آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

لمینت دندان در سنین پایین

لمینت دندان در سنین پایین، لمینت دندان برای نوجوانان، بهترین سن برای لمینت دندان، حداقل سن لازم برای لمینت دندان، موارد استفاده از لمینت دندان، آیا نوجوانان می توانند دندان های خود را لمینت کنند؟ چه کسانی می توانند دندان های خود را لمینت کنند؟ سن مناسب لمینت دندان

لمینت دندان در سنین پایین
18 آذر 1398
0
دسته بندی: لمینت,
جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

لمینت دندان چیست؟
نمونه کارهای لمینت دندان و کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
رایج ترین سوالات در مورد لمینت دندان چیست؟؟
تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟
لمینت بدون تراش چیست؟
  لمینت دندان چه مشکلاتی را حل می کند و مزایای آن چیست؟ چه کسانی نباید لمینت دندان انجام دهند؟
قیمت لمینت دندان چقدر است؟ تفاوت لمینت و بلیچینگ در چیست؟
لمینت دندان چگونه انجام می شود؟ آیا می توان به جای ارتودنسی از لمینت برای دندان های کج استفاده کرد؟

ویزیت و مشاوره اینترنتی رایگان با متخصصین سیب سفید 

لمینت دندان در سنین پایین

لمینت دندان راه حل خوبی برای افرادی است که به دنبال اصلاح دندان هایی هستند که تغییر رنگ داده ، فرسوده ، تراشیده ، شکسته یا شکافهای عجیب و غریب دارند. لمینت دندان می تواند ظاهر دندانهای کج را اصلاح کند و به داشتن لبخند کامل و زیبا کمک کند ، به عبارت ساده ، لمینت برای شما لبخند زیبا می سازد. هزینه لمینت دندان سبب شده است که بسیاری از بیماران برای رفع مشکلات دندانپزشکی خود لمینت دندان را انتخاب کنند. اما اگر هنوز یک نوجوان هستید ممکن است بدن شما هنوز در حال رشد باشد، در اینصورت احتمالا شما کاندید مناسبی برای دریافت لمینت دندان نیستید. در این مطلب، سن مناسب لمینت دندان مورد بررسی قرار می گیرد.

در حالی که بسیاری از نوجوانان می خواهند ظاهر دندان خود را بهبود بخشند ، اما درمان های تهاجمی مانند لمینت دندان می توانند نحوه ی رشد دندان ها در دهان را تحت تاثیر بگذارند. بیشتر افراد معتقدند که لمینت سرامیکی یک درمان برگشت ناپذیر است ، "لمینت دندان" به گونه ای طراحی شده است که سالها دوام خواهد داشت و به مرور زمان جایگزین می شوند. این بدان معناست که افرادی که جوان تر هستند ، بهتر است گزینه های دیگری مانند ارتودنسی را برای دندان های کج به جای لمینت دندان انتخاب کنند. برای دندان هایی با کجی بسیار جزئی می توان از کامپوزیت ونیر نیز استفاده کرد.

اگر همزمان با شکستگی دندان ریشه دندان نیز کاملا از بین رفته باشد و قابلیت ترمیم نداشته باشد در اینصورت درمان ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد. ایمپلنت دندان یک درمان بسیار عالی برای دندان های از دست رفته می باشد با اینحال بسیاری از بیماران نگران قیمت ایمپلنت دندان می باشند که نسبت به سایر درمان های جایگزینی دندان گرانتر می باشد. در این موارد می توان از خدمات ایمپلنت اقساطی برخی از کلینیک های دندانپزشکی بهره برد. باید توجه نمود ایمپلنت ارزان همیشه به معنای از دست دادن کیفیت نیست.  البته از آنجایی که کاشت ایمپلنت یک روش کاملا جراحی می باشد توصیه می شود که توسط یک متخصص ایمپلنت دندان انجام شود.

