آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

مزایای ایمپلنت فوری

مزایای ایمپلنت دندان فوری، آیا ایمپلنت فوری ایمن هست، ایمپلنت فوری روشی از کاشت دندان است که در آن بلافاصله پس از کشیدن دندان ، پایه ایمپلنت در فک استخوان قرار می گیرد. و دریافت اباتمنت و تاج نیز در طول همان جلسه و یا با فاصه ی حدودا دو هفته ای صورت می گیرد...

مزایای ایمپلنت فوری
17 اسفند 1398
0
دسته بندی: ایمپلنت,

 

اطلاعیه:قیمت ایمپلنت دندان 5.200.000 به جای 6.200.000 فقط تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ فراهم شده است.

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09363558965 زیبایی

09393559163 درمانی

 

مزایای ایمپلنت فوری

اگر تاکنون با مراجعه به دندانپزشک متوجه شده اید که باید یکی از دندان های خود را از دست یدهید ، این یک فکر برای آزار دهنده است ، به خصوص اگر یکی از دندانهای جلوی شما باشد. در ماقعی که مجبور به کشیدن دندان خود هستید، دندانپزشک لیستی از گزینه ها را به شما ارائه می دهد: دندان مصنوعی متحرک ، پل  های دندانی و ایمپلنت دندان. اگر شما ایمپلنت را انتخاب کرده باشید باید  الی 6 ماه برای اتمام مراحل ایمپلنت دندان انتظار بکشید. در تمام این مدت شما یک دندان مصنوعی قابل جابجایی ،یا یک روکش موقت دارید و یا جای خالی دندان را دارید. ممکن است این مدت انتظار برای دریافت ایمپلنت ناراحت کننده باشد بخصوص اگر دندان جلویی خود را از دست داده باشید. در این مواقع چنانچه شما شرایط لازم برای دریافت ایمپلنت دندان فوری را داشته باشید ، ممکن است متخصص ایمپلنت دندان شما تصمیم بگیرد که از روش ایمپلنت فوری استفاده کند.

ایمپلنت فوری روشی از کاشت دندان است که در آن بلافاصله پس از کشیدن دندان ، پایه ایمپلنت در فک استخوان قرار می گیرد. و دریافت اباتمنت و تاج نیز در طول همان جلسه و یا با فاصه ی حدودا دو هفته ای صورت می گیرد.

مزایای ایمپلنت دندان فوری

  • جایگزینی ثابت برای دندان از دست رفته
  • ییک روش جراحی دندان بدون بخیه
  • ایمپلنت دندان به حفظ بافت لثه کمک می کند
  • به استفاده از روکش موقت نیازی نیست.
  • کمتر دردناک است

آیا ایمپلنت فوری ایمن است؟

کاملا! ایمپلنت های فوری دندان اگر توسط متخصص ایمپلنت دندان و بصورت صحیح انجام پذیرد،  بسیار ایمن هستند. مانند هر روش دیگر دندانپزشکی ، خطرات ذاتی نیز وجود دارد. خوشبختانه ، بروز عوارض در ایمپلنت فوری بسیار جزئی و به راحتی قابل درمان هستند. برنامه ریزی مناسب با فناوری اشعه ایکس 3 بعدی همراه با یک متخصص ایمپلنت دندان باتجربه که قبلاً بارها کاشت ایمپلنت را انجام داده است ،بسیار مهم است. مراقبت و رژیم صحیح بعد از عمل کاشت دندان، باعث بهبودی موفقیت آمیز می شود. به بیماران آموزش داده می شود تا 4 ماه پس از دریافت ایمپلنت دندان، مواد غذایی سخت را گاز نزنند. مهم است که به یاد داشته باشید که ایمپلنت فوری پس از اتصال به استخوان فک،  در واقع برای 6 هفته اول ضعیف تر می شود و سپس روز به روز قوی تر می شود.

mazayaye-implant-dandan-fori

روش کاشت دندان فوری چیست؟

ایمپلنت فوری دندان یک  روش درمانی است که معمولاً به دلیل پوسیدگی غیرقابل ترمیم دندان و از دست دادن دندان ضروری است. مراحل انجام ایمپلنت فوری با استفاده از اشعه ایکس آغاز می شود. تشخیص ایجاد شده و گزینه های درمانی توسط متخصص ایمپلنت دندان مورد بحث قرار می گیرد.  بطور کلی مراحل انجام ایمپلنت دندان فوری بصورت زیر است:

قرار ملاقات قبل از جراحی:  برای ارزیابی دندان ها و همچنین بررسی وضعیت سلامتی بیمار قبل از شروع جراحی ایمپلنت فوری، یک جلسه مشاوره با متخصص ایمپلنت دندان لازم است در این مرحله چنانچه بیمار مشکلاتی از قبیل بیماری لثه، عفونت دندان و یا سایر مشکلات را داشته باشد، دندانپزشک ابتدا به رفع این موارد می پردازد و بیمار را برای دریافت ایمپلنت دندان آماده می کند.

