آدرس : شاهین شمالی، روبروی خرم‌شاد. تماس : 02144461471-02144451453

کامپوزیت دندان طبیعی تر است یا لمینت دندان

کامپوزیت دندان طبیعی تر است یا لمینت دندان؟ پاسخ خاص به این سوال که آیا کامپوزیت دندان طبیعی تر به نظر می رسد یا لمینت دندان؟ لمینت سرامیکی می باشد. روکش لمینت دندان علاوه بر اینکه نسبت به روکش کامپوزیت ونیر زیباتر و طبیعی تر به نظر می رسد در برابر لکه گیری و تغییر رنگ نیز مقاوم تر است.

کامپوزیت دندان طبیعی تر است یا لمینت دندان
30 دی 1398
0

 

اطلاعیه:قیمت لمینت دندان هر واحد 2450 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 690 هزار تومان به تعداد محدود تا 5 روز آینده

امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ

برای مشاوره و ارسال عکس میتوانید با شماره زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

09393558965 زیبایی

 

کامپوزیت دندان طبییعی تر به نظر می رسد یا لمینت دندان

با انتخاب روکش های کامپوزیت دندان و لمینت دندان ، شما در واقع برای دندان های خود یک پوشش انتخاب می کنید ، که سطح دندان را صاف و زیباتر نشان می دهد. متخصص دندانپزشکی زیبایی ابتدا دندان های شما را معاینه می کند تا مطمئن شود که قبل دریافت کامپوزیت و یا لمینت ، هیچ مشکل دهان و دندان ندارید. معمولا افرادی که برای برطرف نمودن مشکلات دندانپزشکی خود از کامپوزیت دندان و یا لمینت دندان استفاده می کنند، مردد هستند که کدام یک از این دو روش طبیعی تر به نظر می رسد.

در پاسخ باید گفت که هر کدام از روکشهای کامپوزیت دندان و لمینت دندان مزایا و معایب خودشان را دارند. با این حال پاسخ خاص به این سوال که آیا کامپوزیت دندان طبیعی تر به نظر می رسد یا لمینت دندان؟ لمینت سرامیکی می باشد. روکش لمینت دندان علاوه بر اینکه نسبت به روکش کامپوزیت ونیر زیباتر و طبیعی تر به نظر می رسد در برابر لکه گیری و تغییر رنگ نیز مقاوم تر است. با اینحال روکش های کامپوزیت دندان نیز یک گزینه مقرون به صرفه و کمتر تهاجمی است.

طبیعی به نظر رسیدن هر کدام از روکشهای کامپوزیت و لمینت تا حد زیادی به مهارت و تجربه دندانپزشک شما نیز بستگی دارد. خصوصا زیبایی روکش های کامپوزیت ونیر که مستقیما توسط خود دندانپزشک روی دندان های قرار داده می شوند به مهارت، تجربه و نیز هنر دندانپزشک وابسته است. اگر روکش های کامپوزیت دندان و لمینت سرامیکی با مهارت انجام شوند ، باید با ظاهر بقیه دندان های شما مطابقت داشته باشند. 

composite-dandan-tabietar-ast-ya-laminate-dandan

روش انجام کامپوزیت دندان به گونه ای است که نیاز به حداقل آماده سازی دندان برای دریافت کامپوزیت دارد. این ویژگی از یک سو یک مزیت  است و کامپوزیت ونیر را به یک روش ایمن تبدیل کرده است. از طرف دیگر همین ویژگی سبب می شود هنگامی که مواد کامپوزیت روی دندان ها قرار داده می شود، دندان ها کمی برجسته تر به نظر برسند که در اینصورت کامپوزیت دندان کمی از حالت طبیعی خارج می شود. در مقابل روکش لمینت دندان بسیار نازک و درعین حال محکم و بادوام می باشد. برای قرار دادن روکش لمینت دندان مقداری از مینای دندان تراشیده می شود. این ویژگی سبب می شود که روکش های نازک لمینت دندان ، هیچ برجستگی را روی دندان سبب نشود و طبیعی تر به نظر برسند.

