آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

انتخاب رنگ کامپوزیت دندان

انتخاب رنگ کامپوزیت دندان، بهترین رنگ کامپوزیت دندان، دو مورد مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب رنگ کامپوزیت دندان خود  به خاطر بسپارید نکته اول این است که رنگی که برای کامپوزیت ونیر خود انتخاب می کنید...

انتخاب رنگ کامپوزیت دندان
7 اسفند 1398
0
دسته بندی: کامپوزیت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 1650 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 530 هزار تومان به تعداد محدود تا 15 آذر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

علت های زیادی وجود دارد که بیماران از دندان های خود راضی نیستند. پیشرفت های دندانپزشکی و علوم پزشکی ابزارهای بی شماری را در اختیار قرار داده است که با کمک آنها می توان هر تعداد مشکل زیبایی را در دندان برطرف کرد. در واقع ، مشکلات بسیار کمی وجود دارد که نمی توان آنها را برطرف کرد. از دندانهای کج یا ناهموار گرفته تا مینای دندان لکه دار و آسیب دیده ، ابزارهایی وجود دارد که آنها را دوباره زیبا جلوه دهند. چه یک تاج دندان ، سفید کردن دندان ، کامپوزیت دندان ، لمینت دندان و یا کاشت دندان باشد ، کلینیک دندانپزشکی سیب سفید بهترین را حل را برای رفع مشکل دندان شما ارائه خواهد داد.

کامپوزیت دندان یکی از پرطرفدارین گزینه های دندانپزشکی زیبایی در حال حاضر است. در انجام کامپوزیت ، انتخاب رنگ کامپوزیت دندان یک تصمیم بسیار مهم است ، به همین دلیل ما با شما همکاری می کنیم تا در بتوانید بهترین رنگ را برای "کامپوزیت دندان" خود انتخاب کنید. از آنجایی که بیشتر افراد در انتخاب رنگ اصلی کامپوزیت ونیر خود مردد هستند متخصصان کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شما در این زمینه همکاری خواهند نمود تا عالی ترین رنگ را برای کامپوزیت دندان خود انتخاب کنید.

دو مورد مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب رنگ کامپوزیت دندان خود  به خاطر بسپارید. نکته اول این است که رنگی که برای کامپوزیت ونیر خود انتخاب می کنید رنگی است که باید برای مدت زمان طولانی با آن زندگی کنید. بنابراین انتخاب رنگ مناسب بسیار مهم است. در عین حال ، انتخاب سطح مناسب شفافیت و مات بودن نیز مهم است.  شفافیت باعث می شود تا نور از بین دندان ها عبور کند و لبخند شما را درخشان تر نشان دهد. همچنین وقتی رنگی را برای کامپوزیت دندان خود انتخاب کردید معمولا دندانهای مجاور را نیز با روشهایی مانند بلیچینگ یا جرم گیری سفیدتر می کنند تا تضاد رنگی به چشم نیاید

انتخاب رنگ کامپوزیت دندان

افرادی که به فکر دریافت روکش کامپوزیت دندان هستند ممکن است نگران انتخاب رنگ مناسب برای دندانهای جدید خود باشند. از این گذشته ، هیچ یک از افرادی که کامپوزیت ونیر انجام می دهند ، نمی خواهند که دندان های جدید شان جعلی به نظر برسد. کار با یک متخصص دندانپزشک زیبایی در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید به این معنی است که شما در طی تصمیم گیری با دقت و دقیق راهنمایی خواهید شد تا در نهایت با یک لبخند براق ، سفید و بی عیب و نقصو کار داشته باشید.

entekhabe-range-composite

بیشتر بخوانید: ایمپلنت فوری، ایمپلنت ارزان، تفاوت لمینت دندان و کامپوزیت، کامپوزیت بهتر است یا لمینت، قیمت ایمپلنت دندان، کاشت دندان، ایمپلنت اقساطی

خصوصیات رنگی روکش کامپوزیت دندان

کامپوزیت ونیر ها همه یک رنگ نیستند. در هنگام تصمیم گیری درباره روکش کامپوزیت دندان شما باید ویژگی های بسیاری را در نظر بگیرید. جزئیات در زیبایی نهایی کامپوزیت بسیار مهم است  و که رنگ کامپوزیت دندان  یک عامل اصلی است.

