آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

چه زمانی باید لمینت دندان را تعویض کنید

چه زمانی باید لمینت دندان را تعویض کرد؟ چگونه طول عمر لمینت دندان را بیشتر کنید؟ جایگزین کردن لمینت دندان، تعویض لمینت دندان

چه زمانی باید لمینت دندان را تعویض کنید
14 بهمن 1398
0

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 3500هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 950هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی و

درمانی 

چه زمانی باید لمینت دندان را تعویض کنید

متوسط ​​طول عمر لمینت دندان حدود 10 سال است. با مراقبت و درمان مناسب ، این بازه زمانی می تواند تا 20 سال طولانی شود. اگر یکی از موارد زیر رخ داد ، ممکن است لازم باشد که روکش های لمینت دندان خود را زودتر جایگزین کنید:

  • لمینت دندان شما تراشه یا ترک خورده باشد و یا به راحتی فرسوده شود. روکش لمینت از جنس سرامیک ساخته شده اند و در عین حال که بادوام هستند ، اگر به درستی از آنها مراقبت نکنید ، می توانند فرسوده یا شکسته شوند.
  • دندان حامل روکش لمینت دندان، زیر روکش پوسیده شده باشد. اگرچه روکش های لمینت دندان سرامیکی از دوام بالایی برخوردار هستند ، اگر دندان زیر لمینت سالم نباشد ، روکش می تواند شروع به جدا شدن از دندان کند.
  • بهداشت ضعیف دندان و بیماری لثه باعث می شود تا لمینت دندان از لثه شما فاصله بگیرد. لمینت سرامیکی دندان به همان اندازه یدندانهای معمولی شما نیاز به مراقبت دارند. اگر مراقب دهان و دندان خود نباشید، لثه های شما شروع به بیماری می کنند ، و بین لمینت دندان و لثه شما فاصله ایجاد شود. این فاصله محل تجمع باکتری ها و در نهایت سبب عفونت لثه و پوسیدگی دندان می شود.
  • لمینت دندان اگر اولین بار با اندازه نامناسب به دندان شما وصل شده باشند. اگر دندانپزشکی که روکش لمینت شما را نصب می کند برای اطمینان از تناسب مناسب ، در ابتدا دهان را به طرز صحیح اندازه و قالب گیری نکند ، شما  یک لمینت دندان ناموفق خواهید داشت. متخصص دندانپزشک زیبایی یک قالب سفارشی از دهان شما تهیه می کند تا هنگام نصب آنها اطمینان حاصل شود که روکش های لمینت دندان شما مناسب هستند.
  • اگر روکش لمینت دندان شما به صورت درست روی دندان شما قرار نگرفته باشد. اگر روکش های لمینت دندان سرامیکی به درستی نصب نشده باشند ، می توانند از بین بروند ، به این معنی که شما مجبور به جایگزینی لمینت دندان خود هستید. نصب مناسب به معنای تراشیدن مقداری مینای دندان و اتصال روکش لمینت دندان با یک ماده اتصال دهنده دندان قوی است.
  • اطمینان حاصل کنید که با یک متخصص دندانپزشک زیبایی که به آن اطمینان دارید کار می کنید. اگر لمینت دندان شما در اولین بار به درستی نصب شده باشد باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و اطمینان می دهد که یک لبخند خارق العاده داشته باشید. 

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت دندان بصورت اقساط بلند مدت و تحت نظر متخصصین دندانپزشکی با تجربه ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. قیمت لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 1100000 تومان، قیمت کامپوزیت دندان 490 هزار تومان و قیمت ایمپلنت دندان 2900000 تومان می باشد. 

چگونه طول عمر لمینت دندان را بیشتر کنید

با وجود تلاشهای بهترین متخصص لمینت دندان نیز، اگر مواظب دندان های خود نباشید ، روکش های لمینت سرامیکی دندان شما فرسوده خواهد شد. در اینجا چند نکته برای طولانی تر شدن طول عمر لمینت دندان آورده شده است:

از دندان های خود به عنوان ابزار استفاده نکنید. اگر سعی کنید با دندان های خود چیزهایی را باز کنید یا وسایل غیرغذایی را گاز بزنید ، ممکن است در نهایت لمینت دندان شما ترک بردارد یا شکسته شود.

