آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

فیلم فناوری جدید ایمپلنت کل دهان در همان روز

فیلم ایمپلنت کامل دهان در یک روز، کلینیک سیب سفید بهترین متخصصان ایمپلنت در تهران را دارا می باشد. پرداخت قیمت ایمپلنت به صورت اقساط هم امکان پذیر است.

فیلم فناوری جدید ایمپلنت کل دهان در همان روز
18 اردیبهشت 1399
1

فیلم فناوری جدید ایمپلنت کل دهان در همان روز

در این فیلم که توسط کلینیک سیب سفید دوبله و تهیه شده است به بررسی ایمپلنت کل دهان در یک روز می پردازیم. ایمپلنت، بهترین راه برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. اما هنگامی که تمام دندانهای داخل دهان نیاز به تعویض دارند، آنگاه ایمپلنت کل دهان می تواند یک راه حل باشد. اما برای بسیاری، این یک پیشنهاد گرانقیمت است. قیمت ایمپلنت دندان در کلینیک سیب سفید به صورت اقساط هم قابل پرداخت است. 

 

 

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان هر واحد 2900 هزار تومان به تعداد محدود تا 15 خرداد ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

متخصص ایمپلنت سیب سفید، قبل از هرچیز مناسب بودن تراکم استخوان فک را بررسی میکند. سپس متناسب با فک هر فرد تعداد فیکسچرهایی که لازم است در فک قرار گیرد را که برای فک پایین معمولا بین 4 تا 6 عدد میباشد، تعیین و سپس اباتمنت ها را به درستی در آنها قرار می دهد.

در مرحله بعد مواد مخصوص قالب گیری در داخل دندان مصنوعی که قرار است در دهان ثابت شود، ریخته میشود و در دهان بیمار قرار داده میشود. از بیمار خواسته میشود که دندان ها را روی هم قرار دهد. سپس دندان مصنوعی را خارج میکنیم و در قسمت های شکل گرفته در قالب سوراخ هایی ایجاد میشود.

پوشش های تیتانیوم را با استفاده از پیچ های پروتز بر روی چند واحد قرار میدهیم و ابعاد آنها را در پروتز اصلاح شده امتحان میکنیم تا از تراز بودن سوراخ های موجود در دندان مصنوعی و موقعیت پیچ های تیتانیوم اطمینان حاصل کنیم. اگر آنها در تراز قرار نگرفته اند، سوراخ ها را به اندازه ای گسترش داده كه قطعات تیتانیوم آزادانه از درون آنها عبور كند و فاصله پیشنهادی در اطراف تیتانیوم یک میلیمتر باشد.

ارتفاع پوشش های تیتانیوم را اصلاح می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بیمار می تواند به راحتی چیزی را بجود. برای محافظت از بخیه ها و جلوگیری از بروز مشکلات دیگر، سد لاستیکی را روی پوشش تیتانیوم قرار دهید.

پنبه را در داخل پیچ های تیتانیوم قرار میدهیم و آنها را با موم دندان میپوشانیم تا از ورود اکریلیک به کانال جلوگیری شود. سپس دندان مصنوعی روی پیچ ها قرار گرفته و دور پیچ ها را با ژل اکرلیک پر میکنیم. سپس برای اطمینان از دقیق بودن آن، از بیمار میخواهیم، دندان های خود را روی هم قرار دهد. پس از سخت شدن آکریلیک، موم دندان و پنبه را از کانال پیچ ها  خارج کرده و پیچ های پروتز را برمیداریم. دندان مصنوعی را خارج کرده و قسمت های خالی را با ژل اکرلیک پر نموده و قسمت های ناهموار یا تیز را اصلاح میکنیم تا از تماس با بافت لثه جلوگیری شود.

در مرحله آخر که گذاشتن دائمی پروتز دندان می باشد و به وسیله پیچ های مخصوص به فک متصل میشوند، یک ماده موقت انعطاف پذیر را درون کانال های دسترسی به پیچ قرار داده و روی آن را با مواد کامپوزیت پوشش میدهیم.

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

مشاوره حضوری رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟
فیلم مراحل انجام ایمپلنت دندان
آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟
هزینه انجام ایمپلنت دندان چقدر است؟
طول عمر ایمپلنت دندان یا کاشت دندان چقدر است؟ رزرو نوبت برای ویزیت رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟ مدت زمان کاشت دندان چقدر طول می کشد؟
چه مدت پس از کشیدن دندان می توان ایمپلنت انجام داد؟ به چه تعداد ایمپلنت دندان نیاز دارم؟
مراحل ایمپلنت دندان در صورت نیاز به پیوند استخوان چگونه است؟
چگونه از ایمپلنت دندان مراقبت کنیم؟
آیا نیاز به جایگزینی ایمپلنت دندان قدیمی دارم؟
آیا سالمندان می توانند ایمپلنت دندان انجام دهند؟
بعد از ایمپلنت دندان چه بخوریم؟
آیا کسانی که پوکی استخوان دارند می توانند ایمپلنت انجام دهند؟

 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!