آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

فواید ایمپلنت های دندانی دیجیتالی

ایمپلنت دیجیتالی دندان. ایمپلنت دندان دیجیتالی. ایمپلنت دیجیتالی دندان و مزایای آن. مزایا و معایب ایمپلنت دیجیتالی دندان چیست؟ عوارض ایمپلنت دیجیتالی دندان. فواید کاشت دندان به روش دیچیتال.

فواید ایمپلنت های دندانی دیجیتالی
22 تیر 1398
0
دسته بندی: ایمپلنت,

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

فواید ایمپلنت های دندانی دیجیتالی

ایمپلنت های دندانی بهترین گزینه برای جایگزینی دندان هستند و آنها با روش دیجیتال جدید ما حتی بهتر عمل می کنند. شما نه تنها جایگزین های دندانی جذابی را خواهید دید که درست مانند دندان های طبیعی به نظر می رسند و عمل می کنند، بلکه شما یک روش راحت تر با عمل جراحی ای که فقط 15 دقیقه طول می کشد را تجربه خواهید کرد! بر خلاف روش های قدیمی ایمپلنت دندان که ممکن است نیاز به هفت جلسه ویزیت یا بیشتر داشته باشد، تنها به سه دفعه مراجعه به دفتر ما نیاز دارید. و راهنمای جراحی با ارائه ی ثبات بالا و هماهنگی عالی تاج های دندانی اجازه می دهد تا ایمپلنت دقیق تر قرار گیرند.

تمام مزایای دیگر ایمپلنت دیجیتالی

مهم این است که به یاد داشته باشید با ایمپلنت دیجیتالی، هنوز هم از مزایای ایمپلنت های دندانی یا کاشت دندان سنتی برخوردار هستید. عبارتند از:

  • ظاهر طبیعی دندان
  • عملکرد طبیعی دندان
  • نیاز به هیچگونه مراقبت خاصی نیست
  • برای حفظ ساختار چهره، استخوان فک را تحریک می کند
  • می تواند برای کل عمر دوام داشته باشد (مطالعات بالینی عملکرد 30+ ساله را نشان می دهد)

ما هیچ کدام از این مزایا را در روش ایمپلنت دیجیتال قربانی نمی کنیم. اما این روش با تعدادی مزایای بیشتر همراه است.

روش کوتاهتر

یکی از بهترین مزایای ایمپلنت های دندانی دیجیتال این است که این روش زیاد طول نمی کشد. در حالی که عمل جراحی ایمپلنت دندان سنتی برای دو ایمپلنت می تواند 130 دقیقه یا بیشتر طول بکشد، مرحله اولیه عمل جراحی به روش دیجیتال ما را قادر می سازد که با کمک بهترین متخصص ایمپلنت تمام جزئیات را قبل از عمل بررسی کنیم و فرآیند را بهینه سازی کنیم.

در نتیجه، عمل ایمپلنت دندان شما برای قرار دادن دو ایمپلنت می تواند مدت زمان 15 دقیقه طول بکشد و به دندان های تان سریع تر دست پیدا کنید.

با ایمپلنت های دندانی دیجیتال، احتمال دارد که دندان موقت خود را در همان روز دریافت کنید. و به طور کلی بیشتر احتمال دارد که ترمیم تان را سریع تر، به طور متوسط ​​5-7 روز، در مقایسه با 123 روز برای روش های سنتی دریافت کنید.

بیشتر بدانید: ارتودنسی دندان، سینوس لیفت یا جراحی بالابردن سینوس چیست؟، کامپوزیت دندان، برنامه ریزی برای انجام ایمپلنت، ایمپلنت دندان، ایمپلنت اقساطی

روش راحت تر

بسیاری از مردم نگران هستند که روش ایمپلنت دندانی درد داشته باشد، اما با بیهوشی مدرن، در طول درمان هیچ ناراحتی وجود ندارد. و با روش ایمپلنت دیجیتال ما می توانیم حتی بیشتر ناراحتی را کاهش دهیم. نیازی به برش نیست و نیازی به بخیه کردن نیز در این روش وجود ندارد. مراحل عمل جراحی دیجیتال همچنین به ما اجازه می دهد که روش را برای به حداقل رساندن اختلالات لثه و فک بهینه سازی کنیم.

