آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

چه کسانی می توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند

چه کسانی می توانند کامپوزیت کنند؟ کامپوزیت دندان کدام مشکلات دندان را حل رفع می کند؟ کامپوزیت دندان برای چه کسانی مناسب است؟ آیا همه می توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند؟ دلایل کامپوزیت دندان، انواع روکش دندان، معایب کامپوزیت دندان، ماندگاری کامپوزیت دندان

چه کسانی می توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند
19 آذر 1398
0
دسته بندی: لمینت,کامپوزیت,

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 4900هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 1400هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی و

درمانی 

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
تفاوت کامپوزیت دندان و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

چه کسانی می توانند کامپوزیت کنند؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که کامپوزیت دندان انتخاب مناسبی برای دندان های شما هست یا نه؟ اولین گزینه ای که برای اصلاح ، ترمیم ، بازسازی و نوسازی لبخند به ذهن می رسد کامپوزیت دندان می باشد. ممکن است شما نگران این باشید که نتوانید کامپوزیت دریافت کنید. در این مطلب توضیحاتی در مورد کامپوزیت ونیر و اینکه چه کسانی می توانند کامپوزیت کنند آورده شده است. تقریبا همه ی افراد می توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند. به جز آنهایی که بیماری های مربوط به دهان و دندان دارند مانند بیماری لثه و یا پوسیدگی دندان. این افراد پس از رفع مشکل می توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند. همچنین افرادی که بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمی کنند بهتر است از انجام کامپوزیت دندان خودداری کنند.

che-kasani-mitavanand-composite-konand

دلایل کامپوزیت دندان

دلایل زیادی وجود دارد که افراد کامپوزیت دندان را انتخاب می کنند. این افراد  نتایجی را که از سفید کردن دندان به روش سنتی می خواستند دریافت نمی کنند ، یا شاید لبخند این افراد به دلیل دندانهای خرد شده یا شکسته ناخوشایند باشد و به همین دلیل این افراد تصمیم به دریافت کامپوزیت ونیر کنند.

افرادی که تصمیم می گیرند که از کامپوزیت استفاده کنند ، می خواهند سفیدی ، حتی زیبایی لبخندشان طبیعی به نظر برسد اما نیازی به دیگر گزینه های دندانپزشکی مانند پروتز دندان یا ایمپلنت ندارند.

اگر در مورد دریافت کامپوزیت دندان کنجکاو هستید ، بهترین روش عملی گفتگو با متخصص دندانپزشک زیبایی است. او می تواند درمورد آنچه را که درباره ی کامپوزیت می خواهید بدانید مانند قیمت کامپوزیت دندان، بهترین نوع کامپوزیت دندان، مراحل انجام کامپوزیت دندان و مراقبت از کامپوزیت دندان به شما مشاوره دهد. همچنین اگر احتمال دهد که روکش کامپوزیت برای نیازهای دندانپزشکی شما مناسب نیست ، می تواند پیشنهادات درمانی جایگزینی مانند لمینت دندان، ایمپلنت دندان، ارتودنسی و یا بلیچینگ را  ارائه دهند تا بتوانید همچنان از داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین لذت ببرید.

دریافت کامپوزیت دندان نیازی به جراحی ندارد ، هزینه کامپوزیت دندان همانند درمان های جراحی دندانپزشکی نظیر ایمپلنت گران نیست،  و ماندگاری کامپوزیت دندان نسبت به روشهای سنتی سفید کردن دندان بیشتر است. طول عمر کامپوزیت دندان بسته به سبک زندگی شما و آنچه می خورید و می نوشید ، و نیز میزان رعایت بهداشت دهان و دندان ممکن است بین 5 تا 10 سال و حتی بیشتر باشد.

انواع روکش دندان

دندانپزشکی مدرن مواد متنوعی را برای کسانی که مایل به دریافت روکش های حرفه ای دندان روی دندان های طبیعی خود هستند، ارائه می دهد. دو نوع اصلی روکش دندان وجود دارد: کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی. در مورد اینکه کامپوزیت بهتر است یا لمینت بهتر است با دندانپزشک خود صحبت کنید تا بهترین گزینه مناسب وضعیت دندان شما انتخاب شود.

کامپوزیت دندان

 اگر تا به حال حفره های دندان هایتان را با مواد سفید پر کرده اید پس قبلاً با مواد کامپوزیتی تجربه ای موفق داشته اید. ترکیبی از رزین های کامپوزیت که به عنوان روکش برای پوشاندن نقص های زیبایی لبخند نیز استفاده می شود. کامپوزیت دندان بدون نیاز به آزمایشگاه دندانپزشکی، می تواند در یک جلسه توسط دندانپزشک روی دندان ساخته شود. همین مساله که کل ساخت کامپوزیت روی دندان ها به هنر و مهارت دندانپزشک بستگی دارد حساسیت دریافت کامپوزیت دندان توسط یک متخصص دندانپزشکی زیبایی را که در زمینه کار با کامپوزیت مهارت و تجربه ی بالایی دارد ، بیشتر کرده است.