از محصولات دخانی خودداری کنید. توتون و تنباکو لمینت دندان شما را لکه دار می کند و می تواند روکش های سفید و درخشان شما را کدر و زرد کند.

از غذاهایی (و نوشیدنی) که دندان شما را لکه دار می کنند پرهیز کنید. سس پاستا ، انواع توت ها ، انواع نوشابه ، شراب ، قهوه و چای همه می توانند دندان های شما را لکه دار کنند. اعتدال ، کلید روشن نگه داشتن لبخند است.

برای پاکسازی و معاینه منظم به دندانپزشک خود مراجعه کنید. نه تنها مراجعه به دندانپزشک برای تمیز کردن منظم و حرفه ای ، دندان های شما را در وضعیت مطلوبی نگه می دارد ، بلکه دندانپزشک می تواند لمینت دندان شما را معاینه کند و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کند.

روزانه از نخ دندان استفاده کنید. روکش های لمینت دندان شما را از کشیدن نخ دندان معاف نمی کنند. نخ دندان لثه های شما را به شکلی عالی حفظ می کند و می تواند شما را در برابر بیماری لثه که باعث ایجاد شکاف بین لثه ها و روکش لمینت می شود، محافظت کند .

اگر دندان قروچه دارید ، هنگام ورزش و هنگام شب با یک محافظ دندان از دهان خود محافظت کنید. استفاده از محافظ می تواند به جلوگیری از فرسایش روکش های لمینت دندان سرامیکی شما کمک کند و آنها را برای مدت طولانی در شکل عالی نگه دارد.

از یک برس مسواک نرم و خمیردندان بدون ساینده استفاده کنید. حتی مراقبت های مناسب از دندان ، اگر بیش از حد شدید باشد ، می تواند به مرور زمان لمینت دندان شما را از بین ببرد. با روکشهای لمینت سرامیکی دندان خود به آرامی رفتار کنید و احتمال ماندگاری آنها را بیشتر کنید.

بیشتر بخوانید: ایمپلنت ارزان، ایمپلنت فوری، بهترین روش کاشت دندان، کامپوزیت بهتر است یا لمینت، ایمپلنت اقساطی، قیمت ایمپلنت دندان

جایگزین کردن و تعویض لمینت دندان

هنگامی که در نهایت روکشهای لمینت دندان شما از بین می روند ، آنها نیاز به تعویض دارند. در نصب اولیه ، دندانپزشک شما مجبور است کمی از مینای دندانهای طبیعی شما را بتراشد تا بتوان روکش لمینت را به ان وصل کرد.  پس از آن روکش "لمینت دندان" جای مینای طبیعی شما را می گیرد ، بنابراین شما هرگز نمی توانید لمینت را برای همیشه از روی دندان های خود حذف کنید و در صورت هرگونه آسیب به لمینت دندان باید آنها را تعویض و جایگزین نمایید.

che-zamani-bayad-laminate-dandan-taviz-shavad

تعویض روکش لمینت سرامیکی فرایندی بسیار مشابه با نصب اولیه لمینت دندان است. دندانپزشک شما ماده پیوند دهنده قدیمی را از بین می برد و سپس یک قالب از دندان های شما می گیرد. و روکش لمینت جدید ایجاد و به دندانهای شما پیوند زده می شود در هنگام تعویض روکش لمینت دندان ، مینای دندان تراشیده نمی شود..

استفاده از یک متخصص دندانپزشک زیبایی خوب که می توانید به آن اعتماد کنید ، یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از ماندگاری روکش های لمینت دندان شما تا حد ممکن است. هزینه کردن پول روی روکشهای لمینت دندان سرامیکی و سپس نصب نکردن آنها به صورت صحیح می تواند پرهزینه و فوق العاده ناامید کننده باشد.

در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید از هر بیمار که از درب کلینیک وارد می شود مراقبت ویژه ای انجام می شود. دندانپزشکی زیبایی فقط تخصص ما نیست بلکه همه جنبه های عمل ما را تحت تأثیر قرار می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان از طریق شماره ی 09122234921 با ما تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید

 

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!