آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

تفاوت انواع لمینت دندان

تفاوت انواع لمینت دندان، هر کدام از انواع ونیر دندان را که برای اصلاح طرح لبخند خود انتخاب می کنید ، باید به گونه ای طراحی شوند که بسیار نازک ، مقاوم در برابر لکه و قوی باشند تا در برابر سایش طبیعی مقاومت کنند و فشار روزانه دندان های شما را تحمل کنند. ونیر ها در انواع مختلفی شامل لمینت دندان...

تفاوت انواع لمینت دندان
26 اسفند 1398
0
دسته بندی: لمینت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 3500هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 950هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی و

درمانی 

تفاوت انواع لمینت دندان

هر کدام از انواع لمینت دندان را که برای اصلاح طرح لبخند خود انتخاب می کنید ، باید به گونه ای طراحی شوند که بسیار نازک ، مقاوم در برابر لکه و قوی باشند تا در برابر سایش طبیعی مقاومت کنند و فشار روزانه دندان های شما را تحمل کنند. ونیر ها در انواع مختلفی شامل لمینت دندان، کامپوزیت دندان و لومینیرز وجود دارند و هر کدام مجموعه ای از جوانب مثبت و جوانب خاص خود را دارند. در این مطلب تفاوت انواع مختلف ونیر یا روکش دندان بررسی می شود.

لمینت دندان سرامیکی

روکشهای لمینت سرامیکی یکی از متداول ترین انواع روکش های لمینت دندان است و به طور کلی ویژگی های آنها بسیار عالی و شامل موارد زیر می باشد:

با این حال ، طول درمان لمینت دندان سرامیکی می تواند زمان بر باشد و این احتمال وجود دارد که شما برای چند روز بعد از انجام لمینت سرامیکی، حساسیت دندان به گرما و سرما را تجربه کنید.

لمینت دندان لومینیرز

روکش لومینیرز اغلب ماده مورد نظر برای بیمارانی است که به دنبال ایجاد تغییراتی اندک در دندان ها  و یا تغییر شکل جزئی ، تغییر اندازه و / یا رنگ دندان خود هستند.

مزایای لومینیرز

 • لومینیرز ها نازکتر از روکشهای لمینت سرامیکی هستند.
 • در لومینیرز برخلاف لمینت دندان ، نیازی به تراشیدن مینای دندان وجود ندارد و یا تراش بسیار جزئی لازم است.
 • لومینیرز ها ظاهری بسیار شبیه به دندان طبیعی ایجاد می کنند.
 • طول عمر لومینیرز دندان با مراقبت مناسب می تواند 10-15 باشد.
 • با این وجود ، لازم به ذکر است که روکش لومینیرز گران تر است ، آنها در صورت شکستن ، قابل تعمیر نیستند بلکه باید تعویض شوند.

tafavote-anvae-lminate

لمینت کامپوزیتی

کامپوزیت دندان گزینه ای بسیار مقرون به صرفه برای کسانی است که به دنبال این معالجه دندانپزشکی زیبایی هستند. کامپوزیت دندان معمولاً در یک جلسه دندانپزشکی انجام می شوند و در زمان قرارگیری روی دندان شکل داده می شوند.

برخی از مزایای روکش کامپوزیت ونیر شامل موارد زیر است:

بیمارانی که به دنبال اصلاح برخی موارد ساختاری یا زیبایی دندان خود هستند  به دنبال استفاده از کامپوزیت دندان و یا لمینت دندان هستند، از جمله این موارد عبارتند از:

 • فاصله بین دندانها
 • کجی و ناهمواری دندان ها
 • ترک دندان ها
 • تغییر رنگ
 • دندانهای کوتاه

بیشتر بخوانید: ایمپلنت ارزان، ایمپلنت فوری، تفاوت لمینت دندان و کامپوزیت، کامپوزیت بهتر است یا لمینت، قیمت ایمپلنت دندان، کاشت دندان

آیا من کاندیدای ونیرها هستم؟

ونیرهای کامپوزیت، لمینت و لومینیرز یک درمان مناسب برای همه نیست. فقط معاینه توسط دندانپزشک شما می تواند تعیین کند که برای ایجاد تغییرات مورد نیاز مناسب هستند یا خیر.