مزایای کامپوزیت دندان

معایب کامپوزیت دندان

ماندگاری کامپوزیت دندان نسبت به روکش لمینت دندان کمتر می باشد.

کامپوزیت دندان نسبت به تغییر رنگ و لکه گیری حساس می باشد و در مورد مصرف نوشیدنی ها و مواد غذایی رنگی باید احتیاط کرد.

طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟

روکشهای کامپوزیت دندان معمولاً بین 5 تا 10 سال ماندگاری دارند. در صورت مراقبت از کامپوزیت دندان و رعایت منظم و کامل بهداشت دهان و دندان می توان این دوره را افزایش داد.

بیشتر بخوانید: قیمت ایمپلنت دندان، بهترین نوع ایمپلنت دندان، ایمپلنت دندان های جلو، ایمپلنت فوری، ایمپلنت ارزان، بهترین نوع کامپوزیت دندان

لمینت دندان

پوششی از جنس سرامیک و یا پرسلن می باشد که برای چندین دهه برای اصلاح و بهبود لبخند استفاده شده است. لمینت دندان با وجود اینکه بسیار نازک می باشد اما استحکام و دوام زیادی دارد.

مزایای لمینت دندان

معایب لمینت دندان

  • قیمت لمینت دندان نسبت به کامپوزیت دندان تقریبا دو برابر می باشد.
  • لمینت دندان اگر شکسته یا خرد شود قابل ترمیم نیست و حتما باید جایگزین شود.
  • ساخت لمینت دندان در آزمایشگاه دندانپزشکی صورت می گیرد و بنابراین زمان لازم برای دریافت لمینت دندان بیشتر است
  • برای قرار دادن لمینت سرامیکی روی دندان، نیاز به آماده سازی دندان می باشد که مقدار کمی از مینای دندان باید تراشیده شود. بنابراین لمینت دندان یک روش برگشت ناپذیر است و کسانی که لمینت دریافت می کنند همیشه باید این نوع روکش ها را روی دندان داشته باشند و امکان حذف آن از روی دندان وجود ندارد و تنها می توانند با روکش لمینت جدید جایگزین شوند.

طول عمر لمینت دندان

روکش های لمینت دندان مدت طولانی دوام می می آورند اما دائمی نیستند.  به طور معمول ماندگاری لمینت دندان بین 15 تا 20 سال می باشد که با مراقبت از صحیح از لمینت و نیز رعایت منظم و کامل بهداشت دهان و دندان می توان این دوره را افزایش داد.

چگونه از روکش دندان مراقبت کنیم؟

هنگامی که تصمیم به دریافت روکش های کامپوزیت و یا لمینت دندان نمودید ، باید اصمینا حاصل کنید که می توانید از کامپوزیت دندان و لمینت خود مراقبت کنید و از ماندگاری و طول عمر آنها لذت ببرید از جویدن غذاهای سخت مانند آب نبات سخت یا یخ با دندانهای کامپوزیت و لمینت شده ی خود خودداری کنید، این کار می تواند کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی شما را خرد کند. اگر دندان قروچه دارید و یا شب ها دندان های خود را بهم فشار می دهید ، حتما در مورد آن با دندانپزشک خود صحبت کنید، وی احتمالا استفاده از محافظ دندان را در طول شب به شما توصیه کند. روزانه دوبار و نیز پس از مصرف غذاها و نوشیدنی های رنگی بلافاصله مسواک بزنید، از نخ دندان استفاده کنید. همچنین برای مراقبت از کامپوزیت دندان و لمینت دندان هر شش ماه یکبار به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

روکش های لمینت و کامپوزیت دندان روشی ایمن و سالم برای بازیابی یا ساختن لبخند در سطح جهانی هستند. برای مشاوره و ویزیت رایگان همین امروز تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 واتساپ و یا تلگرام کنید، زیرا ممکن است شما فقط چند جلسه از یک درخشش لبخند دور باشید که می توانید به آن افتخار کنید! کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را بصورت کامپوزیت اقساطی، لمینت اقساطی و ایمپلنت اقساطی بلند مدت ارائه می دهد. هزینه کامپوزیت دندان برای هر واحد در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 450 هزار تومان، هزینه لمینت دندان برای هر واحد دندان 1000000 تومان و نیز قیمت ایمپلنت دندان برای هر واحد دندان در این کلینیک 2700000 تومان می باشد.

دندانپزشکی سیب سفید ، واقع در جنت آباد مرکزی ، خدمات دندانپزشکی و تخصصی فوق العاده ای را ارائه می دهد که با نیازها و خواسته های بیمار هدایت می شوند. خدمات این مرکز شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ایمپلنت و نیز ارتودنسی کوتاه مدت می باشد که کلیه ی خدمات خود را بصورت اقساطی ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، سؤال ، یا برای تعیین وقت ملاقات ، با شماره 09122234921 تماس بگیرید.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!