آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

جایگزینی برای لمینت و کامپوزیت دندان- بایوکلیر(Bioclear)

جایگزینی برای کامپوزیت دندان و لمینت دندان، جایگزین ونیر، بایوکلیر، Bioclear، روش مورد استفاده در بایوکلیر (Bioclear)، تفاوت روش بایوکلیر با ونیر پرسلن، تفاوت روش بایوکلیر با کامپوزیت دندان

جایگزینی برای لمینت و کامپوزیت دندان- بایوکلیر(Bioclear)
27 مرداد 1398
0
دسته بندی: لمینت,کامپوزیت,

جایگزینی برای کامپوزیت دندان و لمینت دندان-بایوکلیر(  Bioclear)

کامپوزیت دندان: اگر به دنبال اصلاح لبخند خود هستید لمینت دندان یک راه حل عالی و با هزینه بالا می باشد. کامپوزیت دندان نیز  کم تهاجمی(نیاز به تراش دندان ندارد) و ارزان تر است، اما شاید شنیده باشید که ممکن است خوب به نظر نرسد و مستعد خرد شدن باشد. اگر به دنبال یک گزینه بین کامپوزیت ونیر و لمینت دندان با ماندگاری کمتر اما پایدارتر بین لمینت و کامپوزیت می باشید، ممکن است بایوکلیر پاسخ شما باشد!

اگر لبخندتان را به دلایل زیر دوست ندارید:

 • نقطه های سیاه

 • مشکلات ناشی از جویدن غذا
 • دندان های کج
 • لبه های ناهموار
 • دندان های کوچک (به اصطلاح لبه های میخی)

 • فرسایش دندان
 • دندان های خرد شده

 • دندان های ساییده شده
 • دندان های تیره

نگران نباشید مشکلات شما با بایوکلیر حل می شود.

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ هزینه لمینت دندان، طول عمر کامپوزیت دندان، تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی، تفاوت بلیچینگ و کامپوزیت دندان، ایمپلنت چیست؟، ایمپلنت ارزان

فواید استفاده از روش بایوکلیر:

 • هزینه ی کمتر نسبت به ونیر پرسلن.
 • درمان طی یک جلسه قابل انجام است.
 • کم تهاجمی – در بیشتر موارد دندان تراشیده نمی شود.
 • از پیوند معمولی ماندگارتر است.
 • قوی تر از پیوند معمولی است.
 • شبیه دندان طبیعی تان است.
 • برای لثه های تان ایمن است.

گزینه سوم بین لمینت دندان و کامپوزیت دندان

وقتی که می خواهید زیبایی دندان های خود را تقویت کنید معمولاً فقط دو گزینه وجود دارد. لمینت ها جامع ترین و ماندگارترین راه حل هستند اما آنها یک لایه از مینای دندان شما را برمی دارند و آن را به یک روش غیر قابل برگشت تبدیل می کنند. ونیر پرسلن همچنین گزینه ی گران تری می باشد.

"کامپوزیت دندان" ارزان تر از لمینت دندان است، اما زیاد دوام ندارد و به اندازه ونیر پرسلن قوی و پایدار نیست. مطابقت کامپوزیت با رنگ طبیعی دندان تان بسیار سخت تر است و زیبایی نهایی آن به مهارت دندانپزشک بستگی دارد.

این گزینه ها باعث می شود تا بسیاری از بیماران از نحوه انجام کار شان اطمینان نداشته باشند. اگر از پس هزینه ی لمینت دندان برنمی آیید، آیا ریسک کامپوزیت دندان را که نتیجه ای نامشخص و کم دوام دارد را می پذیرید؟ ممکن است بخواهید ونیر پرسلن را انتخاب کنید اما در این که دندان های خود را به شکلی تغییر دهید که قابل برگشت نباشد تردید دارید.

اکنون گزینه ی سومی وجود دارد که بین کامپوزیت ونیر و لمینت دندان قرار می گیرد.دندانپزشکان زیبایی، برای بیمارانی که نقص های زیبایی دارند و می خواهند آنها را برطرف کنند، ونیر های ماتریس بایوکلیر را ارائه می دهد.

بایوکلیر برای "نقطه های سیاه" ایده آل است

همانطوری که سن مان بالا می رود برخی از ما لبخند مان را در آینه می بینیم و متوجه فضاهای مثلثی کوچکی می شویم که در بین دندان های مان ایجاد می شوند. این فضاها، که دندانپزشکان از آن به عنوان مثلث سیاه یاد می کنند، با عقب رفتن لثه ها شروع به رشد می کنند. بسیاری از بیماران پس از انجام درمان ارتودنسی نیز متوجه آنها می شوند.

