آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

هزینه ارتودنسی دندان

هزینه ارتودنسی دندان. شرایط ارتودنسی اقساطی به چه صورت است؟ هزینه ارتودنسی دندان چقدر است؟ قیمت ارتودنسی دندان چگونه محاسبه می‌شود؟ شرایط اقساط ارتودسی دندان. چگونه بفهمیم که دندان هایمان نیاز به ارتودنسی دارند؟

هزینه ارتودنسی دندان
23 خرداد 1398
0
دسته بندی: ارتودنسی دندان,

 

شرایط اقساط دندانپزشکی: 70 درصد از مجموع هزینه دندانپزشکی شما به صورت بلند مدت و تا 10 ماه اقساط  می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

 453 451 44 -021  و  471 461 44 - 021 

 

امروزه قبل از انجام هرکاری ابتدا باید در مورد تمام جوانب آن تحقیق کرد تا مبادا بی‎گدار به آب زده و بعد پشیمان شد. یکی از مواردی که باید همه این موارد را برای انجام آن رعایت کرد، بحث درمان و زیبایی می‎‌باشد. امروزه خدمات درمانی و زیبایی زیادی برای دندان‌ها وجود دارد که باعث می‌شود لبخند شما و در نتیجه چهره‌ی شما زیباتر شود. از جمله مهم‌ترین خدمات درمانی و زیبایی می‎توان به ارتودنسی، کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان و لمینت دندان اشاره کرد. در صورتی که دندان‌ها و یا فک شما نیاز به انجام ارتودنسی داشته باشد باید قبل از انجام کار، اطلاعاتی راجع به نحوه انجام کار، مدت زمان درمان ارتودنسی، قیمت ارتودنسی و تاثیری که ارتودنسی روی چهره‌ی شما خواهد گذاشت، کسب کنید. در این مطلب ما سعی کردیم به صورت کاملا شفاف درباره اینکه هر فرد باید چه هزینه‌ای برای انجام ارتودنسی پرداخت کند، صحبت کنیم.

هزینه‌ی ارتودنسی بسته به نوع ارتودنسی، میزان پیچیدگی درمان و... ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه ارتودنسی لینگوال بسیار بیشتر از ارتودنسی سرامیکی می‌باشد. پس ابتدا به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید تا نوع ارتودنسی که باید شما انجام دهید را مشخص کنند تا هزینه درمان مشخص شود.

به عنوان مثال قیمت ارتودنسی هر دو فک در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با احتساب تخفیف ویژه‌ای که این کلینیک در نظر گرفته 6,000,000 تومان می‎باشد. البته نگران پرداخت هزینه‌ها نباشید زیرا کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با ارائه شرایط اقساطی بلند مدت توانسته به عنوان دندانپزشکی خوب در جنت آباد به مراجعه کنندگان خود در پرداخت هزینه‌ها کمک کند. شایان ذکر است که شرایط اقساط تنها روی خدمات ارتودنسی نیست، بلکه روی تمامی خدمات درمانی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید مانند پرکردن دندان، عصب کشی دندان، ایمپلنت، سفید کردن دندان، کامپوزیت دندان، لمینت دندان و... می‌توانید این شرایط را داشته باشید.

برای اطلاع از نحوه محاسبه‌ی اقساط اینجا کلیک کنید.

 

شرایط اقساط دندانپزشکی: 70 درصد از مجموع هزینه دندانپزشکی شما به صورت بلند مدت و تا 10 ماه اقساط  می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

 453 451 44 -021  و  471 461 44 - 021 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!