آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

چگونه با لمینت دندان لبخند را تغییر دهیم؟

لمینت های دندان درمان های فوق العاده ای با دوام و ظاهر طبیعی هستند که می توانند عملکرد و ظاهر دندان های شما را بهبود بخشند.

چگونه با لمینت دندان لبخند را تغییر دهیم؟
14 آبان 1401
0

چگونه با لمینت دندان لبخند را تغییر دهیم؟

لمینت های دندان درمان های فوق العاده ای با دوام و ظاهر طبیعی هستند که می توانند عملکرد و ظاهر دندان های شما را بهبود بخشند. بریدگی ها، شکاف ها، تغییر رنگ ها، لکه ها و حتی ناهماهنگی بین دندان ها را می توان به طور قابل توجهی با این روش های دندانپزشکی موثر برطرف کرد. لمینت های دندانی که برای پوشش دادن تنها قسمت آسیب دیده دندان و مطابق رنگ با دندان های اطراف شما طراحی شده اند، درمان طولانی مدت برای مجموعه ای از شرایط دندانی هستند. دندانپزشکان می توانند لمینت های دندانی را در اختیار شما بگذارند که به طور باورنکردنی طبیعی به نظر می رسند و برای چندین دهه دوام می آورند.

کاندیداهای خوب

لمینت دندان یکی از جنبه های مهم دندانپزشکی زیبایی امروزی است. این نشان دهنده جایگزینی برای روکش های دندانی است.

دندانپزشکان باتجربه با صحبت با شما در مورد اهداف شما برای درمان شروع می کنند. ممکن است دندان‌هایتان به‌طور قابل‌توجهی لکه‌دار شده باشد و احساس کنید که اصلاح لبخند با روکش‌های چینی به شما این امکان را می‌دهد که دوباره به لبخند خود اعتماد کنید. یا ممکن است بخواهید دندان های خود را تغییر شکل دهید، یا با بلند کردن دندان های خاص برای ظاهری متعادل تر یا با بستن فاصله بین دندان ها. اهداف زیبایی شما هر چه که باشد، دندانپزشکان به شما کمک می کنند تا روش لمینت و نتایجی را که می توانید انتظار داشته باشید کاملاً درک کنید.

دندان های قوی و سالم

اگرچه پزشکان از تکنیک های محافظه کارانه استفاده می کنند، اما روکش ها به درجاتی از مینای دندان نیاز دارند. اگر مینای دندان شما فرسوده، فرسوده یا بسیار نازک است، ممکن است به جای آن باندینگ دندانی را انتخاب کنید.

عاری از اختلال TMJ

اختلال مفصل گیجگاهی فکی (TMJ) ارتباط نزدیکی با دندان قروچه یا دندان قروچه دارد. در حالی که یک دستگاه خوراکی می تواند از روکش ها محافظت کند، برخی از بیماران ممکن است به درمان اولیه بیشتری نیاز داشته باشند.

ناهماهنگی جزئی

ونیرها به دلیل توانایی آنها در پنهان کردن دندان های کج اغلب به عنوان "ارتودنسی فوری" شناخته می شوند. اما موارد خاص برای درمان ارتودنسی مانند اینویزیلاین مناسب تر خواهند بود.

مزایای لمینت دندان

یکی از بزرگترین مزایای لمینت دندان این است که راه حلی جامع برای انواع مسائل دندان ارائه می دهد. ونیرها گزینه بسیار خوبی برای کسانی هستند که به دنبال اصلاح لبخند هستند زیرا:

    تراشه‌ها، ترک‌ها و شکاف‌های دندان و همچنین لکه‌های دندانی را که به سفید کردن دندان‌ها پاسخ نمی‌دهند، پنهان کنید.

    ارائه ارتودنسی "فوری"، پوشاندن دندان های نامرتب برای ایجاد تقارن.

    دوام را ارائه می دهند، زیرا از رزین کامپوزیت قوی تر هستند.

    بر خلاف روکش های دندان، تنها به مقدار محافظه کارانه ای از مینای سالم نیاز دارید که برداشته شود.

