آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

کامپوزیت دندان اقساطی

شرایط اقساط کامپوزیت دندان.نحوه اقساطی کردن کامپوزیت دندان.شرایط لازم برای اقساط کامپوزیت و لمینت سرامیکی.

کامپوزیت دندان اقساطی
15 شهریور 1399
0

کامپوزیت دندان اقساطی

امروزه برای انجام ترمیم های زیبایی دندان در کلینیک های دندانپزشکی از کامپوزیت دندان و یا لمینت سرامیکی استفاده میشود. کسانی که دندان های شکسته شده، دندان های بد رنگ یا دندان های بد شکل دارند میتوانند با انجام کامپوزیت و لمینت دندان آن هارا ترمیم کنند و به لبخندی زیبا برسند. اما با توجه به هزینه ی بالایی که دارند گاهی قادر به انجام این کار نمیشوند. کلینیک دندانپزشکی سیب سفید برای این کار راه حلی در اختیار عموم قرار داده است که شما میتوانمید هزینه درمان خود را به صورت اقساطی طی 4 ماه پرداخت کنید و به راحتی از پس هزینه های این درمان برایید. همچنین به دلیل بالا بودن هزینه کلیه خدمات دندانپزشکی چه درمانی و چه زیبایی، کلینیک سیب سفید برای همه ی درمان ها اقساط را در پیش روی شما قرار داده است درمان هایی مثل ایمپلنت دندان، ارتودنسی، لمینت و ...

داشتن لبخندی زیبا حق هر فردی میباشد که شما میتوانید با کامپوزیت اقساط این مجموعه به آن لبخند مد نظر برسید و چهره ای زیباتر خلق کنید. باید توجه داشته باشید که برای انجام کامپوزیت دندان باید دندانپزشکی معتبر انتخاب کنید زیبا دندانپزشکی های ارزان از مواد نامرغوب برای کامپوزیت استفاده میکنند که این بی کیفیتی باعث میشود کامپوزیت شما زودتر از بین برود و ماندگاری آن بسیار پایین بیاید و با مراجعه به این دندانپزشکی ها شما مجبور به هزینه های بیشتر سالیانه برای ترمیم آن خواهید شد.

پس به جای گشتن به دنبال کلینیک دندانپزشکی ارزان و انجام کامپوزیت نامرغوب میتوانید با تعیین نوبت در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید از شرایط اقساط بهره مند شوید و زیبایی لبخند خود را تکمیل کنید.

شرایط اقساط کامپوزیت دندان به چه صورت است؟

منظور از اقساط ونیر کامپوزیت، پرداخت ماهانه هزینه است. نصف مبلغ را به عنوان پیش پرداخت باید در ابتدا پرداخت کنید و الباقی مبلغ را به صورت چکی و یا با به امانت گذاشتن طلا پرداخت خواهید کرد. روش قسط بندی به این صورت است که شما قرارداد مربوط به خدمات ترمیم دندان هایتان را امضا میکنید و طبق تاریخ های تعیین شده قسط های مربوط به کامپوزیت دندان را پرداخت میکنید. اگر اقساط خود را به صورت مرتب و منظم پرداخت کنید دیگر مشمول جریمه نخواهید شد.

همانطور که گفته شد، بستن شرایط اقساط و قسط بندی کاملا بسته به شرایط شما دارد به طور مثال شما میتوانید تعداد قسط هارا کم و یا زیاد کنید.

اقساط کامپوزیت ونیر بر چه اساسی وچه مواردی صورت می گیرد؟

برای انجام کامپوزیت دندان به صورت اقساطی نیاز است یکسری شرایط را داشته باشید که بتوانید از آفرهای ویژه برخوردار شوید. در این قسمت قصد داریم این موارد را به شما توضیح دهیم :

·         داشتن اعتبار یا ضمانت:

اعتبار شما می تواند به عنوان ضمانت برای نحوه پرداخت کامپوزیت ونیر باشد. این اعتبار می تواند فرق زیادی در احتمال اینکه شرایط شما توسط کلینیک سیب سفید برای انجام ونیراقساطی پذیرفته شود، ایجاد نماید.

·         عدم بروز مشکل بعد از کامپوزیت دندان:

اگر به صورت اقساط کامپوزیت دندان انجام دادید و قبل از به اتمام رسیدن اقساط کامپوزیت شما به مشکل خورد میتوانید قسط های خود را به تعویق بندازید. لازم به ذکر است دندانپزشکی که این شرایط را ارائه میدهد از کار و برند خود اطمینان کامل دارد.

 

جمع بندی

قیمت کامپوزیت دندان در هر دندانپزشکی متفاوت است. همچنین نوع برند مورد استفاده نیز با دیگر دندانپزشکی معمولا فرق دارد. برای انتخاب درست شما میتوانید به صورت رایگان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید معاینه شوید و در صورت تمایل از خدمات اقساط این مجموعه نیز بهره مند شوید که این اقساط باعث میشود شما طی 4 ماه مبلغ را تسویه کنید. همچنین این مجموعه دیگر خدمات را نیز به صورت اقساط انجام میدهد مانند ایمپلنت اقساطی که زیر نظر بهترین متخصص ایمپلنت دندان انجام میگیرد. همچنین اگر از نظر مسافتی با سیب سفید فاصله دارید میتوانید با ارسال عکس از طریق واتساپ مشاوره آنلاین بگیرید.

جهت ارسال عکس و مشاوره آنلاین به واتساپ پیام بدهید

09393558965

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

 

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 690 هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مرتبط کلینیک سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!