یکی از محدودیت های درمان لمینت ، در افراد زیر ۱۸ سال است.از انجا که رشد استخوانی فک در این افراد، موقعیت لثه و دندانها را تغییر می دهد و هماهنگی لثه با لبه لمینت ممکن است بهم بخورد ، لذا بهتر است در سنین پایین انجام لمینت را بتعویق انداخت و در صورت ضرورت از روش کامپوزیت ونیر استفاده کرد . زیرا کامپوزیت ونیر را می توان در این نواحی اصلاح کرد ولی لمینت این قابلیت را ندارد .

laminate-dandan-dar-senine-paeen

حتی اگر شما به عنوان یک نوجوان مجبور شوید از روشهای دیگر به جای لمینت دندان استفاده کنید ، باز هم می توانید لمینت دندان را بعداً دریافت کنید. بهترین سن برای داشتن لمینت سرامیکی زمانی است که دندان ها و استخوان های شما به طور کامل رشد می کنند. برای بسیاری از افراد ، اتمام رشد کامل دندان و استخوان در اواخر سالهای نوجوانی و اوایل دهه 20 اتفاق می افتد. بعد از این دوره  سالهای زیادی در پیش رو دارید که می توانید از ظاهر و عملکرد روکش های لمینت دندان لذت ببرید.

بسیار مهم است که صبر کنید تا دندان ها قبل از اضافه شدن لمینت دندان در حالت ثابت خود قرار گیرند. اگر در سن پایین لمینت دندان نصب کنید این خطر وجود دارد که روکش لمینت همزمان با رشد دندان ها از خط لثه دور شوند و به لبخندی ناخوشایند منجر شوند. این موضوع همچنین می تواند منجر به ایجاد شکاف بین لمینت ، دندان و لثه شود که می تواند باعث ایجاد مشکلات بهداشتی و جمع شدن باکتری ها در محل شود.

علاوه بر رشد دندان و استخوان در سنین پایین، به دلیل اینکه آماده سازی دندان برای دریافت لمینت دندان به گونه ای است که باید مقداری از مینای دندان تراشیده شود، این درمان در سنین پایین توصیه نمی شود. تراشیده شدن مینای دندان ، درمان لمینت دندان را به یک روش برگشت ناپذیر تبدیل کرده است. زیرا اگر شما بعد از گذشت مدتی دیگر نخواهید که روکش لمینت داشته باشید، امکان حذف لمینت دندان وجود ندارد و شما تنها می توانید لمینت قدیمی خود را با یک روکش لمینت تازه جایگزین کنید.

در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید می توانید خدمات لمینت اقساطی، کامپوزیت اقساطی و ایمپلنت اقساطی با بهترین متخصصان را تجربه کنید. قیمت لمینت دندان برای هر واحد دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 1000000 تومان ، قیمت کامپوزیت دندان برای هر واحد دندان 450 هزار تومان و قیمت ایمپلنت دندان برای هر واحد در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 2700000 تومان می باشد که بصورت اقساطی بلند مدت می باشد. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا عکس لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.

بهترین سن برای لمینت دندان

بهترین سن لمینت دندان وجود ندارد .به طور کلی ، حداقل سن توصیه شده برای دریافت لمینت دندان برای آقایان 18 سال و برای خانم ها 16 سال است. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که این سنین فقط یک دستورالعمل کلی هستند و شرایط فردی برای دریافت لمینت دندان متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین نوع کامپوزیت دندان، بهترین نوع ایمپلنت دندان، ایمپلنت ارزان، ایمپلنت دندان های جلو، ایمپلنت فوری، هزینه کامپوزیت دندان، کامپوزیت بهتر است یا لمینت

