آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

آیا ایمپلنت دندان، مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟

آیا ایمپلنت دندان مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟ چگونه می توانیم ایمپلنت دندانی ارائه دهیم که طبیعی به نظر برسند؟ ترمیم نهایی ایمپلنت دندان چگونه به نظر می رسد؟ ایمپلنت دندان های جلو،

آیا ایمپلنت دندان، مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟
14 مرداد 1398
0
دسته بندی: ایمپلنت,

ایمپلنت دندان، طبیعی به نظر می رسد یا مصنوعی؟

ایمپلنت دندان: یکی از بزرگترین نگرانی در میان افرادی که قصد انجام ایمپلنت را دارند این است که آیا دندان های جدید شان طبیعی به نظر می رسد یا خیر.به خصوص بیمارانی که دندان های جلویی شان نیاز به ایمپلنت دارد. تقریباً جواب همیشه یک بله ی جانانه است.ایمپلنت دندان به گونه ای طراحی شده است که دقیقاً عین دندان های طبیعی شما به نظر برسد و احساس شود. و در مقایسه با سایر گزینه های ترمیم کننده ی دندان های از دست رفته (یعنی پل ها)، ایمپلنت طبیعی ترین گزینه می باشد.

در واقع این یکی از رایج ترین سؤالاتی است که بیماران قبل از انجام کاشت ایمپلنت از متخصص ایمپلنت می پرسند، نگرانی های بیماران قابل درک است. آخرین چیزی که یک فرد می خواهد این است که نتیجه طبیعی از آب درآید.

افرادی که قصد انجام ایمپلنت به روی دندان های جلویی شان را دارند بیشتر در مورد ظاهر ایمپلنت دندان سوال می پرسند زیرا این قسمت جایی است که ایمپلنت های دندان بیشترین تأثیر را روی لبخند و اعتماد به نفس بیمار نسبت به ظاهرش دارد.

 تقریباً تمام افرادی که در کلینیک سیب سفید کاشت ایمپلنت انجام داده اند متوجه شدند که ایمپلنت از آنچه که تصور می کردند بهتر به نظر می رسد و احساس می شود. از این که دندان هایی در دهان دارند که طبیعی به نظر می رسند بسیار هیجان زده اند، به خصوص در قسمت هایی که دندان نداشتند.

بیشتر بخوانید: انواع ایمپلنت دندان، مزایا و معایب ایمپلنت دندان، طول عمر کامپوزیت دندان، انواع ارتودنسی دندان، ارتودنسی با لیزر، ایمپلنت دندان، ایمپلنت اقساطی، ایمپلنت ارزان

چگونه می توانیم ایمپلنت دندانی ارائه دهم که ظاهر طبیعی داشته باشد

مهم نیست که چقدر به کار ایمپلنت خود در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید افتخار می کنیم، می دانیم پزشکانی وجود دارند که بیماران را با ایمپلنت غیر طبیعی رها کرده اند. برای این که این اتفاق برای شما نیافتد، باید یک متخصص ایمپلنت دندان پیدا کنید.

دندانپزشکی ترکیبی از هنر، علم و مهندسی است و حالا که فناوری ایمپلنت داریم هیچ جا دیگر شک و شبهه ای در انجام آن نیست. ارائه دهنده ی خدماتی شما باید متخصص زیبایی ترمیم های ایمپلنت باشد. او باید بتواند شکل و رنگ مناسبی برای شما مهیا کند تا ایمپلنت شما طبیعی به نظر برسد.

در عمل هم، همیشه از تناسب رنگ، اندازه و شکل برای ارائه ی بهترین و طبیعی ترین ایمپلنت دندان به بیماران در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید اطمینان حاصل می کنیم.

ما از جدیدترین فناوری تصویربرداری دیجیتالی با اسکنر داخل دهانی iTero Element استفاده می کنیم، که محل دقیق قرارگیری ایمپلنت شما را تضمین می کند، و بسیار مسئله ی مهمی است، زیرا قرارگیری مناسب به این معنی است که ایمپلنت دندان شما برای مدت زمان طولانی ای دوام خواهد داشت.

علاوه بر این، دندانپزشکان ما از معدود جراحانی هستند که آزمایشگاه مخصوص خود را دارند. به این معناست که ما به روی کل فرآیند ایمپلنت کنترل کامل داریم (یعنی برگرفته از عمل دیگری نیست)، بنابراین می توانید مطمئن باشید که ترمیم شما بهترین کیفیت را دارد.

نه تنها ترمیم نهایی تان زیبا خواهد بود بلکه همچنین در طول دوره ی بهبودی از تاج موقت با کیفیتی عالی برخوردار خواهید بود که ظاهر طبیعی ای نیز دارد. این زیباییِ فناوری ایمپلنت دندان در همان روز است.

در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید از ابتدا تا انتهای کار شما را تحت پوشش قرار داده ایم، بنابراین هیچ کس نمی تواند به شما بگوید که دندان های تان طبیعی نیست و ترمیم دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم ظاهر (و احساس!) طبیعی در ایمپلنت دندان به شما ارائه دهیم، امروز با ما تماس بگیرید. برای کار کردن با شما نمیتوانیم صبر کنم.  

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مهم کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!