آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

بهترین رنگ کامپوزیت دندان

بهترین و طبیعی ترین رنگ کامپوزیت.سفید ترین رنگ کامپوزیت.بهترین رنگ کامپوزیت برای من.رنگ های کامپوزیت همراه با برند.

بهترین رنگ کامپوزیت دندان
11 مرداد 1399
0

بهترین رنگ کامپوزیت دندان

بايد بدانيم در درمانهاى زيبايى يكى از فاكتورهاى مهم این است كه نماى دندان تا حد ممكن طبيعى بنظر بيايد. يكى از عوامل طبيعى بنظر رسيدن كامپوزيت ونير استفاده از تكنيک لايه به لايه و استفاده از كامپوزيتهاى متفاوت در رنگ و شفافيت است. توضيح آن اينطور است كه رنگ دندان در نواحى طوق كمى زردتر است، و در نواحى لبه برنده دندان كمى شيشه اى است. براى ايجاد اين حالتها، از كامپوزيت اوپاک در بيس دندان، كامپوزيت نسبتا شفاف براى لايه رويى و كامپوزيت كاملا شفاف در لبه برنده دندان استفاده مى شود. بايد بدانيم در درمانهاى زيبايى يكى از فاكتورهاى مهم این است كه نماى دندان تا حد ممكن طبيعى بنظر بيايد. ميزان شفافيت كامپوزيت ونير، علاوه بر كيفيت درمان ، تا حدى هم بستگى به شرايط دندانها دارد. منظور این است كه اگر دندانها بزرگ و بيرون زده باشد، از آنجا كه ضخامت لايه ونير در اين شرايط بايد خيلى نازک باشد امكان استفاده از ضخامت كافى لايه ترانسلوسنت كم مى شود و شفافيت كار بهمان ميزان كم. اما اگر موقعيت دندانها اجازه استفاده از ضخامت كافى لايه ترانسلوسنت را بدهد، مى توان نتيجه كار را با شفافيت ايده ال داشت.


روشنترين رنگ كامپوزيت چه رنگى است؟


كامپوزيت ها برندهاى مختلفى دارند و هر برند درجات رنگى مخصوص خودش را دارد و در سيستم كامپوزيت ما يک استاندارد رنگ ثابتى رو نداريم.
بنابراين روشنترين رنگ هر برندى خاص خودش و نام مشخص و متفاوتى با برند ديگر مى تواند داشته باشد.
نكته بسيار مهم این است كه در كامپوزيت بر خلاف لمينت، طيف رنگ هر برندى منحصر به خودش است. مثلا سفيد يک برند ممكن است طيف كرم بيشترى داشته باشد و يا به عبارتى قابل فهم تر رنگ آن سفيد افتابى باشد ولى يك برند طيف متمايل به ابى- خاكسترى و يا رنگ سفيد مهتابى داشته باشد.
اين خيلى مهم است كه بدانيد كامپوزيتهاى مختلف رنگ هاى با تم متفاوتى دارند و در ضمن رنگ هاى خيلى روشن يا سوپر بليچ كامپوزيت ها خيلى نمى توانند شفاف باشند و اگر فردى تمايل به داشتن دندانهاى خيلى سفيد و در عين حال خيلى شفاف دارد بهتر است به جاى كامپوزيت از لمينت استفاده كند.


برند های خوب کامپوزیت و بهترین رنگ های آنها


IPS empress -Xl-Bl
Gradia-XBW
Charisma-BL
G-aenial-XBW
Estelite-BW


چه کسانی نباید کامپوزیت ونیر انجام دهند؟


اگر تصمیم به انجام درمان دندانپزشکی زیبایی دارید باید کاملا انتظارات و توقع خود را از درمان به دندانپزشک خودتان منتقل کنید و محدودیتهای درمان را از وی جویا شوید.بعضی تصور دقیقی از درمان و نتیجه آن ندارند وممکن است بعد از انجام درمان، ایده ال ذهنی آنها حاصل نشود و دچار پریشانی و یا آشفتگی ذهنی شوند.بعضی ها هم تحت تاثیر افراد دیگر مثل دوست یا خواهر و یا مادرشان هستند و ممکن است آنچه خودشان می خواهند با خواسته افرادی که تحت تاثیر آنها هستند ، متفاوت باشد.بهر صورت باید دقیقا بدانید که چه می خواهید و اینکه تا چه حد خواسته های شما قابل براورده شدن است و اگر می بینید که انتظارات شما با انچه از درمان امکانپذیر است، مغایرت دارد، لطفا از انجام درمان منصرف شوید.


مشکلاتی که کامپوزیت ونیر غیر اصولی ایجاد می کند، چیست؟


معمولا از مزیت های کامپوزیت زیاد صحبت می شود ولی بایست نسبت به معایب انجام کامپوزیت ونیر نامناسب هم اگاهی داده شود.
مشکلات مربوط به کامپوزیت دندان عمدتا از عدم تطابق دقیق لایه کامپوزیت با سطح دندان ناشی می شود که سبب ایجاد یک درز بین این دو و تجمع باکتریها و خرده های غذا در این محل می شود. این موضوع باعث:

  • ایجاد پوسیدگی
  • تغییر رنگ
  • بوی نامطبوع دهان
  • التهاب لثه می شود .


از مشکلات دیگر کامپوزیت ونیر غیر اصولی، فرم نامناسب کامپوزیت است که باعث ایجاد :

  • بدشکلی
  • التهاب لثه
  • گیر غذایی
  • گیر کردن و ایجاد مشکل در نخ دندان زدن می شود .


از معایب دیگر کامپوزیت ونیر نامناسب، نداشتن سطح صاف و صیقلی است که می تواند باعث:

  • تغییر رنگ سریع دندان
  • ایجاد ظاهر مصنوعی دندان بشود.

قیمت لمینت دندان

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل لمینت دندان سرامیکی، کامپوزیت دندان و ایمپلنت بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره 09393558965 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره ی 09393558965 ارسال نمایید.

هزینه لمینت دندان بسته به تعداد روکش لمینت مورد نیاز برای فرد، کیفیت لمینت دندان و دندانپزشک انتخاب شده و ... محاسبه می شود. قیمت لمینت دندان در تهران بین 1000000 تا 2000000 تومان برای هر واحد دندان می باشد. در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید هزینه هر واحد لمینت دندان 1100000 تومان می باشد که امکان پرداخت قیمت لمینت دندان، قیمت کامپوزیت دندان و نیز قیمت ایمپلنت دندان بصورت اقساطی فراهم شده است.

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

 

 

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 1300 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 300 هزار تومان به تعداد محدود تا 05 تیر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965


دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!