آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ ایمپلنت اقساطی ، ایمپلنت دندان اقساطی، ایمپلنت اقساطی در تهران، ایمپلنت ارزان ، هزینه ی ایمپلنت دندان، آیا ایمپلنت دندان تحت پوشش بیمه قرار دارد؟ عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان، ایمپلنت دندان چیست؟ قیمت ایمپلنت دندان در تهران ، هزینه ی ایمپلنت دندان در تهران

قیمت ایمپلنت دندان
24 مهر 1398
0
دسته بندی: ایمپلنت,

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت شامل یک پایه تیتانیومی است که به صورت جراحی در استخوان فک کاشته می شود و از آن به عنوان یک لنگر برای تاج ، پل یا دندان مصنوعی کامل یا جزئی استفاده می شود. تعداد پایه های ایمپلنت بسته وضعیت دهان بیمار می تواند متفاوت باشد. برخی ممکن است برای هر دندان از دست رفته یک پایه ایمپلنت لازم داشته باشند ، برخی دیگر با تراکم استخوانی بیشتر ممکن است برای چند دندان از دست رفته فقط به یک پایه ایمپلنت نیاز داشته باشند. پایه تیتانیومی "ایمپلنت" جایگزین ریشه های دندان از دست رفته می شود.

اولین قدم برای اینکه بدانید شما به چند پایه ایمپلنت نیاز دارید،  ارزیابی دقیق وضعیت دهان و دندان شما توسط متخصص ایمپلنت است. سن هیچ مانعی نیست ، اما برای پشتیبانی از ایمپلنت نیاز به داشتن لثه های سالم با استخوان کافی دارید و باید از سلامت کلی کافی برخوردار باشید تا بتوانید با جراحی دهان مقابله کرده و به درستی بهبود یابید (بنابراین افراد سیگاری و افراد مبتلا به دیابت که ضعیف هستند ، گزینه ضعیفی برای ایمپلنت دندان هستند). اگرچه برخی از دندانپزشکان عمومی نیز عمل جراحی ایمپلنت را انجام می دهند ، بهتر است برای ایمپلنت دندان خود به یک متخصص ایمپلنت دندان ، جراح دهان یا پریودنتیست مراجعه کنید.

جراحی ایمپلنت معمولاً در دو مرحله انجام می شود. اندکی پس از کشیدن دندان بیمار ، پایه فلزی ایمپلنت به صورت جراحی در استخوان فک قرار گرفته و سطح لثه با بخیه بسته می شود. سه تا شش ماه بعد ، بعد از اینکه استخوان فک با پایه ایمپلنت پیوند خورد و آن را در خود ادغام کرد ، یک ماده فلزی به نام اباتمنت (Aboutment) در داخل ایمپلنت پیچ می شود تا از لثه ها خارج شود. از این طریق ، دندانپزشک شما می تواند یک تاج یا پل دائمی را بسازد و به اباتمنت بچسباند که مانند دندان طبیعی به نظر برسد و عمل کند.

روشهای کاشت ایمپلنت یک مرحله ای نیز وجود دارد که گاه به عنوان "کاشت دندان در یک روز" تبلیغ می شود. با این روش های جدیدتر ، کاشت ، اباتمنت و تاج موقتی در یک روز قرار داده می شود. بعد از اینکه استخوان با پایه ایمپلنت دندان پیوند خورد ، حدود سه ماه بعد تاج دائمی قرار می گیرد. چنین رویه هایی از سابقه کمتری برخوردار است و ممکن است خطر خرابی ایمپلنت را افزایش دهد. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که ایمپلنت های دو مرحله از نظر موفقیت طولانی مدت از برتری بالایی برخوردار هستند ، اما برخی از تحقیقات نشان داده اند که کاشت های یک مرحله ای می توانند در مواقعی که کیفیت استخوان خوب باشد ، حداقل در فک پایین ، به همان اندازه موفق باشند.

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟

این راهنما به شما در درک قیمت ایمپلنت دندان در  ایران و تهران کمک می کند. ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی قابل دستیابی است.

دهان دارای 28 دندان (به استثنای دندان های عقل) ، 14 عدد روی هر فک است. متخصص ایمپلنت شما 14 ایمپلنت دندان بر روی هر فک نصب نخواهد کرد. این از نظر پزشکی قابل استفاده نیست. بیشترین تعداد 8 کاشت دندان در هر قوس است و کمترین آن حداقل 2 کاشت دندان است.