در اینجا جزئیاتی که باید در مورد تصمیم گیری در مورد ترکیب رنگ کامپوزیت دندان به خاطر بسپارید ، ذکر شده است.

بدیهی است که شما به دنبال دندانهای سفیدتر هستید ، اما کامپوزیت دندان بسیار سفید رنگ غیر طبیعی به نظر می رسد. فقط ویژگی های چهره برخی افراد می تواند درخشانی و سفیدی کامپوزیت را خنثی کند.  دندانپزشک شما به شما اطلاع می دهد که آیا شما یکی از آنها هستید و می توانید رنگ کامپوزیت دندان را بسیار سفید انتخاب کنید یا خیر.

چندین ویژگی صورت در انتخاب رنگ کامپوزیت دندان در نظر گرفته می شود و فقط دندان های شما نیست که در انتخاب رنگ کامپوزیت ونیر مهم است - رنگ پوست ، شکل لبخند ، شکل صورت و حتی سفیدی چشم شما همگی بر رنگ نهایی روکش های کامپوزیت شما تأثیر می گذارد ، تضاد بین رنگ کامپوزیت دندان و ویژگی های چهره نباید آشکار نباشد.

بدانید چهره شما چه ویژگی هایی دارد. سن و جنس شما نیز در بهترین سایه روکش ها (و در شکل آنها نیز نقش دارد) نقش ایفا می کنند. سنین جوانتر معمولا رنگ کامپوزیت خود را سفید تر انتخاب می کنند؟ این بستگی به شما و دندانپزشک زیبایی شما دارد.

شفافیت را در نظر بگیرید. شفافیت روکش های شما چیزی است که اجازه می دهد تا نور از آن عبور کند. روکش های لمینت دندان نسبت به روکش های کامپوزیت دندان شفافیت بیشتری دارند. در بین برندهای کامپوزیت ونیر نیز برخی برندها مانند کامپوزیت آی پی اس می تواند شفافیت قابل قبولی به اندازه لمینت سرامیکی دارد.

اگر دندانهای شما زرد است ، ممکن است شما به کامپوزیت دندان بسیار سفید احتیاج داشته باشید. اگر مینای دندان تان تیره است ، ممکن است روکش های مات بهترین انتخاب باشد. همچنین بلیچینگ دندان پیش از انجام کامپوزیت دندان و یا لمینت دندان می تواند در شفافیت این دو تاثیر داشته باشد.

هنگامی که درخشندگی و شفافیت با رنگ کامپوزیت دندان ترکیب می شود ، کامپوزیت ونیر متعادل و طبیعی به نظر می رسد.

دندانپزشک زیبایی شما به شما در انتخاب صحیح کمک خواهند نمود. به سوالات متخصص دندانپزشکی زیبایی با دقت پاسخ دهید و از بهترین طراحی لبخند ممکن اطمینان حاصل کنید. شما همچنین باید در انتخاب روکش مناسب خود، اهداف و بودجه خود را در نظر داشته باشید. لمینت دندان، کامپوزیت دندان و نیز لومینیرز دندان از گزینه ای مرسوم در دندانپزشکی زیبایی هستند.

درنهایت برای انتخاب رنگ کامپوزیت دندان به دقت تصمیم گیری کنید هنگامی که روکش های کامپوزیت شما روی دندان هایتان قرار گرفتند دیگر نمی توانید رنگ آنها را تغییر دهید مگر اینکه کلا آنها را جایگزین کنید که قیمت کامپوزیت دندان شما افزایش خواهد یافت.

تعداد زیادی از دندانپزشکان روکش کامپوزیت دندان و لمینت دندان را ارائه می دهند ، اما فقط برخی از دندانپزشکان این تخصص را دارند که ظاهر مورد نظر شما را ایجاد کنند. کلینیک دندانپزشکی سیب سفید منحصرا در زمینه دندانپزشکی زیبایی فعالیت می کند و خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت دندان بصورت اقساطی بلند مدت و توسط بهترین متخصصین دنداپزشکی زیبایی و بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان در کلینیک سیب سفید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.

قیمت کامپوزیت دندان در کلینیک سیب سفید 490 هزار تومان، قیمت لمینت دندان 1100000 تومان و قیمت ایمپلنت دندان 2900000 تومان می باشد که همه ی خدمات بصورت ایمپلنت اقساطی، کامپوزیت اقساطی و لمینت اقساطی ارائه می شود.

منبع مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
تفاوت کامپوزیت دندان و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!