برخی از موقعیت هایی که بیماران کاندید مناسبی برای دریافت لمینت دندان از هر نوع و یا کامپوزیت دندان نیستند شامل موارد زیر است:

 • داشتن دندان هایی با پوسیدگی یا بیماری لثه فعال: این شرایط دهان و دندان باید قبل از ساخت و پیوند روکشهای کامپوزیت و لمینت درمان شود.
 • دندان های ضعیف: اگر مقدار قابل توجهی از ساختار دندان از دست رفته باشد ، یا با مواد پر کننده جایگزین شده باشد ، دندان به اندازه کافی قوی نخواهد بود تا بتواند با روکش لمینت دندان و کامپوزیت دندان کار کند.
 • بروکسیسم یا دندان قروچه:  اگر یک بیمار دندانهای خود را بهم فشار دهد و یا آنها را خرد کند ، این کار به راحتی می تواند روکش های لمینت دندان و کامپوزیت دندان را تراشیده یا شکسته کند. قبل از شروع درمان ، این بیماری باید درمان شود.
 • مینای دندان کافی وجود نداشته باشد: به دلیل اینکه متخصص دندانپزشکی زیبایی معمولاً قبل از قرار دادن روکش های لمینت دندان یک لایه نازک از مینای دندان را جدا می کنند، عدم وجود مینای دندان کافی می تواند مانع از دریافت روکش لمینت دندان شود.

اگر همچنان در انتخاب روش مناسب برای دندان های خود مردد هستید، برای ویزیت و مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری توسط متخصصین کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شماره 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

تفاوت انواع ونیر ها با ایمپلنت دندان

ایمپلنت یک گزینه درمانی برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد. کاشت دندان همچنین می تواند زیبایی لبخند را بازگردانده و در اصلاح طرح لبخند به کار رود. ونیر های کامپوزیت دندان و انواع لمینت دندان نمی توانند جایگزینی برای دندان از دست رفته باشند. کامپوزیت و لمینت تنها با پوشاندن ظاهر ناخوشایند دندان ها ، دندان و لبخند را زیباتر نموده و اعتماد نفس ایجاد می کند. برای روکش های لمینت دندان و کامپوزیت دندان برخلاف ایمپلنت دندان به روی دندان ها موجود ارائه می شوند و نه به جای دندان خالی و ناموجو.

قیمت انواع ونیر دندان

قیمتها متفاوت می باشد. قیمت لمینت دندان نسبت به هزینه کامپوزیت دندان بیشتر است. در مقابل طول عمر لمینت دندان نیز تقریبا دو برابر طول عمر لمینت دندان می باشد. به طور کلی قیمت انواع روشهای دندانپزشکی از قبیل لمینت دندان، کامپوزیت دندان و ایمپلنت دندان تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارند . معمولا قیمت لمینت دندان در تهران برای هر واحد لمینت بین یک تا دو میلیون تومان می باشد. قیمت کامپوزیت دندان نیز بین 400 هزار تا یک میلیون تومان می باشد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد. قیمت لمینت دندان در کلینیک سیب سفید 1100000 تومان، قیمت کامپوزیت دندان 490 هزار تومان و قیمت ایمپلنت دندان 2900000 تومان می باشد. برای ویزیت و مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از شرایط ایمپلنت اقساطی، لمینت اقساطی و کامپوزیت اقساطی در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

لمینت دندان چیست؟
نمونه کارهای اخیر کلینیک سیب سفید
رایج ترین سوالات در مورد لمینت دندان چیست؟؟
تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟
لمینت بدون تراش چیست؟
  لمینت دندان چه مشکلاتی را حل می کند و مزایای آن چیست؟ چه کسانی نباید لمینت دندان انجام دهند؟
قیمت لمینت دندان چقدر است؟ تفاوت لمینت و بلیچینگ در چیست؟
لمینت دندان چگونه انجام می شود؟ آیا می توان به جای ارتودنسی از لمینت برای دندان های کج استفاده کرد؟

ویزیت و مشاوره اینترنتی رایگان با متخصصین سیب سفید 

 

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!