آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

پل دندانی و انواع آن

پل دندان زمانی استفاده می‌شود که شما دندانی را از دست داده‌اید و به دنبال جایگزین برای دندان‌هایتان هستید . روش های مختلفی برای دندان از دسته رفته وجود دارد. مانند ایمپلنت، بریج ، پل دندان و ..... در این مطلب کلینیک سیب سفید با توضیح پل دندان و انواع آن به شما کمک می‌کند کدام نوع  پل دندانی را

پل دندانی و انواع آن
1 بهمن 1397
0
دسته بندی: خدمات شاخص,

 

تنها تا 15 اسفند ماه: ایمپلنت دندان هر واحد 2900000 تومان به جای 3200000 تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

پل دندان

پل دندان یا بریج دندان زمانی استفاده می‌شود که شما دندانی را از دست داده‌اید و به دنبال جایگزین برای دندان‌هایتان هستید . روش های مختلفی برای دندان از دسته رفته وجود دارد. مانند ایمپلنت، بریج یا همان پل دندانی و .....

در این مطلب کلینیک سیب سفید با توضیح پل دندان و انواع آن به شما کمک می‌کند کدام نوع  پل دندانی را برای جایگزینی دندان از دست رفته‌تان استفاده کنید. در واقع این روش از دندان‌های مجاور برای ایجاد پل استفاده می‌کند و دندان جایگزین در بین دو دندان مجاور به واسطه ی پل قرار می‌گیرد. به دندان های مجاور در این روش دندان های آستانه و به دندان جایگزین دندان کاذب می‌گویند.

بیشتر بخوانید: ایمپلنت دندان، ایمپلنت دندان برای بیماران دیابتی، مزایای و معایب ایمپلنت دندان، آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

انواع پل‌های دندانی

پلهای دندانی در خوردن غذا و صحبت کردن می‌توانند به شما کمک کنند. همچنین این پل‌ها در فرم صورت و لبخند شما بسیار تاثیر گذار هستند. سه نوع پل دندانی وجود دارد که هریک خصوصیات خاصی دارند و شما بسته به نیازتان می‌توانید هر یک را انتخاب کنید.

1) پل دندانی سنتی (بریج سنتی): این نوع پل از پرسلن ذوب شده با فلز و یا سرامیک ساخته‌ می‌شود و محبوبترین نوع پل دندانی است. در نوع سنتی پل دندان برای دندان‌های آستانه در دو طرف دندان کاذب تاج متصل به پانتیک بین آنها گذاشته می‌شود.

2) پل دندانی پایه (بریج پایه): این نوع پل زمانی استفاده می‌شود که بیمار از دو دندان مجاور فقط یک دندان را داشته باشد. در این نوع دندان‌های متصل به هم در جای دندان‌های از دست رفته قرار گرفته و پانتیک به انتهای آنها متصل شده است.

3) پل دندانی مریلند (بریج مریلند): این نوع پل از چهارچوب فلزی ساخته می‌شود که در آن دندان کاذب به بال‌های فلزی متصل به دودندان آستانه چسبیده است.

 

تنها تا 15 اسفند ماه: ایمپلنت دندان هر واحد 2900000 تومان به جای 3200000 تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!