آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

هزینه لمینت دندان

هزینه لمینت دندان. قیمت لمینت دندان. هزینه لمینت دندان چقدر است؟ قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می‌شود؟ شرایط اقساط لمینت دندان. چگونه بفهمیم که چه تعداد از دندان‌هایمان نیاز به لمینت دارد؟

هزینه لمینت دندان
9 خرداد 1398
0
دسته بندی: لمینت,

 

تا 5 آذر ماه: لمینت دندان هر واحد  1000000تومان به جای 1400000تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

 

قیمت لمینت دندان

امروزه بهتر است قبل از انجام هرکاری در مورد تمام جوانب آن تحقیق کرد تا اطلاعات لازم را درمورد آن بدست آورد. یکی از مواردی که حتما باید این موارد را برای انجام آن رعایت کرد، بحث زیبایی می‎‌باشد. امروزه خدمات زیبایی زیادی برای دندان‌ها وجود دارد که باعث می‌شود لبخند شما و در نتیجه چهره‌ی شما زیباتر شود. از جمله مهم‌ترین این خدمات می‎توان به کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان و لمینت دندان اشاره کرد. در صورتی که شما نیاز به انجام لمینت دندان داشته باشید باید قبل از انجام کار، اطلاعاتی راجع به نحوه انجام کار، ماندگاری لمینت، قیمت لمینت دندان و تاثیری که لمینت روی چهره‌ی شما خواهد گذاشت، کسب کنید. در این مطلب ما سعی کردیم به صورت کاملا شفاف درباره اینکه هر فردی به چند واحد لمینت نیاز دارد و هر واحد لمینت چه قیمتی دارد، صحبت کنیم.

برای اینکه بدانید چه تعداد از دندان‌های شما نیاز به لمینت دارد کافیست در مقابل آینه بایستید و لبخند بزنید. هر تعداد از دندان‌های شما که هنگام لبخند زدن مشخص باشد نیاز به لمینت دارد.

بیشتر بخوانید:ایمپلنت چیست؟ راز داشتن دندان‌های سفید، جراحی لثه با لیزر، قیمت ایمپلنت دندان، درمان خانگی دندان درد، انواع بیماری‌های لثه

برای محاسبه هزینه‌ی لمینت دندان نیز باید قیمت هر واحد لمینت را بدانید و با توجه به تعداد دندان‌هایی که باید لامینیت شوند، هزینه کلی را بدست آورید. قیمت هر واحد لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با احتساب تخفیف ویژه‌ای که این کلینیک در نظر گرفته، 950.000 تومان می‎باشد. به طور مثال اگر فردی قصد دارد 10تا از دندان‎هایش را لمینت کند، باید مبلغ 9.500.000 تومان پرداخت کند. البته نگران پرداخت هزینه‌ها نباشید زیرا کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ارائه شرایط اقساطی بلند مدت توانسته به عنوان بهترین دندانپزشکی جنت آباد به مراجعه کنندگان خود در پرداخت هزینه‌ها کمک کند. شایان ذکر است که شرایط اقساط تنها روی خدمات لمینت دندان نیست، بلکه روی تمامی خدمات درمانی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مانند ارتودنسی، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، سفید کردن دندان، کامپوزیت دندان و... می‌توانید این شرایط را داشته باشید.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

تا 5 آذر ماه: لمینت دندان هر واحد  1000000تومان به جای 1400000تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!