آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

عوارض ایمپلنت فوری

خطرات ایمپلنت فوری، عوارض ایمپلنت فوری دندان، در هر نوع جراحی دهان و دندان خطرات و عوارض احتمالی وجود دارد. ایمپلنت دندان فوری نیز از این قاعده مستثنی نیست. خطراتی مانند نارسایی ایمپلنت دندان ، عفونت و درد احتمالات همراه با عمل جراحی ایمپلنت است...

عوارض ایمپلنت فوری
24 اسفند 1398
0
دسته بندی: ایمپلنت,

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

دندانهای طبیعی استخوان را در دهان نگه داشته و حفظ می کنند. هنگامی که دندان ها از دست می روند ، استخوان باقی مانده می تواند با گذشت زمان ضعیف و فرسایش یابد. کاشت دندان با عملکردی مانند دندان ها و حفظ رشد استخوان باقی مانده در اطراف آنها ، به حفظ ساختار استخوان کمک می کند. در مقابل ، روشهای قابل جابجایی مانند پروتزهای دندانی از استخوان موجود پشتیبانی نمی کنند. همچنین با گذشت زمان ، این عدم پشتیبانی می تواند مکانی را که می توان در آن دندان وجود ندارد را به خطر بیاندازد.

اگر دندان یا دندان های از دست رفته دارید، دندانپزشکی مدرن درمانی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دوباره غذا بخورید و به طور طبیعی صحبت کنید و همچنین به شما امکان می دهد در یک روز دوباره لبخند بزنید! با ایمپلنت فوری بازگرداندن لبخند فقط در یک قرار ملاقات امکان پذیر است..

ایمپلنت دندان پایه های تیتانیومی با اشکال و اندازه های مختلف (قطر و طول) هستند که درون فک قرار می گیرند و به عنوان یک ریشه مصنوعی عمل می کنند. پس از قرار دادن ایمپلنت ، آنها برای ادغام با استخوان فک به یک دوره بهبودی احتیاج دارند، هنگامی که به طور کامل بهبود یابد ، پروتز دندان مناسب به پایه ایمپلنت وصل می شود .

برای نهایی کردن دریافت ایمپلنت دندان به یک دوره زمانی 6 ماهه تا یکساله احتیاج دارید. اما ایمپلنت فوری در یک جلسه دندانپزشکی قابل انجام است و می توانید به محض قرار دادن ایمپلنت فوری دوباره از غذاهای مورد علاقه خود لذت ببرید.

در هر نوع جراحی دهان و دندان خطرات و عوارض احتمالی وجود دارد. ایمپلنت دندان فوری نیز از این قاعده مستثنی نیست. خطراتی مانند نارسایی ایمپلنت دندان ، عفونت و درد احتمالات همراه با عمل جراحی ایمپلنت است.

دقیقاً مانند ایمپلنت دندان استاندارد و معمولی، بزرگترین خطرات ایمپلنت فوری ، حرکت ایمپلنت ، عفونت و درد است.

عوارض ایمپلنت دندان فوری

در این مطلب برخی از خطرات و عوارض احتمالی مربوط به کاشت دندان در یک روز یا ایمپلنت فوری آورده شده است. به دلیل همین عوارض است که برخی از متخصصان ایمپلنت دندان، از انجام ایمپلنت فوری برای بیماران خودداری می کنند.

  • ایمپلنت فوری خطر نارسائی ایمپلنت دندان را افزایش می دهد

برای موفقیت آمیز بودن کاشت دندان ، ایمپلنت نباید حرکت کند. متخصص دندانپزشکی باید ایمپلنت را به گونه ای قرار دهد که اطمینان حاصل شود که ایمپلنت دندان به هیچ وجه حرکت نمی کند. به همین دلیل گفته می شود انجام ایمپلنت دندان باید بسیار دقیق و توسط متخصص ایمپلنت دندان با تجربه باشد. در ایمپلنت فوری احتمال حرکت ایمپلنت وجود دارد به همین دلیل این روش خطر نارسائی ایمپلنت دندان را افزایش می دهد..

  • ایمپلنت فوری برای همه قابل انجام نیست

ایمپلنت باید با استخوان فیوز شود . بهترین نوع کاندید برای ایمپلنت دندان فوری، بیمارانی هستند که دارای تراکم استخوانی قوی و نسبتا سالم هستند. در صورتی که استخوان سالم و قوی وجود نداشته باشد ایمپلنت فوری نمی تواند انجام شود و بنابراین همه ی بیماران نمی توانند کاندید انجام روش ایمپلنت دندان فوری باشند.  

avareze-implanta-fori

تفاوت ایمپلنت فوری و ایمپلنت های معمولی

ایمپلنت دندان فوری مشابه ایمپلنت دندان سنتی است و از همان پایه های تیتانیومی ، پیچ مانند استفاده می کنند. با این تفاوت که ، ایمپلنت های فوری نیازی به دوره بهبودی سه تا شش ماهه برای فیوز شدن ایمپلنت به استخوان فک ندارند همچنین فقط چهار تا شش ایمپلنت برای یک فک کامل لازم است. بزرگترین تفاوت ایمپلنت فوری و ایمپلنت دندان معمولی این است که ایمپلنت های فوری در جلسه دندانپزشکی همراه با اباتمنت و تاج موقت قرار می گیرند تا عملکردی فوری و نیز بهبود ظاهر لبخند را به شما ارائه دهند.

