آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

بهترین روش سفید کننده دندان (1)

بهترین روش سفید کردن دندان. بهترین درمان برای سفیدکردن دندان. بهترین روش سفید کننده برای دندان. سفید کردن دندان. سفید کردن دندان‌ها. استفاده از کدام روش برای سفید کردن دندان‌ها بهتر است؟

بهترین روش سفید کننده دندان (1)
1 خرداد 1398
0
دسته بندی: بلیچینگ,

 

تنها تا 15 اسفند ماه: بلیچینگ دندان 1000000 تومان به جای 1500000 تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

ویزیت و مشاوره اینترنتی با متخصصین سیب سفید

تصویر لبخند خود را از طریق فرم زیر بارگذاری و ارسال نمایید. اگر قصد دریافت مشاوره دارید در متن پیام کلمه "مشاوره" و اگر میخواهید تصویر بعد از زیبایی دندان خود را ببینید، کلمه "تصویر" نوشته شود. تصویر باید با کیفیت(با دوربین عقب گوشی) و دندان ها به هم چسبیده و لبخند طبیعی باشد.

اینجا کلیک کنید

بهترین درمان برای سفید کردن دندان:

با توجه به مصاحبه‌ای که ما با انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) و دندانپزشکان مختلف انجام دادیم، هیدروژن پراکسید و کربامید پراکسید تنها چیزهایی هستند که کارایی خوبی برای سفید کردن دندان‌ها دارند. ما محصولات سفید کننده‌ی دندانی را که پراکسیدهایشان در سطوح توصیه شده‌ی ADA قرار دارند جمع آوری کردیم سپس نتایجشان را به روی 39 آزمایش دهنده بررسی کردیم و طبق آن 4 ماده را به عنوان بهترین سفید کننده دندان معرفی کردیم.

چگونه بهترین مواد سفید کننده‌ی دندان را انتخاب کردیم؟

عناصری با برچسب اطمینان

سفید کننده‌ی دندانی که واقعا موثر باشد باید حاوی هیدروژن پراکسید یا کربامید پراکسید به عنوان یک عنصر فعال باشد. فقط سفید کننده‌هایی که پراکسید دارند می‌توانند لکه‌های سطحی و لکه‌های عمیق را حذف کنند، در حالی که سایر محصولات مانند خمیر دندان فقط لکه‌های سطحی را هدف قرار می‌دهند.

میزان پراکسید ایمن و موثر

طبق گفته ADA، "شناخته شده است که در غلظت 10 درصدی یا بیشتر هیدروژن پراکسید، این ماده احتمالا خورنده‌ی غشای مخاطی یا پوست می‌باشد و می‌تواند منجر به احساس سوزش و آسیب بافت شود." دکتر کتیا فریدمن DDS دندانپزشکی در فلوریدا به ما گفت: "[برای کربامید پراکسید] 30-35٪ از لحاظ تئوری برابر با حدود 10٪ هیدروژن پراکسید است." این عدد محدوده‌ی امنی را برای دهان و دندان شما نشان می‌دهد.

دکتر پاول آماتو، DDS، FAGD توضیح داد "اگر شما بیش از 10٪ هیدروژن پراکسید یا 35٪ کربامید پراکسید مصرف کنید، شما را به درجه‌ی حرفه‌ای می‌رساند." محصولات سفید کننده‌ی بسیار قوی فقط باید با نظارت دندانپزشک خوب استفاده شود، آنها مراقب هستند و از بافت لثه‌ی شما با ژل یا یک بند لاستیکی کاملا محافظت می‌کنند. در هر صورت، قبل از استفاده از هر محصول سفید کننده دندان، باید با دندانپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که چه راهی برای درمان دندان‌ها و لثه‌هایتان بهتر است. بنابراین ما محصولاتی را که حاوی بیش از 10 درصد هیدروژن پراکسید یا 35 درصد کربامید پراکسید است را منع کردیم، همچنین محصولاتی را که حاوی هیچ پراکسیدی نبودند و به شدت متکی به روش‌های بی اثر (مانند زغال چوب یا نوشابه سودا) بودند را نیز رد کردیم.

بیشتر بخوانید:ایمپلنت چیست؟ هزینه ارتودنسی، سوالات رایج درباره بلیچینگ دندان، شرایط اقساط کامپوزیت دندان، درمان لثه سفید، ایمپلنت دندان

نتایج حاصل از سفید کردن دندان

ما 39 شرکت کننده را در سنین مختلف مورد آزمایش قرار دادیم تا محصولات برترمان را امتحان کنیم. آزمایش اینگونه شروع شد که از هر آزمایش دهنده عکس قبل از انجام کار گرفته شد و پس از استفاده‌ی محصول سفید کننده‌ی دندان در یک مدت زمان توصیه شده، از آزمایش شوندگان عکس بعد از انجام کار را گرفته، رنگ جدید دندان‌هایشان ارزیابی شد و نظریه‌ها در این خصوص اعلام شدند. از این یافته‌ها، در کنار رتبه بندی گزارش مصرف کنندگان و سایت‌های زیبایی و سلامت، به این نتیجه رسیدیم که هر چه مقدار پراکسید بالاتر، دندان سفیدتر خواهد شد.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

استفاده‌ی آسان

دریافت بهترین نتایج از درمان سفید کردن دندانتان به استفاده‌ی مداوم از آن بستگی دارد (بیشتر سفید کننده‌ها به دو جلسه درمان در روز نیاز دارند). بنابراین روش استفاده‌ی بهترین سفید کننده‌های دندان باید راحت و آسان باشد تا بیمار آن را مداوم و به درستی انجام دهد.

توجه: از دیگر راه‌های سفید کردن دندان می‌توان به لمینت دندان و کامپوزیت دندان اشاره کرد که در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید که به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی غرب تهران همراه با شرایط پرداخت اقساطی فعالیت می‌کند، انجام می‌شود.

4 سفید کننده‌ی برتر دندان:

تفاوت بین نوارها، ژل‌ها، قلم‌ها و قالب‌ها را عمیقا بررسی کردیم تا دریابیم کدام یک از روش‌های سفید کردن دندان مناسب استفاده‌ی روزانه هستند. در بیشتر موارد، انتخاب یک روش به ترجیح هر شخص بستگی دارد، اما تمام آزمایش شوندگان ما به اتفاق گفتند که قالب ها راحت نبوده و به آسانی کثیف شدند و همچنین مزه‌ی ژل‌ها عجیب و غریب بود ولی نوارها اغلب مورد تایید بوده‎اند.

  • بهترین نوارهای سفید کننده: Crest 3D White Luxe Glamorous White Whitestrips
  • بهترین ژل برای سفید کردن دندان: Go Smile Super White Snap Packs
  • بهترین روش برای سفید کردن دندان‌های حساس: Crest 3D Whitestrips Gentle Routine
  • بهترین روش سفید کردن دندان برای لمس کردن: Go Smile On the Go Teeth Whitening Pen

برای اطلاع از چگونگی استفاده از این سفید کننده‌ها اینجا کلیک کنید.

منبع مقاله

 

تنها تا 15 اسفند ماه: بلیچینگ دندان 1000000 تومان به جای 1500000 تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!