آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

ایمپلنت تیتانیوم بهتر است یا ایمپلنت زیرکونیا

ایمپلنت تیتانیوم بهتر است یا ایمپلنت زیرکونیا؟ قیمت ایمپلنت زیرکونیا، قیمت ایمپلنت تیتانیوم، ایمپلنت زیرکونیا مقاوم تر است یا ایمپلنت تیتانیوم؟ ایمپلنت زیرکونیا زیباتر است یا ایمپلنت تیتانیوم؟ تفاوت ایمپلنت تیتانیومی و ایمپلنت زیرکونیا، ایمپلنت تیتانیومی، ایمپلنت زیرکونیا، بهترین نوع ایمپلنت دندان

ایمپلنت تیتانیوم بهتر است یا ایمپلنت زیرکونیا
4 آبان 1398
0
دسته بندی: ایمپلنت,

 

تنها تا 15 بهمن ماه: ایمپلنت هر واحد  2900000 تومان به جای 3200000 تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

برای مشاوره ، عکس لبخند خود را از طریق لینک و یا شماره ی زیر در واتساپ ارسال کنید

لینک مستقیم واتساپ

09122234921

ایمپلنت تیتایومی بهتر است یا ایمپلنت زیرکونیا؟

ایمپلنت دندان: بیشتر بیماران در اتخاب نوع ایمپلنت بخصوص برای ایمپلنت دندان جلو مردد هستند. آنها نمی دانند که ایمپلنت زیرکونیا بهتر است یا ایمپلنت تیتانیوم؟ هر کدام از انواع ایمپلنت دندان  باید ها و نباید های خوشان را دارند. متخصص ایمپلنت با در نظر گرفتن  نگرانی ها و اهداف بیمار ، نوع خاصی از کاشت را توصیه می کند. در زیر چند تفاوت بین ایمپلنت تیتانیوم و ایمپلنت زیرکونیا که اغلب در هنگام تصمیم گیری بین این دو خصوصا برای ایمپلنت دندان جلو ، مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند، اورده شده است.

هزینهقیمت ایمپلنت دندان زیرکونیا از ایمپلنت تیتانیومی بالاتر است بنابراین کاشت زیرکونیا هزینه بیشتری برای بیماران خواهد داشت. هزینه دندانپزشک برای کاشت تیتانیوم معمولاً بین 300 تا 500 دلار است ، در حالی که کاشت زیرکونیا بین 500 تا 600 دلار است. لطفا توجه داشته باشید که این هزینه فقط برای قطعات ایمپلنت است ، این قیمت تمام شده ی ایمپلنت برای بیمار نیست. قیمت ایپلنت دندان شامل هزینه های مشاوره ، تصویربرداری ، نقشه برداری ، مواد ، عمل جراحی و معاینات و مراقبتهای ویژه می باشد. . شرکت های بیمه غالباً ایمپلنت های دندانپزشکی را پوشش نمی دهند ، اما در سالهای اخیر با گسترش گرایش به سمت ایمپلنت های دندانی برای جایگزینی دندانهای از دست رفته، بیشتر شرکت های بیمه در تلاش هستند قسمتی از هزینه های درمان ایمپلنت را به عمده بگیرند. از طرف دیگر امکان شرایط ایمپلنت اقساطی در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید به بیماران در زمینه ی قیمت ایمپلنت دندان مساعدت می کند.  ایمپلنت ارزان و اقساطی با کیفیت بالا در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید نگرانی های بیماران را در مورد قیمت ایمپلنت دندان کاهش داده است. علاوه بر ایمپلنت اقساطی ، سایر خدمات دندانپزشکی زیبایی همانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان نیز در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید بصورت اقساطی ارائه می شود.

توانایی ادغام با استخوان فک : هر دو ماده کاشت زیرکونیا و تیتانیوم زیست سازگار هستند و به خوبی با استخوان و لثه ها ادغام می شوند. کاشت تیتانیوم غالباً به مدت 20 سال به طول می انجامد در حالی که طول عمر ایمپلنت زیرکونیا هنوز در حال بررسی است ، زیرا مدت طولانی ای نیست که  مورد استفاده قرار می گیرد تا موفقیت بلند مدت را نشان دهد. نسخه های قدیمی زیرکونیا با شکسته شدن نیازمند کاشت های جدید تشخیص داده شده اند. برخی از تولید کنندگان زیرکونیا بیماران را ترسیده و فکر می کنند که اگر نوع دیگری از فلز در دهان وجود داشته باشد ، تیتانیوم باعث ایجاد شوک یا جریان پیزو الکتریکی خواهد شد. با این حال ، این نگرانی نسبتاً بی اساس است زیرا هیچ مدارکی در مورد این مسئله که هنوز برای بیماران ایجاد شده است ، پیدا نکردیم.

