آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

لمینت دندان برای دندان های شکسته

لمینت دندان برای دندان های شکسته، لمینت دندان برای دندان های کوتاه، یکی از روشهای متداول برای دندانهای آسیب دیده یا خرد شده ، استفاده از روکشهای لمینت دندان است. ممکن است لمینت دندان برای همه مناسب نباشد...

لمینت دندان برای دندان های شکسته
28 بهمن 1398
0
دسته بندی: لمینت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 1300 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 300 هزار تومان به تعداد محدود تا 19 تیر ماه

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965

لمینت دندان برای دندان های شکسته

حتی شکستگی های کوچک دندان هم چشم ها را به خود جلب می کند و می تواند برای شما احساس ناراحتی ایجاد کند و در صورت عدم درمان ، برخی از شکستگی ها می توانند گسترده شوند و قسمتهای داخلی دندان شما را در معرض عفونت قرار دهند. یکی از روشهای متداول برای دندانهای آسیب دیده یا خرد شده ، استفاده از روکشهای لمینت دندان است.

روکش های لمینت دندان پوسته های سرامیکی نازکی هستند که روی سطح دندان های شما اعمال می شوند و همانند یک ماسک یا کاور برای نقایص زیبایی دندان عمل می کنند . لمینت دندان سرامیکی به روش های مختلفی با دیگر دندان های شما هماهنگ می شوند و با ایجاد تغییر در اندازه و شکل دندان ها سبب زیباتر شدن لبخند شما می شوند.

ممکن است لمینت دندان برای همه مناسب نباشد. دندانهای شکسته و تراشیده شده که به واسطه پوسیدگی به شدت آسیب دیده اند ، قادر به نگه داشتن روکش لمینت نیستند و ممکن است نیاز به درمان دیگری داشته باشند. اما برای بسیاری از افراد ، لمینت سرامیکی دندان یک درمان همه کاره و طولانی مدت برای تقریباً هرگونه مشکل زیبایی دندان است.

بنابراین چنانچه شکستگی دندان شما شدید نباشد و دندان های شما مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان نداشته باشند می توان از روکش لمینت دندان برای بازسازی زیبایی دندان ها استفاده کرد. در مواردی که شکستگی شدید باشد می توان از گزینه های دیگری مانند تاج دندان و یا حتی ایمپلنت دندان استفاده کرد. تشخیص اینکه کدام گزینه بهترین روش برای دندان شما می باشد توسط متخصص دندانپزشک انجام می شود. بصورت کلی اگر میزان شکستگی کم باشد و دندان بتواند لمینت دندان را نگهدارد ممکن است دندانپزشک به شما لمینت سرامیکی را پیشنهاد دهد، اگر قسمت زیادی از دندان شما از دست رفته باشد تاج دندان می تواند یک گزینه مناسب برای رفع مشکل باشد. در صورتی که مقدار زیادی از دندان از دست رفته و قسمت های باقی مانده نیز دارای پوسیدگی شدید غیرقابل ترمیم باشند ممکن دندانپزشک شما درمان ایمپلنت را پیشنهاد دهد. برای انتخاب بهترین روش می توانید از متخصصین دندانپزشکی کلینیک سیب سفید مشاوره رایگان دریافت کنید. جهت ویزیت و مشاوره رایگان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.

لمینت دندان برای دندان های کوچک

فقط برخی از افراد با دندانهای کاملاً سفید ، در شکل و تراز متناسب و قرینه متولد می شوند. اما برخی از افراد نیز با دریافت روشهایی مانند کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ارتودنسی و ایمپلنت دندان لبخند کامل بدست می آورند.  

شایع ترین مشکل دندان که ممکن است از طریق قرار دادن روکش های کامپوزیت دندان و لمینت دندان برطرف شود ، مسئله داشتن دندان های کوچک و کوتاه است. هیچ کس دوست ندارد دندانهای کوچک داشته باشد زیرا این امر مانع از بروز لبخندی بزرگ و زیبا می شود.

