آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

لمینت دندان برای دندان هایی که پر شده اند

لیمنت دندان برای دندان هایی که پر شده اند، لمینت دندان پس از پر کردن دندان، آیا می توان از دندان های پر شده را لمینت کرد؟ روکش لمینت دندان برای دندان های پر شده، برای دندان های پر شده تاج بهتر است یا لمینت؟

لمینت دندان برای دندان هایی که پر شده اند
2 دی 1398
0
دسته بندی: لمینت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 1900 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 530 هزار تومان به تعداد محدود تا 30 ذر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

لمینت دندان چیست؟
نمونه کارهای اخیر کلینیک سیب سفید
رایج ترین سوالات در مورد لمینت دندان چیست؟؟
تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟
لمینت بدون تراش چیست؟
  لمینت دندان چه مشکلاتی را حل می کند و مزایای آن چیست؟ چه کسانی نباید لمینت دندان انجام دهند؟
قیمت لمینت دندان چقدر است؟ تفاوت لمینت و بلیچینگ در چیست؟
لمینت دندان چگونه انجام می شود؟ آیا می توان به جای ارتودنسی از لمینت برای دندان های کج استفاده کرد؟

ویزیت و مشاوره اینترنتی رایگان با متخصصین سیب سفید 

آیا می توان از لمینت دندان برای دندان های پرشده استفاده کرد؟

اینگونه نیست که شما نمی توانید لمینت دندان را روی دندان های پرشده قرار دهید. اما وقتی بیش از نصف یک دندان با مواد پرکننده مانند کامپوزیت پر شده باشد دیگر نمی توان یک روکش لمینت سرامیکی را روی آن گذاشت. اگر مقدار زیادی از دندان پر شده باشد ، باید به هر حال با تاج پوشیده شود. در صورتی که دندان پرشدگی زیادی دارد ، این بدان معنی است که حفره های زیادی در دندان وجود دارد. تاج دندان سرامیکی محافظت بسیار بهتری در برابر پوسیدگی دندان نسبت به روکش لمینت است. و اگر تمایل دارید حفره هایی را که روی دندانهای خود دارید با لمینت دندان بپوشانید ، حاشیه روکش لمینت ، درست جایی که به دندان متصل می شود ، مکانی آسیب پذیر است که نسبت به پوسیدگی دندان بیشتر حساس است. بنابراین تاج دندان برای کسانی که دندان های پر شده دارند ایده بهتری است و ماندگاری آن نیز بیشتر است و در موارد شدید لمینت دندان برای دندان های پر شده توصیه نمی شود.

بنابراین این که آیا برای دندان های پرشده روکش لمینت دندان بکار رود یا تاج ، همه به اندازه و مساحت پرشدن دندان بستگی دارد. بررسی دندانهای واقعی و پرتونگاری برای تعیین اینکه روکش لمینت سرامیکی یا تاج برای شما مناسب است یا نه ، لازم است.  اگر مطمئن نیستید که برای وضعیت دندان های شما لمینت دندان بهتر است یا نه با متخصصین کلینیک دندانپزشکی سیب سفید تماس بگیرید و از آنها مشاوره رایگان دریافت کنید. برای ویزیت و مشاوره رایگان می توانید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا عکس لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. کلینیک سیب سفید خدمات لمینت دندان، کامپوزیت دندان و نیز ایمپلنت را بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد.

لمینت-دندان-برای-دندان-های-پر-شده

از روکش لمینت دندان در چه مواردی استفاده می شود؟

روکش های لمینت دندان برای پوشاندن نواقص خاص لبخند استفاده می شود. این عیوب به طور معمول مربوط به زیبایی دندان ها است ، بنابراین هرگونه مشکلی که دندان های شما دارند لازم است که به طور جداگانه پیگیری و مراقبت شود. برخی از عیوب و نواقصی که با لمینت دندان رفع می شوند عبارتند از:

  • دندان های خرد شده: اگر دندان های شما تراش برداشته اند ، لمینت دندان می تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد.
  • شکستگی دندان: اگر شکستگی دندان شدید نباشد می توان برای رفع مشکل از روکش لمینت دندان استفاده کرد..
  • تغییر رنگ دندان ها:  اگر دندانهای شما تغییر رنگ داده اند و این مشکل با سفید کردن دندان برطرف نمی شود ، لمینت دندان ممکن است تنها گزینه شما برای کمک به درخشیدن لبخند شما باشد.
  • دندانهای فرسوده: دندان هایی که بیش از حد فرسوده می شوند ، مانند دندان هایی که به دلیل دندان قروچه کردن (بهم فشردن دندان) آسیب می بینند ، ممکن است روی ظاهر شما تأثیر بگذارد و ممکن است روکش های لمینت دندان برای رفع مشکل به شما کمک کند. برای مراقبت از لمینت دندان دربرابر بهم فشردن دندان ها ، می توانید از محافظ دندان در طول شب استفاده کنید.
  • دندانهای عجیب و غریب: دندان هایی هستند که ممکن است ناهموار باشند. می تواند ناهمواری و کجی دندان ها را با لمینت دندان اصلاح کرد. در مواردی که میزان کجی و ناهمواری شدید باشد باید از درمان ارتودنسی دندان استفاده کرد.
  • شکاف و فاصله ی بین دندان ها: لمینت دندان می تواند فاصله ی بین دندان ها را بپوشاند و زیبایی لبخند را بازگرداند.

