آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

ونیر پرسلن و تغییر شکل لثه با لیزر

ونیر پرسلن و تغییر شکل لثه: گزارش یک تجربه، چرا باید با یک متخصص دندانپزشک مشورت کنیم؟ تغییر شکل لثه و دندان،

ونیر پرسلن و تغییر شکل لثه با لیزر
20 مرداد 1398
0

 

تنها تا 15 اسفند ماه: کامپوزیت دندان هر واحد 540 هزار تومان به جای 700 هزار تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

ونیر پرسلن و تغییر شکل لثه با لیزر: گزارش یک تجربه

کامپوزیت ونیر: وقتی در مورد امور زیبایی صحبت می کنیم اولین چیزی که به ذهن خطور می کند موارد موقتی است: آرایشی که شسته می شود، برنزه کننده هایی که به تدریج محو می شوند، رنگ مویی که در نهایت ریشه اش رشد می کند. حتی بوتاکس و فیلرها نیز تنها یک بازه ی زمانی چند ماهه و حدودا یک سال دوام دارند.

اما امروز می خواهم درباره ی یک سرمایه گذاری پایدار تر و به نظر خودم با ارزش تر که در مورد لبخند شماست صحبت کنم. همانطور که بعضی از شما درخواست مشاوره داشته اید و یا اینکه مطالب جزئی که در کامنت ها گذاشته ام را خواندید، اخیراً بعضی از امور زیبایی دندانپزشکی را که شامل سفید کردن دندان ها، تغییر شکل لثه، تغییر شکل دندان،  کامپوزیت دندان و لمینت دندان می باشد را امتحان کرده ام.  (ونیر چیست؟)

اما بچه ها؟ من کاملاً، 100 درصد و به شدت با نتایج هیجان زده شدم. دروغ نمی گم: با ارزش بود؛ بسیار با ارزش ... اما یک ثانیه برای پولی که خرج کردم پشیمان نیستم. به خصوص به این دلیل که قبل از اینکه تصمیمم را بگیرم با حدوداً هفت یا هشت دندانپزشک مختلف مشورت کردم.

بنابراین به درخواست عموم مردم، می خواهم حقیقت کل تجربه های دندانپزشکی زیبایی خودم: اینکه برای تغییر لبخند تان چه کاری می توان انجام دهد، و چرا باید مراقب باشید که چه کسی این کار را انجام می دهد و البته قبل و بعد کارهای زیبایی خودم را به شما ارائه بدهم. هورا!

چرا باید با یک متخصص دندانپزشک مشورت کنید

به صورت خلاصه،  دندانپزشکان معمولی که در کارهای زیبایی تخصصی ندارند قابل اعتماد نیستند. متاسفم اما حقیقت همین است. بیایید بگوییم که شما برای دندان های تان کامپوزیت دندان یا ونیر پرسلن در نظر دارید. مطمئناً دندانپزشک معمولی شما که حفره های دندانی تان را بررسی می کند ممکن است بتواند کار مناسبی ارائه دهد اما طی پروسه ی تحقیقاتی طولانیِ هشت ماهه ام موارد بسیار زیادی دیدم که نتایج شان کاملاً مصنوعی به نظر می رسید، یا رنگ اشتباه داشت (خیلی سفید یا خیلی زرد) یا فقط شکل / اندازه اش برای دهان شخص اشتباه بود. این زمینه واقعاً تخصصی است و ممکن است همچنین با انجام کاری که به آن نیازی ندارید و یا کار اشتباه مبلغ زیادی از پولتان را هدر بدهید. مواردی مانند تطبیق رنگ، تعیین بهترین اندازه ی دندان و تغییر شکل لثه و دندان ها نیاز به تخصص ویژه ای دارد. (در ارتباط با انتخاب بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود بیشتر بخوانید)

انتخاب "دندان پزشک" مناسب

همه مشکلاتی که در بالا ذکر شد می تواند با یک دندانپزشک که در زمینه کارهای زیبایی تخصص دارد نیز اتفاق بیفتد. (مورد مشابه: هیلاری داف.)

بنابراین حتی افراد مشهور نیز می توانند قربانی کار بد شوند. و در واقع اصطلاح "عمل زیبایی دندان" در هر صورت یک اصطلاح من درآوردی می شود. هر کس می تواند خود را یک دندانپزشک زیبایی بنامد. اینجا همچنین یک میدان مین است. بیشتر دندانپزشکان زیبایی که با آنها مشورت کردم به من گفتند که "باید" حداقل شش الی هشت دندان بالایی ام را با "کامپوزیت ونیر" جایگزین کنم. طبق گفته های دندانپزشکی که در نهایت انتخابش کردم آنها با این کار پول زیادی در می آورند اما در حقیقت لبخندم را بدتر می کرد.