    شامل یک روش نسبتاً بدون درد باشد. گاهی اوقات دندان و ناحیه اطراف آن قبل از قرار دادن روکش بی حس می شود، اما بسیاری از بیماران حتی نیازی به بیهوشی ندارند.

    زیبایی شناسی فوری ارائه دهید، زیرا روکش ها کمی شفاف هستند و به طور طبیعی می درخشند.

از آنجایی که روکش های پرسلن مجموعه ای از مزایای زیبایی را ارائه می دهند، درمان می تواند بر عزت نفس شما تأثیر مثبت بگذارد. با لبخند جدید خیره‌کننده‌تان، ممکن است در انجام فعالیت‌های حرفه‌ای جدید یا فعالیت‌های اجتماعی احساس اطمینان بیشتری کنید.

چگونه با لمینت دندان لبخند را تغییر دهیم؟

نحوه تغییر لبخند با لمینت دندان..

اکثر موارد کامپوزیت دندان برای تکمیل حدود دو ویزیت درمان، با یک جلسه مشاوره قبل از آن، به طول می انجامد.

در زمان مشاوره، دندانپزشکان در مورد اینکه چه چیزی در مورد لبخند فعلی خود دوست دارید و چه چیزی را می خواهید تغییر دهید، با شما صحبت خواهند کرد. اگر کاندیدای ونیر هستید، پزشک در مورد اینکه چگونه می توانند اهداف زیبایی شناختی خاصی را که ممکن است داشته باشید، مورد بررسی قرار دهند.

در برخی شرایط، پزشکان برای شما یک «واکس آپ» ایجاد می‌کنند تا پیش‌نمایش روکش‌های پیشنهادی‌تان را ببینید و ببینید قبل از شروع درمان واقعی چه شکلی هستند. اگر می خواهید تغییری در اندازه، شکل یا رنگ آنها ایجاد کنید، در این زمان این کار را انجام می دهند.

اولین ویزیت درمانی شما، قرار ملاقات «آمادگی» است. در طول این سفر به مطب، پزشک به آرامی لایه خارجی مینای دندان های جلویی شما را پاک می کند. سپس از دندان های شما قالب گرفته و به آزمایشگاه می فرستیم، جایی که یک سرامیست ترمیم های شما را با دست انجام می دهد. در صورت لزوم، پزشکان روکش های موقت را روی دندان های شما قرار می دهند تا هر گونه ناراحتی را به حداقل برسانند.

در حدود دو هفته، روکش های دائمی آماده می شوند تا در جای خود چسبانده شوند. دکتر موارد موقت را برمی دارد، ترمیم های جدید را به جلوی دندان های شما می چسباند، سپس آنها را صیقل می دهد تا احساس صافی داشته باشند و عالی به نظر برسند.

هزینه لمینت دندان

عوامل متعددی در تعیین قیمت نهایی درمان ونیر دندان شما نقش دارند. در اینجا فقط چند مورد است:

تعداد لمینت هایی که نیاز دارید

 وقتی لبخند می زنید چند دندان دیده می شود؟ در مورد دندان های پایین چطور؟ برخی از بیماران ما فقط به شش روکش روی دندان های جلویی بالایی خود نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر 12 تا 20 دندان را می خواهند تا بیشترین تعداد دندان (بالا و پایین) را بپوشاند. به طور متوسط، بیشتر افراد تنها 6 تا 8 روکش می گیرند و ترجیح می دهند روی دندان های قدامی بالایی تمرکز کنند. تعداد دریافتی شما نقش کلیدی در هزینه کلی خواهد داشت.

برای کاهش هزینه، روکش ها را با سایر روش های درمانی ترکیب کنید

بهبود ظاهر لبخند شما بدون قرار دادن روکش روی هر دندان قابل مشاهده امکان پذیر است. اگرچه مجموعه ونیرها قوام بیشتری از یک طرف لبخند شما به سمت دیگر ایجاد می کنند، ممکن است در هر موردی لازم نباشد.

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

 

 

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 690 هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!