از آنجایی که روکش های لمینت دندان می توانند مشکلات مختلف زیبایی را برطرف کنند ، اگر به دلیل هر کدام از مشکلات فوق از دندان خود راضی نبودید ، می توانید با لمینت دندان لبخند سفیدتر و یکنواخت تری داشته باشید.  روکش های لمینت سرامیکی پس از قالب گیری دندان ها توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی ، متناسب با وضعیت دندان ها، برای هر فرد بصورت سفارشی در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شوند.

مراقبت از لمینت دندان

لمینت دندان یک سرمایه گذاری عالی برای زیبایی لبخند است اما برای اینکه طول عمر لمینت دندان ، مدت زمان زیادی طول بکشد شما باید از آنها مراقبت خوبی کنید.

برای مراقبت از لمینت دندان ، باید مطمئن شوید که هر شب دندان های خود را مسواک زده و نخ دندان می کشید. سعی کنید از خمیر دندان بدون ساینده استفاده کنید زیرا با گذشت زمان اگر به سختی مسواک بزنید لعاب را از پرسلن جدا کرده و باعث می شود لمینت دندان سرامیکی مستعد لکه گیری شود.

باید مراقب باشید که با لمینت دندان چه کاری انجام می دهید. عادات شما چیست؟ بعضی از افراد جویدن چیزهایی مانند قلم ، یخ ، ناخن را دوست دارند و یا بطری ها را با دندان خود باز می کنند. وقتی روی دندانهای خود روکش لمینت دندان دارید به طور خلاصه اگر کاری انجام دهید که بتواند دندانهای واقعی شما را آسیب بزند ، مطمئناً روکش لمینت دندان را نیز آسیب خواهد رساند.

بیشتر بخوانید: بهترین کامپوزیت دندان، بهترین نوع ایمپلنت دندان، ایمپلنت ارزان، ایمپلنت دندان جلو، انواع کامپوزیت دندان، کامپوزیت بهتر است یا لمینت

طول عمر لمینت دندان چقدر است؟

لمینت سرامیکی از مواد با دوام ساخته شده که به اندازه کافی قوی هستند تا در برابر نیروی طبیعی و فشار وارد شده بر دندان مقاومت کنند. با این وجود ، طول عمر لمینت دندان می تواند از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد.

ماندگاری لمینت دندان تا حد زیادی به مراقبت های بعدی بستگی دارد. با مراقبت مناسب از لمینت دندان ، بیماران باید به طور متوسط 10 سال بتوانند از روکش لمینت دندان خود لذت ببرند ، اگرچه برخی از بیماران تا 20 سال نیز "لمینت دندان" خود را نگه می دارند.

نکته دیگری که باید بدانید این است که اکثر افراد شبانه دندانهای خود را خرد کرده یا به هم فشار می دهند ، حتی ممکن است از آن آگاهی نداشته باشند ، بنابراین شما باید با استفاده از یک محافظ دندان که به صورت سفارشی برای شما ساخته شده است ، از دندان ، لمینت دندان و سرمایه گذاری خود محافظت کنید. در صورتیکه دندان قروچه دارید برای محافظت از کامپوزیت ونیر نیز باید در طول شب از محافظ دندان استفاده کنید.

هزینه لمینت دندان

قیمت لمینت دندان در تهران بین یک تا دو میلیون تومان برای هر دندان است. لمینت دندان دو برابر قیمت کامپوزیت دندان، هزینه دارد  اما اغلب دو برابر نیز بهتر به نظر می رسند. دلیل گران بودن لمینت سرامیکی این است که از ماده سرامیکی و توسط یک متخصص در آزمایشگاه ساخته می شوند. کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را بصورت لمینت اقساطی، کامپوزیت اقساطی و ایمپلنت اقساطی ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی  09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. قیمت لمینت دندان در کلینیک سیب سفید 1000000 تومان برای هر واحد دندان، قیمت کامپوزیت دندان 490 هزار تومان برای هر واحد دندان و قیمت ایمپلنت دندان 2700000 تومان می باشد.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!