آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

لمینت دندان که این روزها همه از آن صحبت میکنند چیست؟

لمینت دندان برای من مناسب است؟چه کسانی نباید لمینت انجام دهند؟لمینت دندان چیست؟معایب و مزایای لمینت دندان.

لمینت دندان که این روزها همه از آن صحبت میکنند چیست؟


لمینت ها پوسته هایی با دوام و ظریف هستند که از مواد رنگی دندان ساخته شده اند و برای تقویت ظاهر آن به سطح یک دندان متصل می شوند.امروزه بیشتر افراد به دنبال زیبا کردن و تکمیل زیبایی چهره خود هستند. شاید شما نیز به دنبال زیبایی باشید و اولین انتخاب شما زیباسازی دندان هایتان باشد. ما در این مطلب به شما راهنمایی هایی در این مورد خواهیم داد تا انتخاب خود را دقیق تر انجام دهید.


چرا به لمینت دندان نیاز دارم؟


لمینت سرامیکی یک راه حل عالی برای افرادی که دارای دندانهای تغییر رنگ، فرسوده، شکسته، فاصله دار، ناهموار یا نامنظم هستند.لمینت ها بسیار با دوام هستنند و از نظر ظاهری بسیار شبیه به دندان های طبیعی شما هستند.لمینت دندان بسیار مقاوم است و این مزیت باعث جذب افراد میشود.


مزایای لمینت دندان چیست؟


آنها می توانند ظاهر دندانهای شما را بهبود بخشند و بافتهای لثه به خوبی به روکشهای دندان پاسخ می دهند. رنگ را می توان به صورت دلخواه انتخاب کرد و روکش های لمینت در برابر لکه بسیار مقاوم هستند.


معایب لمینت دندان چیست؟


هنگامی که دندان خود را برای لمینت آماده کردید، روند برگشت پذیر نیست. یعنی شما نمیتوانید به دندان های قبلی و طبیعی خود برگردید. در صورتی که یک روکش ترک خورده باشد، تعمیر آن بدون نیاز به تعویض کل روکش دشوار است. ونیرها هنوز هم مستعد پوسیدگی هستند ، بنابراین مهم است که شما سلامت بهینه دهان را حفظ کرده و مرتباً به دندانپزشک خود مراجعه کنید.


چه کسی کاندیدای خوبی برای روکش لمینت است؟


اگر دندانهای طبیعی شما رنگ گرفته یا شکسته است، ممکن است به روکش علاقه مند شوید زیرا آنها دندانهای موجود را می پوشانند. لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندان یک روش درمانی محبوب برای ایجاد لبخند برای افرادی است که می خواهند رویای خود را لبخند بزنند.


چه کسی کاندید مناسبی برای روکش لمینت نیست؟


اگر پوسیدگی گسترده ای دارید ، عاقلانه نیست که آن را با روکش ها پوشانید. قبل از شروع کار با متخصص پروتز خود در مورد رفع پوسیدگی صحبت کنید. اگر دندان عادت به دندان قروچه دارید، این همچنین می تواند یک مشکل باشد ، اما متخصص پروتز جراحی ممکن است راه حلی برای کمک به شما در برابر صدمه زدن به روکشهای شما ، مانند محافظ شب دهان ، ارائه دهد.


طول عمر لمینت دندان


به طور معمول ، لمینت تقریباً 10-15 سال طول عمر دارد. آنها به جز مسواک زدن منظم ، نخ دندان و مراجعه به پزشک متخصص پروتز نیازی به مراقبت خاصی ندارند. اگر به درستی از آنها مراقبت شود، می توانند خیلی طولانی تر بمانند.


به چند لمینت نیاز دارم؟


برای تعیین تعداد لمینت ها مورد نیاز است یا اینکه روکش بهترین گزینه برای شما است یا خیر نیاز است به پزشک خود مراجعه کنید تا تجربه های خودرا با شما در میان گذارد تا شما بهترین گزینه را انتخاب کنید.


هزینه لمینت ها چقدر است؟


هزینه روکش لمینت سرامیکی به چند مورد بستگی دارد.قیمت لمینت دندان و قیمت کامپوزیت دندان به تعداد ونیر هایی که میخواهید انجام دهید، برند مد نظر شما و مکانی که در آن میخواهید کار انجام دهید بستگی دارد ولی این را نیز بدانید کامپوزیت ارزان تر از لمینت سرامیکی میباشد.گاهی نیز سوال میشود که آیا بیمه هزینه را پوشش میدهد؟تقریبا هیچ کدام از بیمه های دندانپزشکی در ایران هزینه لمینت دندان را تحت پوشش خود قرار نمی دهد. دلیل این امر این است لمینت سرامیکی و نیز کامپوزیت ونیر جزو درمان های دندانپزشکی زیبایی هستند. حتی بیمه های دندانپزشکی کمی وجود دارد که هزینه ایمپلنت دندان را تحت پوشش قرار می دهند. بنابراین اگر بودجه نقدی و کافی برای دریافت خدماتی مانند کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت دندان در اختیار ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات لمینت اقساطی، ایمپلنت اقساطی و کامپوزیت اقساطی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید می باشد.

قیمت لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 1500000 تومان، قیمت کامپوزیت دندان 400 هزار تومان و قیمت ایمپلنت دندان 3500000 تومان می باشد که بازپرداخت هزینه این خدمات بصورت اقساط بلند مدت برنامه ریزی می شود. برای ویزیت و مشاوره رایگان توسط متخصصین کلینیک سیب سفید با شماره 09393558965 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09393558965 در واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.


آیا لمینت سرامیکی همانند دندان طبیعی است؟


اگر رنگ و فرم دندان های خود را مطابق با فرم صورت و رنگ پوست و با مشورت پزشک انتخاب کنید تشخیص دندان های لمینت شده با دندان های طبیعی بسیار سخت خواهد شد.

 

 

دیگر مطالب مرتبط کلینیک سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!