آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

چه کسانی نمی توانند ایمپلنت انجام دهند؟

چه کسانی نمیتوانند ایمپلنت انجام دهند؟ایمپلنت برای افراد سیگاری.ایمپلنت دندان برای بیمار های دیابتی.معایب ایمپلنت دندان.

چه کسانی نمی توانند ایمپلنت انجام دهند؟
5 شهریور 1399
0
دسته بندی: ایمپلنت,

چه کسانی نمی توانند ایمپلنت انجام دهند؟

در قدیم برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته از روکش های دندانی و یا از دندان مصنوعی متحرک استفاده میشد ولی در حال حاضر جایگزین بهتری برای دندان ها به بازار آمده که با قطعات فلز تیتانیوم ساخته شده اند و بدن به آن حساسیت نشان نمیدهد که به آن ایمپلنت دندان گفته میشود.ایمپلنت ها به دندان طبیعی بسیار شباهت دارند و تشخیص آن ها از دندان طبیعی بسیار دشوار است. اما این روشرای هر شخصی مناسب نیست و اگر این افراد ایمپلنت دندان انجام دهند ممکن است بدن آن ها ایمپلنت را پس بزند و با شکست مواجه شوند. ببرای توضیحات بیشتر و دانستن این که آیا شما نیز از این دسته هستید یا خیر این مقاله را دنبال کنید.

چه افرادی نباید ایمپلنت دندان انجام دهند؟

جدا از این که ایمپلنت دندان دارای مزیت های زیادی است معایب و محدودیت هایی نیز برای استفاده آن برای بعضی افراد وجود دارد و انجام آن برای هر فرد ممکن نیست. با توجه به تجربه متخصص ایمپلنت دندان کلینیک دندانپزشکی سیب سفید قصد داریم درباره این موضوع به شما نیط اطلاعات بدهیم.

افراد مبتلا به بیماری‌های سیستمیک اتوایمیون و بیمارانی که تحت شیمی‌درمانی و پرتودرمانی هستند نمیتوانند ایمپلنت دندان انجام دهند. بیمارانی که تحت درمان شیمی درمانی هستند میتوانند بعد از به اتمام رسیدن دوره شیمی درمانی ایمپلنت دندان انجام دهند و مانعی وجود ندارد. همچنین بیمارانی که مبتلا به بیماری دیابت هستند با کنترل کردن آن و پایین نگه داشتن قند میتوانند ایمپلنت دندان انجام دهند ولی اگر دارای دیابت فعال هستند امکان انجام این عمل وجود ندارد و با شکست مواجه میشوند.

افرادی که سیگار میکشند نیز ممکن است ایمپلنت دندان آن ها با شکست روبه رو شود زیرا سیگار 15 درصد موفقیت ایمپلنت دندان را کاهش میدهد. پس اگر سیگار میکشید و قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید ابتدا باید سیگار را ترک کنید.

چگونه عمر ایمپلنت کوتاه می‌شود

طول عمر ایمپلنت دندان، به رعایت نکات بهداشتی دهان دندان شما برمیگردد. یعنی هرچقدر شما مراقب ایمپلنت خود باشید به افزایش طول عمر آن کمک کرده اید و نقش موثری در افزایش طول عمر آن داشته اید.

توجه کنید یکی از مهم ترین موارد در نگهداری و حفظ ایمپلنت دندان رعایت بهداشت دهان و دندان است پس به صورت مرتب از نخ دندان و مسواک استفاده کنید و هر سال برای معاینه به دندانپزشک خود سر بزنید تا از وضعیت ایمپلنت خود مطمئن شوید.

کاشت دندان یک سرمایه گذاری در سلامتی و همچنین ظاهر شماست. یک مجموعه کامل از دندان باعث می شود دوباره غذا خوردن لذت بخش شود و خوردن یک رژیم سالم و متعادل راحت تر شود. یک مجموعه کامل از دندان ها همچنین خطوط صورت را حفظ می کنند و باعث می شوند که قبل از موعد پیرتر دیده نشوید. ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی می تواند نگرانی های بیماران را در مورد پرداخت قیمت ایمپلنت دندان کاهش دهد.

برای مشاوره خود با متخصصات کلینیک دندانپزشکی سیب سفید اقدام کنید. تنها راه دریافت قیمت دقیق ایمپلنت دندان این است که با ما تماس بگیرید و برای مشاوره بیایید. ما می توانیم قیمت خاصی را برای پرونده شما به شما ارائه دهیم. لطفاً برای تعیین وقت مشاوره با شماره ی 09393558965 تماس بگیرید.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان هر واحد 3500 هزار تومان به تعداد محدود تا 10 مهرماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مهم کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!