آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

هزینه لمینت دندان

هزینه لمینت دندان. قیمت لمینت دندان. هزینه لمینت دندان چقدر است؟ قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می‌شود؟ شرایط اقساط لمینت دندان. چگونه بفهمیم که چه تعداد از دندان‌هایمان نیاز به لمینت دارد؟

هزینه لمینت دندان
9 خرداد 1398
0
دسته بندی: لمینت,

 

تنها تا 15 بهمن ماه: لمینت دندان هر واحد  1100000تومان به جای 1400000تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

 

 

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان از موفق ترین روش های تبدیل دندان های نازیبا به لبخندی زیبا است. ساخت لبخند با استفاده از روکش لمینت سرامیکی یکی از پر درخواست ترین خدمات در دندانپزشکی زیبایی می باشد. بطور کلی دو نوع کلی روکش دندان وجود دارد: کامپوزیت ونیر و لمینت دندان. این نوع روکش، تفاوتهایی با هم دارند. قیمت لمینت دندان ، طول عمر لمینت دندان، روش انجام لمینت دندان با قیمت کامپوزیت دندان، طول عمر کامپوزیت دندان و نیز روش انجام کامپوزیت دندان متفاوت است. تفاوت بین لمینت دندان و کامپوزیت دندان سبب سردرگمی افراد در انتخاب هر کدام از این روکش های دندانپزشکی شده است. اینکه کامپوزیت بهتر است یا لمینت بستگی کامل به مشکلات دندانپزشکی شما و نیز نظر متخصص دندانپزشک دارد. در این مطلب ابتدا توضیح مختصری درباره روکشهای کامپوزیت و لمینت سرامیکی آورده شده است و سپس به بحث درباره ی قیمت لمینت دندان و نیز نحوه ی محاسبه هزینه لمینت دندان پرداخته شده است.

روکش کامپوزیت دندان

در این تکنیک از مواد پر کننده سفید با استحکام بالا که بطور مستقیم به دندان پیوند می خورد،  استفاده می شود. کامپوزیت دندان برای برخی از مشکلات دندانپزشکی مناسب است. قیمت کامپوزیت دندان مقرون به صرفه است ، طول عمر کامپوزیت دندان بسته به میزان مراقبت و نگهداری از کامپوزیت دندان بین 5 تا 10 سال می باشد و کامپوزیت دندان مقاومت کمتری در برابر لکه گیری و تغییر رنگ دارد. قیمت لمینت دندان تقریبا دو برابر هزینه کامپوزیت دندان می باشد. همچنین طول عمر لمینت دندان بین 15 تا 20 سال می باشد که با مراقبت منظم و دقیق می توان ماندگاری لمینت دندان و کامپوزیت ونیر را افزایش داد.

روکش لمینت دندان

لمینت دندان پوسته ای نازک از پرسلن یا سرامیک است که در یک آزمایشگاه دندان ساخته شده و به عنوان یک روکش کامل به دندان چسبانده می شود. تا زمان ساخت لمینت سرامیکی در آزمایشگاه ، از روکش های موقت روی دندان بیمار استفاده می شود. برای ویزیت و مشاوره رایگان درباره لمینت دندان، کامپوزیت دندان و ایمپلنت با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا عکس لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را بصورت ایمپلنت اقساطی، لمینت اقساطی و کامپوزیت اقساطی ارائه می دهد.

هر دندانپزشکی می تواند روکش لمینت سرامیکی را روی دندان قرار دهد ، اما ایجاد یک لبخند زیبا و تطبیق رنگ عالی نیاز به یک سطح فوق العاده از مجموعه مهارت و تجربه دندانپزشکی زیبایی ، کیفیت مواد لمینت دندان و نیز مهارت کار آزمایشگاه دارد. تطبیق فقط یک دندان دو دندان لمینت شده با سایر دندان های موجود احتمالاً دشوارترین کاری است که دندانپزشک زیبایی تاکنون مجبور به انجام آن می کند.  