در گذشته دندانپزشکان به پیوند کامپوزیت و ونیر پرسلن به عنوان راه حل هایی برای این فضاها روی آوردند. اما بسیاری احساس می کنند که روش پیوند دندان قدیمی شده است و بسیاری از بیماران نمی توانند به راحتی از پس هزینه های ونیرهای پرسلن بربیایند.

روش مورد استفاده در بایوکلیر

روش Bioclear روشی است که در آن کامپوزیت دندان با استفاده از ماتریس پلاستیکی مخصوصی برای پیچیدن کامپوزیت به دور کل دندان، پر کردن فضای بین دندان ها و ایجاد صحیح دندان کاملاً کاربردی و نیز یک لبخند جذاب و کامل برای بیمار است.

تفاوت روش بایوکلیر با روش کامپوزیت ونیر

روش کامپوزیت که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد ، مبتنی بر تکنیک های قدیمی است. اگرچه جای خود را دارد ، اما کاستی های بسیاری نیز دارد.این پیوندها غالباً لبه هایی را به خود می گیرند که باکتری ها و پلاک ها روی آن گرفتار می شوند که می تواند منجر به رنگ آمیزی ، تراشه ، حفره ها و خونریزی لثه شود. روش Bioclear دندان ها را کاملتر ، قوی تر و زیبا تر می کند ، در حالی که کمترین صدمه ای به دندان وارد نمی کند و باعث برگشت کامل می شود.

تفاوت  روش Bioclear با ونیر پرسلن

ونیرهای پرسلن راهی برای تغییر قسمت جلوی دندان ها برای زیبایی بیشتر آنها است ، به ویژه در مورد افرادی که دندان های فرسوده ، تراشیده و پر از شکاف های قدیمی شکسته دارند. روش Bioclear نسبت به پرسلن ونیر ها چند مزیت دارد.

 1. روش Bioclear معمولاً محافظه کارتر است.

علیرغم آنچه برخی ادعا می کنند ، در بیشتر موارد ، برای قرار دادن لمینت دندان باید ساختار دندان دستکاری شود و دندان کمی تراشیده شود. روش Bioclear یک روشی است که ساختار دندان را تغییر نمی دهد، و آن را قوی تر می سازد.

 1. روش Bioclear قابل ترمیم است.

ونیرهای سرامیکی بسیار قوی هستند ، اما می توانند ایجاد تراشه کنند ، به خصوص در افرادی که دندان قروچه دارند دندان هایشان بیشتر موارد در فشار است. هنگامی که آنها ایجاد تراشه می کنند ، اغلب آنها قابل تعمیر نیستند و باید کاملاً جایگزین شوند ، که می تواند پرهزینه باشد. از آنجا که روش Bioclear از دندانپزشکی کامپوزیت استفاده می کند ، نه سرامیکی ، اگر تراشه دندان ایجاد شود ، می توان آنها را به راحتی ترمیم کرد.

 1. روش Bioclear ارزان تر است.

در حالی که قیمت ها متفاوت است ، روش Bioclear معمولاً تقریبا نیمی از هزینه ونیر پرسلن است که این امر را برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه تر می کند.

به طور خلاصه Bioclear در سال 2007 توسط دندانپزشک و مخترع، دکتر دیوید کلارک، با هدف ایجاد سیستم جدیدی از محصولات با یک رویکرد مدرن برای دندانپزشکی ترمیمی تاسیس شد. Bioclear Matrix جدیدترین ، مترقی ترین محصولات و تکنیک های تکامل یافته از آماده سازی های سنتی و سیستم های ماتریسینگ برای کامپوزیت های قدامی و خلفی را ارائه می دهد. دکتر دیوید کلارک با آوردن یک بعد جدید به زیبایی شناسی و عملکرد از طریق پیشرفت های رویه ای ، روند ترمیم دندان را تغییر داده است. Bioclear Matrix دگرگونی در صنعت دندانپزشکی است که گزینه های مقرون به صرفه تری با نتایج برتر ارائه می دهد.

منبع مقاله: https://austinartisticdental.com/space-closure-bioclear-method/

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست؟
تفاوت کامپوزیت و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

 

 

تنها تا 15 بهمن ماه: لمینت دندان هر واحد  1100000تومان به جای 1400000تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

مشاوره از طریق ارسال عکس به واتساپ یا تلگرام 

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!