برای آن دسته از افرادی که از لبخند زدن با دندان های کوتاه و کوچک خسته شده اند ، رایج ترین نوع روکش ، روکش لمینت دندان سرامیکی است.

نکته خوب در مورد استفاده از روکش های لمینت دندان این است که فقط دندان ها را بزرگ تر نشان نمی دهد بلکه در واقع لمینت می تواند باعث بزرگتر شدن اندازه دندان ها شود. اما قبل از اینکه بیمار بتواند تصمیم به دریافت لمینت سرامیکی بگیرد ، باید در نظر داشته باشد که این انجام لمینت دندان به مهارت هایی بیشتر از دندانپزشکی عمومی احتیاج دارد و بهتر است توسط یک متخصص دندانپزشکی زیبایی انجام شود. یک دندانپزشک متخصص زیبایی کسی است که می تواند با موفقیت روکش لمینت و نیز کامپوزیت ونیر را انجام دهد. قرار دادن روکش لمینت دندان به تجربه ، هنر و توانایی تغییر شکل ، تغییر اندازه و روشن تر کردن مواد متناسب با دندان های طبیعی نیاز دارد.

 قرار دادن روکش لمینت دندان معمولاً به تراشیدن قسمتی از مینای دندان احتیاج دارد. اما اگر دندان ها در حال حاضر خیلی کوچک هستند ، می توانید روکش لومینیرز را دریافت کنید که به دلیل نازکی و در عین حال محکم بودن نیازی به تراشیده شدن مینای دندان ندارند. باز هم ، بهتر است در مورد گزینه هایی که برای رفع مشک کوتاهی دندان ها در دسترس است با یک متخصص دندانپزشکی مشورت کنید.

اما گاهی اوقات وجود دارد که حتی اگر دندان ها خیلی کوچک و کوتاه باشند ، بازهم مقدار کمی از تراش انجام می شود. این جزئیات باید توسط دندانپزشک با بیمار در میان گذاشته شود.

روشهای اصلاح دندان های کوتاه

همه ما یک لبخند بزرگ و زیبا می خواهیم. با این حال ، اگر شما دارای دندانهای نامتناسب و کوچک هستید ، این موضوع می تواند تأثیر بسزایی در ظاهر لبخند شما داشته باشد. دندانهای کوچک هم می توانند شما را چندین سال بزرگتر نشان دهند و هم  می توانند ظاهری کودکانه به شما دهند. دندان های کوتاه همچنین می توانند بر تناسب سایر ویژگی های صورت شما تأثیر بگذارند. خوشبختانه ، دندانپزشکی زیبایی روشهای مختلفی برای اصلاح کوتاهی دندان ها و ظاهر کلی شما ارائه می دهد. البته روشی که برای شما مناسب باشد به اهداف شما ، سلامت دندان ، بودجه و دلیل اصلی کوتاهی دندان های شما بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: ایمپلنت ارزان، ایمپلنت فوری، ایمپلنت اقساطی، قیمت ایمپلنت دندان، تفاوت لمینت و کامپوزیت دندان، متخصص ایمپلنت دندان، کاشت دندان

چه عواملی باعث ایجاد دندانهای  کوتاه می شود؟

چندین  عامل مختلف وجود دارد که می تواند سبب  دندانهای کوچک و نامتناسب شود. اغلب ، دندانهای کوچک به دلایل ژنتیکی ایجاد می شوند. دقیقاً همانطور که برخی از افراد با گوش های کوچک به دنیا می آیند ، می توانید با دندان های غیرمعمول کوچک متولد شوید. در موارد نادر ، دندانهای کوچک و کوتاه می توانند نتیجه یک اختلال مادرزادی جدی مانند آملوژنزیس ایمپرفکتای باشد. با این حال ، دندانهای کوچک تنها علامت این اختلال نیستند. اگر از این بیماری رنج ببرید ، دندانهای شکننده ای نیز خواهید داشت که مستعد شکستگی هستند.