بیشتر بدانید: ایمپلنت فوری، لمینت سرامیکی دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان، جرمگیری، برنامه ریزی برای انجام ایمپلنت، ایمپلنت دندان، ایمپلنت اقساطی

سهولت قرار دادن : کاشت تیتانیوم مدتها است که در جایگزینی برای دندان از دست رفته بسیار استاندارد شناخته شده است و بسیاری از افراد به جای استفاده از دندان مصنوعی برای جایگزینی چند دندان، برای کاشت ایمپلنت متخصص ایمپلنت مراجعه می کنند. کاشت تیتانیوم یک روش دندانپزشکی بسیار رایج است و در صورت خوب بودن تراکم استخوان و سلامت استخوان ، برای دندانپزشک نیز یک گزینه ی در نظر گرفته می شود.

قرارگیری موفقیت آمیز جراحی ایمپلنت زیرکونیا چالش برانگیز است. بیشتر کاشت زیرکونیا تک قطعه (کاشت و ابتمنت در یک قطعه جامد) است که به طور کامل در زیر لثه ها قرار نمی گیرد و از نظر زاویه ای دشوار است. امکان قرار دادن ایمپلنت با زاویه اندک برای دندانپزشک بسیار مهم است زیرا گاهی اوقات به دلیل تراکم استخوان و مشخصات دندان ها ، موقعیت بهینه کاشت اندکی از مرکز فاصله دارد. در مدل جدید ایمپلنت زیرکونیا دو تکه وجود دارد که سبب می شود راحت تر قرار بگیرند ، اما هنوز مورد آزمایش گسترده ای قرار نگرفته اند.

زیبایی شناسی : برای اکثر بیماران ، ایمپلنت دندان تیتانیوم نتایج بسیار خوبی می دهد. با این حال ، برخی از بیماران نگران ایجاد یک خط خاکستری قابل مشاهده در زیر لثه یا در امتداد لبه دندان هستند. اگر بیماران دارای بافت استخوانی یا لثه نازک باشند ، می توان برای کاشت دندان از مواد سرامیکی استفاده کرد تا هیچ فلزی خاکستری قبل مشاهده نباشد. از طرف دیگر ، ایمپلنت زیرکونیا از نظر  زیبایی شناسی شناخته شده تر است. رنگ زیبا و سفید مواد سرامیکی بسیار طبیعی به نظر می رسد و از طریق بافت لثه نمایان نمی شود. ممکن است بیماران برای ایمپلنت دندان جلو به دلایل زیبایی شناسی ایمپلنت زیرکونیا را ترجیح دهند اما سایر موارد برای تصمیم گیری را نیز باید در نظر گرفت.

قدرت و مقاومت : کاشت تیتانیوم فوق العاده قوی است ، از خاصیت خمشی بالایی برخوردار بوده و در برابر شکستگی مقاومت می کند. ایمپلنت زیرکونیا دارای خاصیت ارتجاعی کمتری است که می تواند منجر به شکستگی های بیشتر شود ، اما ایمپلنت زیرکونیا نیز بسیار سخت و قوی است.

با اطلاعات بسیار زیادی در مورد کاشت های دندانی تیتانیوم و زیرکونیا وجود دارد، بسیاری از بیماران به درستی تصمیم میگیرند که کدام ماده را ترجیح دهند. در اکثر اوقات ، متخصص ایمپلنت، کاشت دندان تیتانیومی را به بیماران توصیه می کند و حتی برای دهان خود نیز تیتانیوم را انتخاب می کنند. کاشت دندان تیتانیوم سالهاست که در صنعت پزشکی و دندانپزشکی خدمت می کند. آنها قابل اعتماد و به اثبات رسیده اند. اگرچه کاشت زیرکونیا نوید نشان می دهد ، اما موفقیت طولانی مدت آنها اثبات نشده است. ممکن است مسئله ی زیبایی شناسی یا حساسیت به آلرژی شما را به سمت ایمپلنت زیرکونیا سوق دهد ، در اینصورت ممکن است جایگزینی ایمپلنت دندان زیرکونیا به جای ایمپلنت تیتانیوم بهترین راه حل باشد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با فراهم کردن شرایط ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی ، نگرانی های بیماران را در مورد قیمت ایمپلنت دندان و شرایط پرداخت آن کاهش داده است. علاوه بر خدمات ایمپلنت اقساطی سایر روشهای دندانپزشکی زیبایی همانند لمینت دندان و کامپوزیت دندان نیز در این مرکز بصورت اقساطی ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت دندان یا برای دیدن اینکه آیا شما کاندیدای ایمپلنت هستید یا نه ، لطفا با ما با شماره ی 0912234921 تماس بگیرید تا امروز همین امروز یک تاریخ برای مشاوره تعیین کنید!

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

 

تنها تا 15 بهمن ماه: ایمپلنت هر واحد  2900000 تومان به جای 3200000 تومان

امکان پرداخت اقساط بلند مدت 

برای مشاوره ، عکس لبخند خود را از طریق لینک و یا شماره ی زیر در واتساپ ارسال کنید

لینک مستقیم واتساپ

09122234921

 

همین حالا کلیک نمایید و عکس لبخندتان را برای ما بفرستید. 

تا مشاوره و هزینه‌ی حدودی آن از طرف متخصص زیبایی برای شما ارسال گردد.

(تصاویر به گونه‌ای که 16 دندان جلو مشخص باشد.)

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال ایمیل شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!