید کامپوزیت ها را بردارد و سپس اقدام کند. این موراد را بقیه دندانپزشکان تا قبل از مراجعه نمیگویند اما ما ترجیح میدهیم با شفافیت و عدم مزاحمت برای بیمار پیش برویم.

  • قیمت لیفت لثه

اگر بیماری نیازمند لیفت لثه برای افزایش طول تاج خود باشد باید حدود 150 هزار تومان برای هر واحدلیفت لثه در نظر بگیرد.

  • قیمت جراحی لثه 

برای جراحی لثه و برداشتن استخوان قیمتی حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان در نظر بگیرید. البته فقط و فقط برای کسانی که لبخند لثه ای دارند یا به عبارتی در هنگام خنده های معمولی خود حتی، لثه های آنها به وضوح دیده می شود.

  • قیمت پوسیدگی دندان و ترمیم آن

در برخی موراد دندان های جلو شما که قرار است کامپوزیت یا لمینت شود، پوسیدگی هایی دارد که باید ترمیم شود. ترمیم دندان معمولا از هر واحد 200 هزار تومان هزینه دارد. این مورد هم برای همه انجام نمیشود فقط برای کسانیکه نیازمند ترمیم هستند.

  • برداشتن کامپوزیت دندان قبلی

اگر کسی قبلا کامپوزیت کرده و میخواهد برداشته و مجدد کامپوزیت یا لمینت دندان انجام دهد باید بابت هر واحد برداشتن کامپوزیت نیز هزینه ای حدود 50 هزار تومان را بپردازد.

  • برداشتن روکش یا لمینت قبلی

به مانند مورد بالا برای لمینت یا روکش دندان، اگر بیمار لمینت یا روکشی دارد باید برداشته شود که هزینه بر است در حد هر واحد 50 تا 80 هزار تومان.

 

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی


 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 590 هزار تومان به تعداد محدود تا 20 مهر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393559163

 

 

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!