از طرف دیگر ، شما در واقع ممکن است دارای دندانهایی با اندازه طبیعی باشید ، اما آنها به دلیل نامتناسب بودن بافت لثه کوچک به نظر برسند. حجم بیشتر لثه در واقع یکی از شایع ترین دلایل "دندان های کوتاه" می باشد.

دندانپزشکی زیبایی چندین گزینه  برای بهبود ظاهر و تناسب لبخند شما ارائه می دهد. قبل از شروع درمان ، شما یک مشاوره کامل خواهید داشت. بعد از مشخص کردن علت کوتاهی دندان ها،  دندانپزشک شما درمان صحیحی برای لبخند شما انتخاب می کند. روشهای مختلف درمان دندان های کوچک و کوتاه عبارتند از:

روکش لمینت دندان: یکی از رایج ترین گزینه ها برای اصلاح کوتاهی دندان ها ، روکش لمینت می باشد. لمینت دندان که از جنس سرامیک می باشد به قسمت جلوی دندان شما متصل می شوند. "لمینت دندان" هر شخص متناسب با وضعیت دندان های وی و بصورت سفارشی در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شوند. روکش لمینت از مواد فوق العاده قوی ساخته می شوند،  بنابراین یک روکش لمینت دندان می تواند یک راه عالی برای زیباتر کردن دندان هایی باشد که هنگام لبخند زدن دیده می شوند.

کامپوزیت دندان: در این روش متخصص دندانپزشکی زیبایی ، رزین کامپوزیت را در قسمت جلوی دندان قرار می دهد و سپس مواد کامپوزیت ونیر را با استفاده از لیزر روی دندان های سفت و محکم می کند. کامپوزیت دندان نتایجی بسیار مشابه با نتایج روکش لمینت سرامیکی ارائه می دهد. اگر دندانهای ضعیف داشته باشید یا مینای دندان تان دچار فرسایش شده باشد ، کامپوزیت دندان ممکن است گزینه بهتری باشد.

تاج دندان سرامیکی: در بیشتر موارد به طور معمول تاج را به عنوان یک گزینه زیبایی توصیه نمی کنیم. اما اگر دندانهای بسیار ضعیف یا آسیب دیده دارید ، تاج دندان می تواند هم ظاهر لبخند شما و هم عملکرد دندان شما را تقویت کند.

لیفت لثه: اگر کوتاهی دندان های شما در واقع نتیجه بافت بیش از حد لثه باشد ، کانتور کردن لثه به طور معمول موثرترین راه حل خواهد بود. دندانپزشک شما از لیزر دیود پیشرفته برای کوتاه کردن مقدار کمی از لثه استفاده می کند. همچنین می توان کانتور لثه را با یک روش دیگر مانند کامپوزیت دندان ویا لمینت دندان ترکیب کرد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت دندان بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد. قیمت لمینت دندان در مرکز سیب سفید 1100000، قیمت کامپوزیت دندان 490 هزار تومان و قیمت ایمپلنت دندان 2900000 تومان می باشد که پرداخت هزینه تمامی خدمات بصورت اقساط بلند مدت فراهم شده است. برای ویزیت و مشاوره رایگان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یاتصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

لمینت دندان چیست؟
نمونه کارهای اخیر کلینیک سیب سفید
رایج ترین سوالات در مورد لمینت دندان چیست؟؟
تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟
لمینت بدون تراش چیست؟
  لمینت دندان چه مشکلاتی را حل می کند و مزایای آن چیست؟ چه کسانی نباید لمینت دندان انجام دهند؟
قیمت لمینت دندان چقدر است؟ تفاوت لمینت و بلیچینگ در چیست؟
لمینت دندان چگونه انجام می شود؟ آیا می توان به جای ارتودنسی از لمینت برای دندان های کج استفاده کرد؟

ویزیت و مشاوره اینترنتی رایگان با متخصصین سیب سفید 

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!