خوب. بیایید فقط بگوییم که بزرگنمایی رسانه ها لزوماً به این معنا نیست که فرد "بهترین" گزینه است. دندانپزشکی که پیش او نرفتم ممکن بود هزینه زیادی  روی دستم بگذارد و باعث می شد شش تا هشت دندان کاملاً سالم را قربانی کنم در صورتی که نهایتا تنها به دو کامپوزیت ونیر نیاز داشتم 

می بینید چطور شش دندان جلویی رو به بیرون است و طرفین کلا به عقب کشیده شده اند؟ وحشتناک به نظر می رسد، اما یک خطر واقعی در صورت اشتباه در کار دندانپزشکی است. به افراد زیادی به صورت خودکار توصیه می شود که شش یا هشت دندان جلویی شان را با کامپوزیت ونیر جایگزین کنند، به جای اینکه دندانپزشک شان وقت خود را صرف پیدا کردن راه حل مناسبی که با انحنای طبیعی لبخند های شان جور باشد. باید از چند نوع ابزار طراحی استفاده کرد تا محاسبه شود که دندان ها چقدر با ارتفاع و عرض ایده آل اندازه ی دندان ها متفاوت است . واقعاً باید همینقدر علمی باشد. (ممکن است طبق شرایط دندان ها،  فقط اعمال دو کامپوزیت ونیر یا كل 14 دندان بالایی لازم باشد)

بیشتر بخوانید: انواع ایمپلنت دندان، چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید، طول عمر کامپوزیت دندان، انواع ارتودنسی دندان، ارتودنسی با لیزر، ایمپلنت چیست؟ ایمپلنت ارزان

مسئله ی دیگری که حائز اهمیت است، گفتار دهان و همچنین مشاهده ی نمونه کار دندانپزشک است. اگر ونیرهایی را می بینید که کاملاً عجیب به نظر می رسند یا به اندازه کافی کامل نیستند فرار را به قرار ترجیح دهید. تعادل خوبی است.

راه های خلاقانه با ونیر پرسلین

این یک عکس پس از عمل است:

 

چاپلوسانه نیست اگر بگویم کارش را به خوبی انجام داده است، مگه نه؟

دو ونیر کامپوزیت از نظر رنگی کاملاً مطابقت داشتند - که به تنهایی مهارت می خواهد.

حقایق سفید کردن دندان

بسیاری از شما در مورد این بخش سوال پرسیده اید و راستش را بخواهید هنوز مطمئن نیستم که چه جوابی به شما بدهم. قبل از ونیر، همیشه باید دندان های خود را تا همان حدی که برای تان رضایت بخش است سفید کنید چون ونیرها به درمان های سفید کننده پاسخ نمی دهند. به علاوه، باید به هر حال با ایده ی سفید کردن منظم کنار بیایید، زیرا دندان های شما به طور طبیعی با افزایش سن تیره تر می شوند و بنابراین اگر ونیر داشته باشید، به دلیل عدم تطابق رنگ بعدها به مشکل می خورید.

سؤال اینجاست که آیا باید این کار را به صورت حرفه ای انجام داد یا در خانه. ژل های سفید کننده دندان وجود دارد که هر دفعه سه ساعت به مدت حدودا یک هفته می پوشید قبل از اینکه ونیر ها ادامه پیدا کنند و سپس بعد از آن یک بار در ماه برای نگهداری از آن استفاده می کنند. 

تغییر شکل لثه و دندان

قسمتی از کل کار های دندانپزشکی زیبایی که اندکی در مورد آن بحث شد چیزهای شگفت انگیز و باورنکردنی ای است که این روزها با لیزر قابل انجام است! مانند تغییر شکل لثه های تان به گونه ای که لبخند تان دندان را بیشتر و لثه را کمتر نشان می دهد. آنها ابتدا شما را فریز می کنند چرا که ایده ی اتفاقی که قرار است بیافتد بسیار ناخوشایند است اما شما چیزی را حس نمی کنید. خط لثه ی بالای دو دندان کوچکم را تغییر شکل دادم تا کامپوزیت ونیر ها بزرگتر دیده شوند و لبخندم را پر کنند.

منبع

امیدوارم این متن به برخی از سؤالات شما پاسخ داده باشد.

برای ما بفرستید برای آن دسته از شما که انواع  کار های دندانپزشکی زیبایی را انجام داده اید، تجربه تان چگونه بود؟

برای شما چه عواملی در سفید کردن دندان ها موثر است؟ حرفه ای عمل می کنید یا نه؟

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

تنها تا 15 اسفند ماه: کامپوزیت دندان هر واحد 540 هزار تومان به جای 700 هزار تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

 

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!