روز عمل جراحی ایمپلنت دندان: برای انجام ایمپلنت معمولاً از بی حسی موضعی استفاده می شود. دندان شکسته یا ناامیدکننده پوسیده شده با احتیاط زیادی برداشته می شود تا هرگونه آسیب در استخوان اطراف آن به حداقل برسد. سوکت استخراج با دقت توسط متخصص ایمپلنت مورد بازرسی و تمیزکاری قرار می گیرد تا مطمئن شود بافت آلوده باقی نمی ماند. محل کاشت دندان آماده شده و ایمپلنت دندان بجای ریشه دندان کشیده شده، دراستخوان فک قرار می گیرد تا از ثبات اولیه کاشت اطمینان حاصل شود. ممکن است متخصص ایمپلنت دندان در همان جلسه اباتمنت و تاج دندان را نیز قرار دهد و یا با توجه به شرایط بیمار تصمیم بگیرد که در یک فاصله ی زمانی کوتاه ادامه ی مراحل ایمپلنت دندان را انجام دهد.

معاینات بعد از عمل ایمپلنت: 2 هفته بعد از انجام ایمپلنت دندان ، بیماران برای معاینه به متخصص ایمپلنت دندان مراجعه می کنند. همچنین برای اطمینان از موفقیت ایمپلنت، لازم است هر شش ماه یکبار به دندانپزشک راجعه کنید.

بیشتر بخوانید: لمینت دندان سرامیکی، تفاوت لمینت دندان و کامپوزیت، قیمت لمینت دندان، کامپوزیت دندان چیست، کامپوزیت بهتر است یا لمینت

طول عمر ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان اگر مراقبت شود می تواند همانند یک دندان طبیعی برای شما ماندگاری داشته باشد. نحوه ی مراقبت از ایمپلنت دندان نیز همانند مراقبت از دندان طبیعی است. برای داشتن یک ایمپلنت موفق روزانه مسواک بزنید و از نخ دندان استفاده کنید همچنین در سال دوبار به دندانپزشک مراجعه کنید.

قیمت ایمپلنت دندان

برای آگاهی از هزینه ایمپلنت دندان باید وضعیت دندان شما بررسی شود. قیمت ایمپلنت دندان برای همه یبیماران یکسان نیست و عوامل مختلفی در هزینه ایمپلنت تاثیر گذار هستند که ممکن است در نهایت یک ایمپلنت ارزان و یا ایمپلنت گران را برای شما سبب شود. برخی از عوامل تاثیر گذار در قیمت ایمپلنت دندان عبارتند از : تعداد دندان هایی که باید ایمپلنت شوند، منطقه جغرافیایی، پوشش یا عدم پوشش بیمه، کارهای اضافی قبل از جراحی ایمپلنت دندان مانند پیوند استخوان، لیفت سینوس ، کشیدن دندان و.... همچنین شما می توانید از شرایط ایمپلنت اقساطی ارائه شده در برخی کلینیک های دندانپزشکی نیز بهره مند شوید.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، ایمپلنت دندان و لمینت دندان بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان در مرکز سیب سفید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.

قیمت کامپوزیت دندان در کلینیک سیب سفید 490 هزار تومان، قیمت لمینت دندان 1100000 تومان و قیمت ایمپلنت 2900000 تومان می باشد که بصورت کامپوزیت اقساطی، لمینت اقساطی و ایمپلنت اقساطی بلند مدت ارائه می شود.

منبع مقاله

جهت اطلاع از شرایط اقساطی و رزرو وقت اینجا کلیک کنید.

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

مشاوره حضوری رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟
فیلم مراحل انجام ایمپلنت دندان
آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟
هزینه انجام ایمپلنت دندان چقدر است؟
طول عمر ایمپلنت دندان یا کاشت دندان چقدر است؟ رزرو نوبت برای ویزیت رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان مصنوعی به نظر می رسد یا طبیعی؟ مدت زمان کاشت دندان چقدر طول می کشد؟
چه مدت پس از کشیدن دندان می توان ایمپلنت انجام داد؟ به چه تعداد ایمپلنت دندان نیاز دارم؟
مراحل ایمپلنت دندان در صورت نیاز به پیوند استخوان چگونه است؟
چگونه از ایمپلنت دندان مراقبت کنیم؟
آیا نیاز به جایگزینی ایمپلنت دندان قدیمی دارم؟
آیا سالمندان می توانند ایمپلنت دندان انجام دهند؟
بعد از ایمپلنت دندان چه بخوریم؟
آیا کسانی که پوکی استخوان دارند می توانند ایمپلنت انجام دهند؟

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!