لمینت دندان معمولاً فقط در چند جلسه دندانپزشکی کوتاه انجام می گیرد. در مرحله اول ، یک ارزیابی اولیه و مشاوره ونیز برنامه ریزی برای بررسی سلامت لثه. سرانجام 2 جلسه برای آماده سازی دندان ها و ایجاد یک "لبخند آزمایشی" و در نهایت قرار دادن روکشهای نهایی لمینت سرامیکی روی دندان. بعضی اوقات برای تجدید نظر در هرگونه اصلاح و تنظیم رنگ لمینت دندان ، یک قرار ملاقات سوم لازم است. تعداد جلسات تاثیری در قیمت لمینت دندان ندارد.  برای دریافت اطلاعات درباره ی قیمت کامپوزیت دندان، قیمت ایمپلنت دندان و نیز قیمت لمینت دندان با کلینیک دندانپزشکی سیب سفید تماس بگیرید. شما می توانید عکس لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ و یا تلگرام ارسال کنید و بصورت رایگان و غیر حضوری از متخصصین کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مشاوره دریافت کنید.

قیمت لمینت دندان

هزینه لمینت دندان بسته به تعداد روکش لمینت مورد نیاز برای فرد، کیفیت لمینت دندان و دندانپزشک انتخاب شده و ... محاسبه می شود.  قیمت لمینت دندان در تهران بین 1000000 تا 2000000 تومان برای هر واحد دندان می باشد. در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید هزینه هر واحد لمینت دندان 1000000 تومان می باشد که امکان پرداخت قیمت لمینت دندان، قیمت کامپوزیت دندان و نیز قیمت ایمپلنت دندان بصورت اقساطی فراهم شده است.

امروزه بهتر است قبل از انجام هرکاری در مورد تمام جوانب آن تحقیق کرد تا اطلاعات لازم را درمورد آن بدست آورد. یکی از مواردی که حتما باید این موارد را برای انجام آن رعایت کرد، بحث زیبایی می‎‌باشد. خدمات زیبایی زیادی برای دندان‌ها وجود دارد که باعث می‌شود لبخند شما و در نتیجه چهره‌ی شما زیباتر شود. از جمله مهم‌ترین این خدمات می‎توان به کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان و لمینت دندان اشاره کرد. در صورتی که شما نیاز به انجام لمینت دندان داشته باشید باید قبل از انجام کار، اطلاعاتی راجع به نحوه انجام کار، ماندگاری لمینت، قیمت لمینت دندان و تاثیری که لمینت روی چهره‌ی شما خواهد گذاشت، کسب کنید. در این مطلب ما سعی کردیم به صورت کاملا شفاف درباره اینکه هر فردی به چند واحد لمینت نیاز دارد و نیز قیمت لمینت دندان ، صحبت کنیم.

برای محاسبه ی قیمت لمینت دندان ابتدا باید بدانید چه تعداد از دندان‌های شما نیاز به لمینت  سرامیکی دارد کافیست در مقابل آینه بایستید و لبخند بزنید. هر تعداد از دندان‌های شما که هنگام لبخند زدن مشخص باشد نیاز به لمینت دارد. 

بیشتر بخوانید:ایمپلنت چیست؟ راز داشتن دندان‌های سفید، جراحی لثه با لیزر، قیمت ایمپلنت دندان، درمان خانگی دندان درد، انواع بیماری‌های لثه

برای محاسبه هزینه‌ی لمینت دندان نیز باید قیمت هر واحد لمینت را بدانید و با توجه به تعداد دندان‌هایی که باید لامینیت شوند، هزینه کلی را بدست آورید. قیمت هر واحد لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با احتساب تخفیف ویژه‌ای که این کلینیک در نظر گرفته، 1000000 تومان می‎باشد. به طور مثال اگر فردی قصد دارد 10تا از دندان‎هایش را لمینت کند، باید مبلغ 10000000تومان پرداخت کند. البته نگران پرداخت هزینه‌ها نباشید زیرا کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ارائه شرایط اقساطی بلند مدت توانسته به عنوان بهترین دندانپزشکی جنت آباد به مراجعه کنندگان خود در پرداخت هزینه‌ها کمک کند. شایان ذکر است که شرایط اقساط تنها روی خدمات لمینت دندان نیست، بلکه روی تمامی خدمات درمانی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مانند ارتودنسی، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، سفید کردن دندان، کامپوزیت دندان و ایمپلنت می‌توانید این شرایط را داشته باشید.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

تنها تا 15 بهمن ماه: لمینت دندان هر واحد  1100000تومان به جای 1400000تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!