روکش های لمینت دندان باید جایگزین شوند

در قرار دادن روکشهای لمینت ، بیماران باید طول عمر لمینت دندان را در نظر بگیرند. بیشتر روکش های لمینت دندان به گونه ای طراحی شده اند که حدود 15 تا 20 سال عمر کنند. و این بدان معنی است که بیماران اغلب باید حداقل دو بار در طول زندگی خود لمینت سرامیکی خود را تعویض کنند. هرچه زودتر روکش های لمینت دندان را دریافت کنید ، احتمال بیشتری وجود دارد که در طول زندگی حداقل دو بار مجبور به تعویض و جایگزینی لمینت دندان شوید. این موضوع ممکن است یک ملاحظه مهم برای کسانی باشد که طول عمر لمینت دندان و هم قیمت لمینت دندان را ارزیابی می کنند.

قبل از تصمیم برای دریافت لمینت دندان ، صحبت با یک متخصص دندانپزشکی زیبایی بسیار مهم است. دندانپزشک می تواند در مورد عواملی مرتبط با سن را به شما توصیه کند که در طی مراحل درمانی باید در نظر بگیرید. برای دریافت ویزیت و مشاوره رایگان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شماره 09122234921 تماس بگیرید و یا عکس لبخند خود را در واتساپ و یا تلگرام به شماره ی 09122234921 ارسال کنید.

موارد استفاده از لمینت دندان

  • تغییر رنگ دندان ها : با گذشت زمان طبیعی است که دندان هایمان لکه دار شوند یا تغییر رنگ بدهند. این امر به ویژه در مورد کسانی که سیگار می کشند ، قهوه می نوشند یا نوشیدنی های رنگی می نوشند صادق است. از آنجا که لمینت دندان سطح جلوی دندان ها را می پوشاند ، آنها یک راه حل مناسب برای دندانهایی هستند که بد رنگ شده اند.
  • فاصله بین دندان ها : بسیاری از بیماران روکش لمینت دندان را به منظور اصلاح فاصله ی بین دندان ها در لبخند خود دریافت کرده اند. این کار به این دلیل است که لمینت دندان باعث می شود دندان ها به هم نزدیک تر شوند ، زیرا لمینت روی سطح جلوی دندانهای فرد قرار می گیرد. لمینت دندان همچنین می تواند به صورت سفارشی و اندازه باشند تا کاملاً برای لبخند هر فردی مناسب باشند. از روشهای ارتودنسی و کامپوزیت ونیر نیز برای اصلاح فاصله ی بین دندان ها استفاده می شود.
  • دندانهای شکسته یا تراشیده شدهلمینت دندان معمولاً برای دندان ها شکسته ، راه حل عالی هستند. با این حال ، در مورد این مشکل ما باید در مورد استحکام دندان های خود مراقب باشیم. ممکن است برای ترمیم دندان های شکسته کامپوزیت دندان به شما توصیه شود.
  • دندانهای کج : شبیه دندانهای شکسته ، گاهی اوقات دندانهای فرد به طور نامنظم رشد می کند. بسته به شدت کجی دندان، می توانیم از لمینت دندان برای اصلاح و بهبود ظاهر دندان های کج استفاده کنیم. در مواردی که میزان کجی بسیار جزئی باشد می توان از کامپوزیت نیز استفاده کرد. برای دندان هایی با کجی شدید درمان ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

لمینت دندان چیست؟
نمونه کارهای لمینت دندان و کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
رایج ترین سوالات در مورد لمینت دندان چیست؟؟
تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟
لمینت بدون تراش چیست؟
  لمینت دندان چه مشکلاتی را حل می کند و مزایای آن چیست؟ چه کسانی نباید لمینت دندان انجام دهند؟
قیمت لمینت دندان چقدر است؟ تفاوت لمینت و بلیچینگ در چیست؟
لمینت دندان چگونه انجام می شود؟ آیا می توان به جای ارتودنسی از لمینت برای دندان های کج استفاده کرد؟

ویزیت و مشاوره اینترنتی رایگان با متخصصین سیب سفید 

 

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 3500هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 950هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی و

درمانی 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!