و اگر هنوز در مورد این روش مضطرب هستید، ما برای کمک به راحتی شما Sedation Dentistry  را پیشنهاد می دهیم.

با یک روش قدیمی ایمپلنت دندان، شما باید تقریبا در هر مرحله از برنامه ریزی در مطب حضور داشته باشید. که ممکن است به معنای حداقل هفت دیدار با دندانپزشک تنها برای یک ایمپلنت دندان ساده است.

اما با ایمپلنت های دندانی دیجیتال، ما می توانیم بدون حضور شما با کار به روی مدل دیجیتال بیشتر برنامه ریزی را انجام دهیم. این بدان معنی است که شما می توانید ایمپلنت دندانی خود را تنها با سه بار بازدید از مطب ما دریافت کنید.

زمان بهبودی کوتاه و مراجعه کمتر به دندانپزشک

از آنجا که این روش بدون برش و بدون بخیه انجام می شود، زمان بهبودی این روش نسبتا کوتاه است. و اگر چه درد فردی و متغیر است، افراد به احتمال زیاد نسبت به روش های سنتی در این نوع از ایمپلنت دندانی کمتر احساس ناراحتی خواهند کرد.

جفت شدگی عالی

در روش ايمپلنت دندانی سنتي، ايمپلنت ها توسط متخصص ایمپلنت قرار داده شده و پس از آن ترميم هاي دنداني بايد برنامه ريزي شوند تا متناسب با ايمپلنت قرار بگیرند. گاهی اوقات قرارگیری که برای ایمپلنت مطلوب به نظر می رسد ممکن است برای تاج مناسب نباشد، که باید با قرار دادن ایمپلنت مطابقت داشته باشد.

اما با روش ایمپلنت دیجیتال مان می توانیم کل ایمپلنت را در همان زمان برنامه ریزی کنیم. با تعیین بهترین موقعیت برای ریشه و بهترین شکل برای تاج، پل، یا دندان مصنوعی در همان زمان، دو بخش را می توان با هم بهینه سازی کرد، به طوری که هرگز به تاج فشاری وارد نشود و یا کوتاه نشود.

دقت و ثبات بیشتر

به عنوان بخشی از برنامه ریزی، ما جهت هدایت ایمپلنت های دندانی راهنماهای جراحی را طراحی می کنیم و می سازیم. سیستم دیجیتال نسل چهارم ما نسبت به سایر گزینه های برنامه ریزی دقت شگفت انگیزی دارد. میانگین انحراف در قرار دادن ایمپلنت ها با این سیستم فقط 0.9 درجه است. در سایر راهنماهای جراحی، میانگین انحراف 2.5 درجه یا حتی 4.9 درجه است.

دقت بیشتر در این سیستم به این معنی است که ایمپلنت ها و ترمیم ها با یکدیگر همسو می شوند و ثبات بیشتری دارند.

چگونه این روش برای شما سودمند است؟

اینها مزایای تئوریک سیستم ایمپلنت دیجیتال ما می باشند. اگر می خواهید بدانید که چگونه سیستم می تواند روند ایمپلنت دندان شما را بهبود بخشد، باید حضوری با یک دندانپزشک ایمپلنت یا کلینیک دندانپزشکی مجرب صحبت کنید.

هرگونه شیوه جراحی یا روش های تهاجمی خطرات خاص خود را به همراه دارد حتی گذاشتن دندان مصنوعی. پس قبل از انجام این کار، باید نظر یک متخصص بهداشت مجرب را نیز در مورد این عمل بدانید.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

 

 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!