آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

بهترین شکل نگهداری از ونیرهای دندان

بهترین روش مراقبت از کامپوزیت دندان ، بهترین روش مراقبت از لمینت دندان، نگهداری از ونیر های دندان، محافظت از ونیر پرسلن

بهترین شکل نگهداری از ونیرهای دندان
17 مرداد 1398
0
دسته بندی: لمینت,کامپوزیت,

 

تنها تا 15 اسفند ماه: کامپوزیت دندان هر واحد 540 هزار تومان به جای 700 هزار تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

بهترین شکل نگهداری از ونیر های دندان 

کامپوزیت دندان: بسیاری از افراد از پیوند ونیر های دندانی هراس دارند زیرا می ترسند که نگهداری از آنها دردناک باشد. خوشبختانه اصلا همچین چیزی صحت ندارد. می توانید از کامپوزیت ونیر  یا ونیر پرسلن با کار بسیار جزئی ای محافظت کنید. با این حال متوجه می شوید که ممکن است کمی زمان ببرد تا عادت کنید.

در بیشتر موارد، با ونیرهای دندانی باید مانند دندان های خودتان رفتار کنید. به این صورت که هر روز مسواک بزنید و نخ دندان بکشید. اگر مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه برای تان ممکن نیست، باید در پیوند ونیرهای دندانی تجدید نظر کنید.

اکنون به بخشی می رسیم که کسی از آن خوشش نمی آید، عادت کردن. دوست داشته باشید یا نه، ونیرهای دندانی نیازمند این هستند که شما عادت های غذایی خود را درست تنظیم کنید. از آنجایی که کامپوزیت دندان و لمینت دندان تقریبا ظریف هستند، اگر غذاهای سخت می خورید خطر شکستن آنها را افزایش می دهید. بهتر است در مورد غذاهایی که مجاز به مصرف آنها هستید با دندانپزشک زیبایی خود صحبت کنید. غذاهای سخت به عنوان مثال شامل سیب و آب نبات های سخت می باشد.

بیشتر بخوانید: انواع ایمپلنت دندان، چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید، طول عمر کامپوزیت دندان، انواع ارتودنسی دندان، ارتودنسی با لیزر، ایمپلنت چیست؟ ایمپلنت ارزان

اگر هر یک از موارد بالا برای شما کمی ترسناک به نظر می رسد باید واقعا در مورد پیوند کامپوزیت دندان یا  ونیر پرسلن دندان تجدید نظر کنید. با توجه به هزینه ی تقریباً 1000 دلاری برای هر دندان، بهتر است ونیرها با احتیاط و مراقبت بسیار زیاد درمان شوند. این که از شما بخواهیم روزانه مسواک بزنید و نخ دندان بکشید خواسته ی زیادی نیست، اما تغییر عادات غذایی می تواند برای بسیاری از افراد سخت باشد. قبل از تصمیم نهایی توصیه می شود که با دندانپزشک زیبایی خود مشورت کنید. او بیشتر می تواند درباره ی همه ی چیزهایی که در حفظ ونیرهای دندانی شما موثر است توضیح دهد.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!