آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

تاثیر لمینت روی زیبایی چهره

تاثیر لمینت روی زیبایی افراد. آیا لمینت روی زیبایی چهره تاثیر دارد؟ زیبایی چهره با لمینت. بعد از انجام لمینت چه تغییری خواهم کرد؟ زیبایی دندان‌ها با لمینت. زیبایی لبخند با لمینت.

تاثیر لمینت روی زیبایی چهره
12 خرداد 1398
0
دسته بندی: لمینت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 690 هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی

09393559163 درمانی

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

امروزه خدمات دندانپزشکی به خصوص خدمات زیبایی آن بسیار گسترش یافته و توانسته توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کند. در بین این خدمات، ارتودنسی، لمینت دندان، کامپوزیت دندان و بلیچینگ دندان از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردارند. بسیاری از مردم دندان‌هایشان دچار نواقصی است و باید آنها را ترمیم کنند و لمینت یکی از روش‌های ترمیم کننده و سفید کننده‌ی دندان‌ها می‎باشد. لمینیت به دو صورت لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیتی انجام می‌شود که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و شما با توجه به شرایط، نیاز و نظر دندانپزشک خود یکی از راه‌ها را برای انجام لمینت دندان انتخاب می‌کنید.

بیشتر بخوانید:ایمپلنت چیست؟ انواع ایمپلنت دندان، هزینه ارتودنسی، سوالات رایج کامپوزیت دندان، درمان بیماری‌های لثه، ارتودنسی لینگوال، تفاوت بلیچینگ و لمینت

بیشتر افرادی که می‌خواهند دندان‌هایشان را لمینت کنند این سوال برایشان پیش می‌آید که آیا بعد از انجام لمینت، دندان‌ها و چهره‌یشان تغییر مثبتی خواهد کرد یا خیر. همچنین بعضی از این افراد می‌خواهند قبل از انجام لمینت، ذهنیتی راجع به چهره‌ی تغییر یافته‌ی خود بعد از لمینت داشته باشند. برای انجام لمینت دندان، ابتدا باید بدانید که چه تعداد از دندان‌های شما نیاز به لمینت دارد. دوست دارید بدونید چندتا از دندون‌هاتون نیاز به لمینت داره و هزینش چقدر میشه؟ اینجا کلیک کنید.

بعد از مشخص شدن اینکه چه تعدادی از دندان‎ها باید لمینت شوند و هزینه لمینت دندان چقدر خواهد شد، عکسی از قبل دندان‌های شما گرفته می‌شود و با توجه به مشکلات دندان‌ها و نظر دندانپزشک، نظراتی راجع به تغییر چهره‌ی شما و عکسی نزدیک به تغییر چهره‌ی شما نشان خواهند داد. برای مشاهده عکس قبل و بعد لمینت دندان در بهترین کلینیک دندانپزشکی جنت آباد، اینجا کلیک کنید.

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 690 هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!