با افزایش تعداد پایه های ایمپلنت ، پروتز (دندان مصنوعی یا پل ثابت) پایدارتر می شود. قیمت ایمپلنت دندان با هر کاشت دندان اضافی نیز بالا می رود.

هزینه هر کاشت دندان در تهران بسته به نوع ایمپلنت بین 2700 تا 4ونیم میلیون  برای هر پایه ایمپلنت می باشد. با این وجود ، مهمترین نکته برای دریافت  ایمپلنت دندان با قیمت کم ، مراجعه به یک متخصص معتبر در زمینه ایمپلنت دندان است.

قیمت ایمپلنت دندان بر اساس عوامل زیادی متفاوت خواهد بود و یکی از تأثیرگذارترین آنها دندانپزشکی است که  اینکار را انجام می دهد. مبلغی که دندانپزشکان شارژ می کنند به مواردی مانند مکانی که در آن قرار دارند بستگی دارد ، چقدر دفتر بزرگ است ، چه تعداد پرسنل آن را اداره می کند ، چه نوع تجهیزات تخصصی و فناوری خاصی دارند و موارد دیگر. به این ترتیب ، یک دندانپزشک ممکن است برای یک روش واحد یک قیمت را محاسبه کند و دیگری برای همان روش، قیمت را دوبرابر کند بنابراین وقتی صحبت از ایمپلنت ارزان یا ایمپلنت اقساطی میشود همیشه منظور افت کیفیت کار نیست.  

باور کنید یا نه ، محلی که در آن زندگی می کنید ممکن است در هزینه کاشت دندان شما تأثیر داشته باشد. به عنوان مثال ، مناطقی که اجاره بها بالاتر است ، ممکن است یک متخصص ایمپلنت دندان را مجبور کند که قیمت ایمپلنت دندان را بیشتر در نظر بگیرد. بعلاوه ، اگر متخصص ایمپلنت شما از طریق تهیه کننده هایی که قیمت بالاتری دارند ، مواد ایمپلنت دندانی خریداری کند ، ممکن است قیمت ایمپلنت دندان را نیز بیشتر در نظر بگیرد. این یکی دلایلی است که ارائه ایمپلنت ارزان به معنای افت کیفیت ایمپلنت نیست. بنابراین ، هر جایی که می خواهید کاشت دندان خود را انجام دهید ممکن است نقشی در قیمت ایمپلنت دندان شما داشته باشد. از سوی دیگر محلی که متخصص ایمپلنت دندان در آن قرار دارد ، مهارت و تجربه وی را توجیه نمی کند. بنابراین دریافت ایمپلنت ارزان از یک متخصص ایمپلنت دندان ماهر و باتجربه امکانپذیر است.

گاهی می توان با تکیه بر بیمه های دندانپزشکی ، یک ایمپلنت ارزان و با کیفیت را بدست آورد. اما متاسفانه بیشتر بیمه های دندانپزشکی به دلیل اینکه ایمپلنت دندان را در گروه دندانپزشکی زیبایی تلقی می کنند،  هزینه ایمپلنت دندان را پوشش نمی دهند.

متخصص ایمپلنت دندان شما می تواند ایمپلنت هایی که از زیرکونیوم یا تیتانیوم ساخته می شوند ، انتخاب کند. این مواد به همراه مواد موجود برای تاج می توانند بر قیمت ایمپلنت دندان تأثیر بگذارند. صحبت با متخصص ایمپلنت دندان در مورد جوانب مثبت و منفی مواد انواع ایمپلنت دندان ایده خوبی است ، بنابراین می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که هم کیفیت و هم قیمت مناسب به شما ارائه دهد.

