آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

خراب شدن دندان بعداز انجام کامپوزیت ونیر

خراب شدن دندان بعداز کامپوزیت.مراقبت از کامپوزیت دندان.معایب کامپوزیت دندان.آیا کامپوزیت به دندان طبیعی آسیب میزند؟

خراب شدن دندان بعداز انجام کامپوزیت ونیر
3 شهریور 1399
0

خراب شدن دندان بعداز انجام کامپوزیت ونیر

در دنیای امروز یکی از پرطرفدار ترین کارها در دندانپزشکی زیبایی کامپوزیت دندان میباشد که برای زیبا سازی دندان ها استفاده میشود و به عنوان یک روش زیبایی بین مردم شناخته شده است. کامپوزیت دندان هیچگونه آسیبی به دندان ها وارد نمیکند و باعث رفع شکستگی ها بد رنگی دندان های طبیعی میشود و آن ها را صاف و یکدست و براق میسازد.

برخلاف لمینت دندان که به آن لمینت سرامیکی نیز گفته میشود، برای انجام کامپوزیت دندان نیازی به تراش مینای دندان نیست و همین دلیل باعث این میشود که این فرایند برگشت پذیر باشد و هیچ حساسیتی در برخورد سردی و گرمی به دندان های طبیعی وارد نمیکند. پس برای انجام کامپوزیت ونیر بدانید که دندان های شما بدون نیاز به تراش و آماده سازی اصلاح میشود و به دندان های طبیعی شما آسیبی وارد نخواهد کرد.

با همه این موارد که در بالا ذکر شد، کامپوزیت دندان نیز همراه خود خطرات و عوارضی را به دنبال دارد که در اثر به وجود آمدن آن دندان های طبیعی نیز به خطر می افتند. بعضی از این عوارض ناشی از کامپوزیت دندان مانند عفونت و یا واکنش آلرژیک است. برخی از عوارض بسیار نادر است مانند افتادن، شکستن، زرد شدن کامپوزیت که با مراجعه به دندانپزشک میتوانید آن هارا مجدد اصلاح کنید تا مثل روز اول براق شوند و جای نگرانی وجود ندارد.

با انجام کامپوزیت ونیر دندان های طبیعی خراب میشوند؟

اگر انجام کار کامپوزیت ونیر خود را به مرکزی مطمئن و دندانپزشک متخصص بسپارید هرگز دندان های شما آسیب نمیبیند. کامپوزیت دندان به شما کمک میکند تا بتوانید با اعتماد به نفس لبخند بزنید پس نه تنها باعث خرابی دندان های طبیعی نمیشوند بلکه به شما در لبخند زدن کمک میکنند. کامپوزیت دندان جایگزین بهتری نسبت به همتای خود یعنی لمینت دندان دارد زیرا بدون تراش دندان های طبیعی و آسیب به مینای دندان شما میتوانید این روش را انجام دهید و نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

چگونه کامپوزیت باعث آسیب رسیدن به دندان میشود؟

همه ی اصلاح دندان های طبیعی مثل کامپوزیت دندان میتوانند ریسک پوسیدگی دندان ویا عفونت لثه را به دنبال داشته باشند زیرا درمان های زیبایی مانند کامپوزیت و لمینت شرایط رشد باکتری ها را در لثه و دهان فراهم میکند و با رعایت نکردن نکات بهداشتی دهان دندان این روند سریع تر پیش میرود.

اگر میخواهید مانع این رشد شوید باید روزانه 2 بار مسواک بزنید و مرتب از نخ دندان استفاده کنید و هر 6 ماه یک بار به دندانپزشک خود جهت بررسی وضعیت دندان ها بروید.برای انجام کار کامپوزیت دندان باید مرکزی تخصصی انتخاب کنید که ما کلینیک دندانپزشکی سیب سفید را پیشنهاد میدهیم تا با قیمت کامپوزیت ارزان این مجموعه بتوانید به لبخند زیبای خود برسید.

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

 

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2200 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 590 هزار تومان به تعداد محدود تا 20 تیر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393559163

 

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مرتبط کلینیک سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!