طول درمان ایمپلنت فوری چقدر است؟

پس از ارزیابی بالینی توس متخصص ایمپلنت دندان، در جلسه جراحی ، دندان استخراج می شود و ایمپلنت دندان و تاج موقت در استخوان فک قرار داده می شود،  بعضی اوقات برای تقویت استخوان به استفاده از سوکت نیاز است. قالب دهان برای ساخت تاج موقت به آزمایشگاه فرستاده میود.  سه الی شش ماه بعد تاج موقت با تاج نهایی جایگزین می شود.

بیشتر بخوانید: ایمپلنت ارزان، ایمپلنت اقساطی، تفاوت لمینت دندان و کامپوزیت، کامپوزیت بهتر است یا لمینت، لمینت دندان سرامیکی، قیمت ایمپلنت دندان

چه کسانی می توانند ایمپلنت فوری دندان انجام دهند

اگر قصد انجام ایمپلنت فوری دندان را دارید ، لازم است که با یک متخصص ایمپلنت دندان صحبت کنید تا مطمئن باشید که کاندید مناسبی برای دریافت ایمپلنت فوری هستید. متخصص ایمپلنت دندان، از طریق انجام یک فرآیند غربالگری کاملاً دقیق تشخیص می دهد که ایا شما مناسب دریافت ایمپلنت فوری هستید یا خیر. برای دریافت ایمپلنت دندان فوری باید شرلیط زیر را داشته باشید

شما باید از سلامت دهان و دندان و سلامتی کلی برخوردار باشید. این بدان معناست که اگر سیگار می کشید ، یک بیماری مربوط به سیستم ایمنی بدن ، مشکلات بهداشتی یا یک بیماری مزمن دارید ، ممکن است نتوانید ایمپلنت فوری انجام دهید.

همچنین ، اگر از بروکسیسم (دندان قروچه) یا گرفتگی دندان رنج می برید ، ممکن است ایمپلنت فوری برای شما مناسب نباشد ، زیرا این موارد می تواند در موفقیت طولانی مدت درمان کاشت ایمپلنت تأثیر بگذارد.

اصولاً ، اگر می خواهید ایمپلنت فوری دریافت کنید ، باید 100٪ متعهد به نگه داشتن بهداشت دهان و بدن باشید. ایمپلنت ها بدون توجه به بهداشت و سلامتی از بین می روند .

اگر سلامت جسمی و دهانی و جسمی خوبی دارید و سیگار نمی کشید ، بیماری خود ایمنی ندارید یا داروهای بیس فسفونات استفاده نمی کنید ، احتمالا شما کاندید دریافت ایمپلنت فوری هستید

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت دندان بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد. قیمت کانمپوزیت دندان در مرکز سیب سفید 490 هزار تومان، قیمت ایمپلنت دندان 2900000 تومان و قیمت لمینت دندان 1100000 تومان می باشد. برای ویزیت و مشاوره رایگان در مرکز سیب سفید و همچنین کسب اطلاعات درباره ی شرایط ایمپلنت اقساطی، کامپوزیت اقساطی و لمینت اقساطی با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید و مشاوره رایگان غیرحضوری دریافت کنید.

مزایای ایمپلنت فوری

عملکرد فوری : شما برای داشتن دندان های جدید مدت زمان طولانی انتظار نخواهید کشید. و می توانید در یک روز با دندان های جدید به خانه برگردید.

ایمپلنت فوری همچنین به زیبایی صورت شما در یک روز کمک می کند و لبخند زیبایی به شما می بخشد.

  • جلوگیری از تحلیل استخوان. ایمپلنت ها با تحریک رشد بهینه به جلوگیری از تحلیل استخوان کمک می کنند.
  • صرفه جویی در وقت و پول. با ایمپلنت دندان در یک روز ، تعداد مراجعه کمتری به متخصص ایمپلنت دندان دارید. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

اگرچه روش درمانی ایمپلنت فوری برای همه افراد مناسب نیست ، اما مزایای عاطفی احتمالی برای بیمارانی که ایمپلنت دندان یک روزه دریافت می کنند ، نباید نادیده گرفته شود. با این حال ، درمان ایمپلنت فوری اغلب به شدت به تکنیک حساس است و مهارت های گسترده ای برای اطمینان از موفقیت این نوع ایمپلنت دندان لازم است.

منبع مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

مشاوره حضوری رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟
فیلم مراحل انجام ایمپلنت دندان
آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟
هزینه انجام ایمپلنت دندان چقدر است؟
طول عمر ایمپلنت دندان یا کاشت دندان چقدر است؟ رزرو نوبت برای ویزیت رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟ مدت زمان کاشت دندان چقدر طول می کشد؟
چه مدت پس از کشیدن دندان می توان ایمپلنت انجام داد؟ به چه تعداد ایمپلنت دندان نیاز دارم؟
مراحل ایمپلنت دندان در صورت نیاز به پیوند استخوان چگونه است؟
چگونه از ایمپلنت دندان مراقبت کنیم؟
آیا نیاز به جایگزینی ایمپلنت دندان قدیمی دارم؟
آیا سالمندان می توانند ایمپلنت دندان انجام دهند؟
بعد از ایمپلنت دندان چه بخوریم؟
آیا کسانی که پوکی استخوان دارند می توانند ایمپلنت انجام دهند؟

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!