البته این به معنی نادیده گرفتن تجربه و مهارت دندانپزشک نیست. در حالی که بسیاری از بیماران ممکن است تمایل به جستجوی کمترین هزینه های درمانی داشته باشند ، گاهی این رویکرد می تواند برای نتایج و سلامت دهان شما مضر باشد. پزشکان کم تجربه ممکن است خدمات تخفیف قابل توجهی ارائه دهند ، اما عدم تخصص آنها می تواند منجر به عوارض جدی شود که در آینده به درمان و روش های بیشتری نیاز دارد. متخصصان کلینیک دندانپزشکی سیب سفید در قرار دادن ایمپلنت های دندانی بسیار باتجربه هستند و می توانند در دستیابی به درمان موفق با حداقل خطرات و بصورت ایمپلنت اقساطی در تهران به شما کمک کنند.

cost-of-dental-implants

سایر عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

با این حال ، دندانپزشکی که انتخاب می کنید ، تنها عاملی نیست که بر قیمت ایمپلنت شما تأثیر می گذارد ، و وضعیت دهان و دندان شما نیز در هزینه ی ایمپلنت تاثیرگذار است. به عنوان مثال ، تعداد کاشت مورد نیاز تأثیر بسیار زیادی در هزینه خواهد داشت. به همین ترتیب ، اگر دندانپزشک قبل از عمل کاشت ایمپلنت ، نیاز به کشیدن برخی از دندانهای طبیعی شما داشته باشد ، این امر نیز به هزینه عمل می افزاید.

ایمپلنت دندان نیاز به استخوان فک خوبی دارد. به دلیل از بین رفتن استخوان  فک خود ممکن است به پیوند استخوان احتیاج داشته باشید. ریزش استخوان به طور معمول با افزایش سن صورت می گیرد ، به خصوص اگر شما از پروتز استفاده می کنید. اگرچه پیوند استخوان بخش مهمی از کل هزینه نیست ، اما در صورت نیاز به پیوند استخوان، هزینه ی کلی ایمپلنت شما شامل این هزینه نیز می شود.

تعداد ایمپلنت دندان موردنیاز بستگی به استحکام و ضخامت استخوان فک شما دارد. اگر  قصد شما ایمپلنت ارزان می باشد ، می توانید از متخصص ایمپلنت خود بخواهید حداقل تعداد ایمپلنت را برای پشتیبانی از دهان شما استفاده کند. البته این به معنی کیفیت پایین کار نیست. دندانپزشک شما  تعداد بهینه کاشت دندان را برای وضعیت دندان های شما توصیه می کند.

نکته مهم دیگر محل قرارگیری ایمپلنت ها است زیرا کاشت در قسمت جلوی دهان شما نیاز به دقت بیشتری در هنگام زاویه گرفتن دندان به طور طبیعی دارد. سرانجام، اگر موارد بهداشت دهان و دندان از قبل موجود، مانند بیماری لثه را دارید ، باید قبل از شروع عمل کاشت ایمپلنت ، وقت و هزینه خود را در این زمینه صرف کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ هزینه لمینت دندان، طول عمر کامپوزیت دندان، تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی، تفاوت بلیچینگ و کامپوزیت دندان، ایمپلنت ارزان

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت دندان بهترین سرمایه گذاری مادام العمر شماست و شما سزاوار آن هستید. اما ، لازم نیست به صندوق های وام پناه ببرید. در نظر بگیرید که در تهران اقدام به ایمپلنت دندان کنید. شما می توانید  هم در هزینه هایتان صرفه جویی کنید و هم مجبور به پرداخت یکجای هزینه ی ایمپلنت دندان نباشید. ایمپلنت ارزان به معنای از دست دادن کیفیت نیست.

ایمپلنت دندان یک سرمایه گذاری در سلامت دهان، لبخند و اعتماد به نفس شماست، اما هزینه واقعی این روند هنوز هم برای اکثر افراد نگران کننده است. به همین ترتیب ، طبیعی است که در مورد قیمت ایمپلنت دندان کاوش کنید و بپرسید که آیا امکان دریافت ایمپلنت دندان اقساطی وجود دارد ؟ آیا امکان ایمپلنت ارزان وجود دارد؟ و امروز ما به شما می گوییم چگونه این کار را انجام دهید.

درک هزینه ایمپلنت های دندان اغلب  چالش برانگیز است. به عبارت ساده تر ، شما می خواهید قبل از شروع به درمان ایمپلنت ، ایده و آگاهی در مورد هزینه داشته باشید. احتمالاً خودتان سؤالاتی مانند گزینه های زیر دارید:

