آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

هزینه ایمپلنت دندان در ایران

قیمت دقیق ایمپلنت دندان چقدراست؟انواع ایمپلنت دندان و قیمت آن ها.قیمت ایمپلنت دندان در سال99.قیمت ایمپلنت دندان و شرایط اقساط.

هزینه ایمپلنت دندان در ایران
10 شهریور 1399
0
دسته بندی: ایمپلنت,

هزینه کاشت دندان در ایران

در دنیای امروز دندانپزشکی یکی از پر طرفدار ترین خدمات درمانی و زیبایی دندان، ایمپلنت دندان است که تقاضای بسیاری از طرف مراجعین دارد. ولی مهم ترین دغدغه افراد برای انجام این عمل، هزینه های زیاد آن می باشد. به همین خاطر ما سعی داریم عواملی که بر روی قیمت ایمپلنت شما تاثیر گذار است را به شما بگوییم تا تصمیم دقیقی درباره آن بگیرید. برای تعیین قیمت ایمپلنت دندان باید به صورت حضوری برای مشاوره به کلینیک دندانپزشکی بروید و با معاینه و بررسی دقیق دهان و دندان و وضعیت فک شما قیمت دقیق را نیز به شما بگویند و در صورت تمایل شما برای انجام این عمل آماده شوید.

انواع مختلف ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان برند ها و نوع های مختلفی دارد که در هنگام ویزیت و مشاوره باید هزینه ایمپلنت دندان آن مرکز را در نظر بگیرید قبل از شروع کار.

قیمت ایمپلنت دندان بسته به موقعیت مکانی دندانپزشکی، برند استفاده شده برای ایمپلنت دندان، کادر درمانی متخصص و همچنین تخصص دندانپزشک و نوع تجهیزات آن مرکز بستگی دارد.

انواع ایمپلنت دندان:

  • جایگزین یک دندان

 در این روش از یک روکش دندانی یا تاج و از یک ایمپلنت استفاده می‌شود.

  • جایگزین چند دندانی

با استفاده از چند ایمپلنت میتوان چندین دندان شکسته یا افتاده و از بین رفته را جایگزین کرد که این کار با استفاده از پل یا همان بریج دندان توسط دو پیچ ایمپلنت نگهداری میشود. همچنین گاهی افراد به طور کلی دندان های یک فک را از دست میدهند که برای جاگزین آن به 4 الی 8 ایمپلنت نیاز دارید.

  • ترکیب پل دندانی متحرک و ثابت

این درمان وقتی قابل انجام است که قسمتی از پل ثابت را ایمپلنت‌های متصل به یک قسمت متحرک نگه دارند.

هزینه تمام ایمپلنت های دندان یکسان نیست

قبل از اینکه ما در هزینه معمول ایمپلنت دندان غوطه ور شویم، لازم به ذکر است که قیمت کاشت خاص شما ممکن است از حد متوسط ​​بیشترباشد. به این دلیل که چند فاکتور وجود دارد که می تواند در هزینه عمل شما نقش داشته باشد.

  • باور کنید یا نکنید، مکانی که در آن قرار است ایمپلنت انجام دهید ممکن است در هزینه کاشت دندان شما تأثیر بگذارد. مناطقی که اجاره بهای بیشتری دارد، به عنوان مثال، ممکن است یک دندانپزشک را مجبور به گرفتن هزینه های بالاتر برای پوشش سربار خود کند. بعلاوه، اگر دندانپزشک شما از طریق تهیه کننده هایی که قیمت بالاتری دارند، ایمپلنت دندانی خریداری کنید، ممکن است هزینه های بیشتری نیز خرج کنید.
  • تعداد ایمپلنت های دندانی که شما نیاز دارید نیز می تواند عامل دیگری در قیمت نهایی روش باشد. اگر به بیش از یک ایمپلنت نیاز داشته باشید، هزینه آن بیشتر خواهد بود و ممکن است دندانپزشک گزینه دیگری مانند بریج را پیشنهاد دهد که مقرون به صرفه تر باشد.
  • دندانپزشک شما می تواند از ایمپلنت هایی که با استفاده از زیرکونیوم یا تیتانیوم ساخته می شوند، انتخاب کند. این مواد به همراه مواد موجود برای تاج می توانند بر قیمت کاشت شما تأثیر بگذارند. صحبت با دندانپزشک در مورد جوانب مثبت و منفی مواد مختلف ایده خوبی است بنابراین می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که هم کیفیت و هم قیمت مقرون به صرفه به شما ارائه دهد.
  • آنچه دندانپزشک شما قبل از قرار دادن کاشت واقعاً باید انجام دهد ممکن است بر هزینه نهایی این روش نیز تأثیر بگذارد. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر ابتدا نیاز به کشیدن دندان دارید ، باید هزینه آن روش را نیز تأمین کنید.
  • سرانجام ، سطح تخصص یک دندانپزشک ممکن است در میزان اتهام وی تأثیر بگذارد. بنابراین ، جایی که برای ایمپلنت دندان خود می روید ممکن است در میزان بزرگ بودن صورتحساب شما نقش داشته باشد.

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان هر واحد 3500 هزار تومان به تعداد محدود تا 10 مهرماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مهم کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!