اگر تبلیغات با قیمتهای بسیار کم برای ایمپلنت دندان مشاهده کنید ، چه فکر می کنید؟ آیا به نظر شما این قیمت های کاشت دندان خیلی عجیب نیست که صحت داشته باشد؟ خوب ، مهم اینست که  سؤالات صحیح از یک دندانپزشک ایمپلنت بپرسید که بتوانید اعتماد کنید، سوالات می توانند شامل این موارد باشند: آیا قیمت ایمپلنت دندان شامل تقویت استخوان ، درمان بافت لثه و کشیدن دندان نیز هست؟ - بپرسید که نوع تاج دندان مورد استفاده کدام است؟ چه نوع ایمپلنت دندان استفاده می شود؟ فناوری مورد استفاده کدام است؟ و هر چیز دیگری که به ذهن خطور می کند. دندانپزشک شما باید مشتاق پاسخگویی به سوالات شما باشد، بنابراین می توانید پاسخ های مورد نیاز خود را بدست آورید و به متخصص ایمپلنت دندان خود اعتماد کنید تا درمانی را که هم اکنون و هم در دراز مدت برای شما بی خطر و مناسب است را برنامه ریزی کنید.

تأکید در اینجا اعتبار است. هر دندانپزشک می تواند کاشت ایمپلنت را ارائه دهد ، اما یک دندانپزشک معتبر ایمپلنت ، از تجربه و مهارت خود برای یافتن بهترین روش برای شما استفاده می کند ، که در عین ارائه ی یک کار با کیفیت ، هزینه ی ایمپلنت دندان و طول درمان ایمپلنت شما را به حداقل می رساند.

پس از قرار ملاقات و ارزیابی اولیه ، متخصص کاشت دندان شما باید یک برنامه درمانی شامل تعداد تخمین قرارهای ملاقات و هزینه را در اختیارتان قرار دهد و سپس در صورت بروز هرگونه تغییر ، به شما اطلاع دهد.

اگر قبل از مراجعه به دندانپزشک کاشت دندان هزینه ای برای کاشت دندان به شما گفته می شود ، باید مراقب باشید. ممکن است پس از مشاهده شما توسط یک متخصص ایمپلنت ماهر و با تجربه در زمینه ایمپلنت دندان ، یک برنامه شخصی برای شما طراحی کند که  هزینه ی آن با آنچه قبلا گفته شده متفاوت باشد. ممکن است نتیجه ایمپلنت ارزان یا گران تر باشد.

با تماس با کلینیک دندانپزشکی سیب سفید می توانید در مورد همه جنبه های هزینه ی ایمپلنت خود گفتگو کنید، ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا هزینه درمان ایمپلنت دندان با بودجه شما برای تغییر زندگی متناسب شود. اگر یک یا چند دندان از دست رفته دارید ، اجازه ندهید که هزینه درمان مانع از دریافت درمان های مورد نیاز شما شود. برای تعیین وقت ملاقات با کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ما بصورت آنلاین با شماره 09393558965 تماس بگیرید.

محاسبه ی قیمت ایمپلنت دندان

چندین مرحله در کار قرار دادن ایمپلنت دندان وجود دارد. هنگام محاسبه ی قیمت ایمپلنت دندان، مهم است که هزینه هر یک از این مراحل را تعیین کنید:

 • جلسه مشاوره با دندانپزشک (در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید علاوه بر شرایط ایمپلنت اقساطی و "ایمپلنت ارزان" ، ویزیت و مشاوره ی بیماران رایگان می باشد.)
 • کشیدن دندان / ریشه
 • پیوند استخوان
 • قرار دادن ریشه تیتانیوم (پایه ی فلزی کاشت)
 • قرار دادن تاج
 • اشعه ایکس ، مراقبت قبل از عمل
 • تأمین مالی ایمپلنت های دندانی (برخی شرکت های بیمه قسمتی از هزینه های ایمپلنت دندان را پوشش می دهند)

ابتدا با شرکت بیمه دندانپزشکی خود مشورت کنید تا ببینید که در صورت وجود چه بخشی از کاشت های دندانی را پوشش می دهد. شما می توانید از شرایط ایمپلنت اقساطی و نیز ایمپلنت ارزان نیز بهره مند شوید.

کاشت دندان یک سرمایه گذاری در سلامتی و همچنین ظاهر شماست. یک مجموعه کامل از دندان باعث می شود دوباره غذا خوردن لذت بخش شود و خوردن یک رژیم سالم و متعادل راحت تر شود. یک مجموعه کامل از دندان ها همچنین خطوط صورت را حفظ می کنند و باعث می شوند که قبل از موعد پیرتر دیده نشوید. ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی می تواند نگرانی های بیماران را در مورد پرداخت قیمت ایمپلنت دندان کاهش دهد.

برای مشاوره خود با متخصصات کلینیک دندانپزشکی سیب سفید اقدام کنید. تنها راه دریافت قیمت دقیق ایمپلنت دندان این است که با ما تماس بگیرید و برای مشاوره بیایید.  ما می توانیم قیمت خاصی را برای پرونده شما به شما ارائه دهیم. لطفاً برای تعیین وقت مشاوره با شماره ی 09393558965 تماس بگیرید.

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

آیا شما کاندیدای کاشت ایمپلنت هستید یا خیر

این می تواند به شما کمک کند قبل از مراجعه به مشاوره با دندانپزشکان در سطح شهر و صرف هزینه برای معاینات ، بدانید که آیا کاندید ایمپلنت دندان هستید؟ در اینجا برخی از شرط لازم برای دریافت ایمپلنت در زیر آمده است:

 • حداقل افت استخوان
 • لثه های سالم
 • داشتن دندان از دست رفته
 • شما قادر و مایل به مراقبت از ایمپلنت های خود هستید

اما اگر باردار هستید ، یک سیگاری سنگین هستید و یا به دیابت کنترل نشده مبتلا هستید ، ممکن است  ایمپلنت های دندانی گزینه  خوبی برای شما نباشد.

بسیاری از عوامل در هزینه کاشت دندان تأثیر می گذارند ، و اگر فکر می کنید کاندید عمل جراحی هستید ، می توانید با رزرو مشاوره با دندانپزشکان مختلف شروع کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که کاشت دندان یک سرمایه گذاری قابل توجه است. کاشت دندان ها لبخندی به شما می بخشد که طبیعی به نظر می رسد و دندان های قوی و قابل اطمینان برای شما فراهم می کند که باعث می شود دهان شما تا آخر عمر سالم باشد. قیمت ایمپلنت دندان بر اثر به عواملی خارج از عوامل کلینیکی مانند مکان و موقعیت کلینیک دندانپزشکی نیز می تواند گران باشد. بنابراین شما می توانید با درنظر گرفتن این عوامل به دنبال ایمپلنت ارزان نیز باشید.

آیا ایمپلنت دندان تحت پوشش بیمه قرار دارد؟

بیشتر بیمه های درمانی هزینه های ایمپلنت دندان و روشهای دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان را تحت پوشش قرار نداده اند. با شناخت مزایای طولانی مدت ایمپلنت برای  بیمار نسبت به سایر گزینه های درمانی جایگزینی دندان ، تعداد بیشتری از شرکت های بیمه شروع به ارائه برخی از پوشش ها برای کاشت دندان کرده اند. همچنین از متخصص ایمپلنت خود در مورد گزینه های تأمین هزینه و پرداخت  و نیز سایر گزینه های جایگزینی دندان سوال کنید. در این شرایط ، امکان ایمپلنت اقساطی و ایمپلنت ارزان می تواند نگرانی های بیماران را در مورد قیمت ایمپلنت دندان کاهش دهد. برخی از کلینیک های دندانپزشکی، از جمله کلینیک دندانپزشکی سیب سفید امکان پرداخت اقساطی قیمت ایمپلنت دندان را فراهم نموده اند.

آیا ایمپلنت دندان ارزش هزینه کردن دارد؟

ریشه های دندان نقش اساسی در حفظ سلامت ، ساختار و عملکرد دندان ها و لثه ها دارند. فقط یک دندان از دست رفته می تواند باعث شود دندانهای اطراف از جای خود خارج شوند و شل شوند. از بین رفتن یک دندان منفرد همچنین می تواند منجر به آتروفی استخوان ، مشکل در خوردن ، جویدن و صحبت کردن شود. در حالی که پل های سنتی به عنوان جایگزینی برای دندان های از دست رفته عمل می کنن ، اما ریشه دندان را ترمیم نمی کنند و از سلامت دهان و دندان شما محافظت می کنند.

ایمپلنت دندان می تواند به عنوان یک بخش دائمی از آناتومی بدن شما تبدیل شود تا پشتیبانی مادام العمر داشته باشد. همانطور که جویدن را به طور معمول ادامه می دهید ، ایمپلنت رشد استخوان فک را نیز تحریک می کند ، فرایندی که از آتروفی بیشتر استخوان جلوگیری می کند و باعث سلامتی دهان می شود. برای حفظ حجم استخوان فک و محافظت از لبخند برای یک عمر ، مهم است که دندان های از دست رفته را با ایمپلنت جایگزین کنید. 

با این حال ایمپلنت ها گران هستند ، بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید ، معمولاً  دو نیم تا چهار و نیم میلیون برای یک دندان واحد محاسبه می شود ، و تاج را هم جداگانه حساب می کنند. البته ایمپلنت ارزان نیز قابل انجام است. بیمه دندانپزشکی به طور معمول کم و یا هیچ یک از هزینه های ایمپلنت دندان را پوشش نمی دهد. هزینه کاشت دندان کامل فک بالا یا پایین می تواند 25000 تا 50 هزار دلار یا بیشتر را شامل شود. شاید بخواهید ایمپلنت ها را از نظر هزینه ، راحتی و دوام با پل ها و پروتزها مقایسه کنید. ایمپلنت ها تقریباً در دو معیار آخر ینی راحتی و دوام پیروز می شوند.

بهترین گزینه ممکن برای سلامتی دهان و دندان و سلامت شما جایگزین کردن هر دندان با یک کاشت دندان است زیرا کاشت ایمپلنت نزدیکترین گزینه به دندان طبیعی است. ایمپلنت معمولاً یک عمر طول می کشد. میزان شکست کمتر از 5 درصد است. با این حال ، این گزینه همیشه واقع بینانه نیست زیرا کاشت های یکپارچه می توانند بسیار گران باشند و آنها را برای بسیاری از افراد دور از دسترس قرار می دهد. خیلی ها از ما میپرسند اگر ایمپلنت انجام ندهیم چه میشود. جدای از مشکلاتی که مهم است ولی شاید به چشم نیاید مهمترین مشکل حرکت دندان هاست. به عبارتی اگر دندان خالی دارید و با کاشت دندان آن را پر نکنید به تدریج دندها حرکت میکنند.

در مواردی حرکت دندان ها به گونه ای شدید است که میدلاین بیمار جابجا میشود و نیازمند ارتودنسی میشوید. میدلاین همان خط وسط دو دندان شماره یک است که باید در امتداد وسط لب باشد. در بیماران زیادی به خاطر انجام ندادن ایمپلنت یک دندان کناری این دندان ها حرکت کرده و وسط دندان ها جابجا میشود و نمای زشتی را باید به مدت چند ماه که درمان ارتودنسی مشکل را برطرف میکند صبر کنید. جدای از هزینه ارتودنسی که متحمل میشوید.

اگر نگران هستید ممکن است نتوانید تمام ایمپلنت های مورد نیاز خود را یکجا پرداخت ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید این گزینه را برای دندان های از دست رفته ی خود بررسی کنید . اگرچه مطمئناً می توان صبر کرد و معالجه ایمپلنت را در آینده انجام داد ، اما وجود شرایط ایمپلنت اقساطی با بهترین متخصصان ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید، این مانع را از پیش پای شما برداشته است. در این کلینیک می توانید ایمپلنت ارزان را نیز تجربه کنید.

از آنجا که دندانهای شما از لبخند و اعتماد به نفس شما ، تا توانایی شما در غذا خوردن ، صحبت کردن و شرکت در فعالیتهایی که از آن لذت می برید تأثیر می گذارد و از آنجا که گزینه بهتر دیگری برای ترمیم دندانهای از دست رفته وجود ندارد ، ایمپلنت دندان یک سرمایه گذاری بلند مدت است. به کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مراجعه کنید و با بهره گیری از شرایط ایمپلنت اقساطی دیگر نگران گران بودن ایمپلنت دندان نباشید.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایمپلنت دندان و برند های مختلف آن میتوانید با کلینیک سیب سفید تماس بگیرید و یا به صورت حضوری و کاملا رایگان ویزیت شوید.قیمت گذاری برای ایمپلنت های دندانی پیچیده است ، زیرا روش خاص می تواند به طور چشمگیری بر اساس نیازهای هر بیمار متفاوت باشد. بعضی از آنها ممکن است به دندان کشیده شده یا تاج موقت نیاز داشته باشند در حالی که شرایط دیگر بیماران به آنها امکان می دهد از این مراحل عبور کنند. بنابراین ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید تعیین شود هزینه انجام کاشت دندان چیست و هیچ دو شرایطی مشابه نیستند.

 

 

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

 
 
 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!