نوعی کامپوزیت دندان به نام کامپوزیت آی پی اس وجود دارد که از نظر زیبایی و طبیعی بودن به لمینت سرامیکی نزدیکتر است. افرادی که می خواهند با یک هزینه نسبتا کم به نتایجی نزدیک به لمینت دندان دست یابند، روکش کامپوزیت آی پی اس می تواند یک گزینه عالی برایشان باشد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید خدمات خود را شامل کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت بصورت اقساط بلند مدت ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان توسط متخصصین کلینیک دندانپزشکی سیب سفید با شماره ی 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را به شماره ی 09122234921 از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

قیمت کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت دندان با توجه به عوامل مختلفی می تواند تعیین شود. انوع کامپوزیت دندان، محلی که شما در آن کامپوزیت انجام می دهید، وضعیت دندان های شما و... بطور کلی می توان گفت قیمت کامپوزیت دندان در تهران بین 400 هزار تا یک میلیون تومان می باشد. قیمت کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 490 هزار تومان می باشد که توسط متخصصین مجرب ارائه می شود. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره 09122234921 تماس بگیرید و یا تصویر لبخند خود را برای ما در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید و مشاوره غیرحضوری دریافت نمایید. برای دیدن نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید ، اینجا کلیک کنید. علاوه بر ارئه کامپوزیت دندان و لمینت دندان همچین مرکز سیب سفید مجری ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران می باشد. قیمت ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید 2900000 تومان می باشد که پرداخت آن بصورت اقساط بلند مدت میسر شده است. اگر قصد انجام ایمپلنت دندان دارید ، برای رزرو نوبت از بهترین متخصص ایمپلنت دندان می توانید با شماره 09122234921 تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و مشاوره رایگان غیر حضوری دریافت نمائید.

 
 

 

قیمت لمینت دندان

هزینه لمینت دندان نیز تحت تاثیر عولمل مختلفی مانند محل دندانپزشکی، جنس لمینت و وضعیت دندان های شما بستگی دارد. بطور کلی قیمت لمینت دندان در تهران بین 1000000 تا 2000000 تومان می باشد. کلینیک دندانپزشکی سیب سفید تحت نظر بهترین متخصصین دندانپزشکی زیبایی شرایط دریافت لمینت اقساطی را فراهم نموده است. قیمت لمینت دندان در مرکز سیب سفید 1100000 تومان می باشد. برای دیدن نمونه کارهای انجام شده در کلینیک سیب سفید اینجا کلیک کنید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق ارسال تصویر لبخند خود در واتساپ یا تلگرام به شماره ی 09122234921 مشاوره رایگان و غیر حضوری دریافت نمائید. جهت رزرو نوبت برای ویزیت و مشاوره رایگان و حضوری نیز با شماره 09122234921 تماس بگیرید. همچین این مرکز مجری ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران می باشد.

طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟

اگر شما بهداشت دهان و دندان را به خوبی رعایت کنید ، ماندگاری کامپوزیت دندان حدود 7 تا 10 می باشد. علاوه بر رعایت بهداشت دهان و دندان مراجعه شش ماه یکبار به دندانپزشک در دوام کامپوزیت دندان و نیز دوام لمینت دندان نقش مهمی دارد.

بیشتر بخوانید: کامپوزیت بهتر است یا لمینت، طول عمر ایمپلنت دندان، ایمپلنت فوری، ایمپلنت دندان جلو، کامپوزیت دندان های جلو

طول عمر لمینت دندان چقدر است؟

طول عمر لمینت دندان بین 15 تا 20 سال می باشد که البته این مدت برای شرایطی است که بهداشت دهان و دندان به خوبی رعایت شود. برای مراقبت از لمینت دندان و کامپوزیت دندان نیاز به انجام کار خاصی نیست. شما می توانید همانگونه که از دندان های طبیعی خود مراقبت می کنید ، از لمینت سرامیکی و کامپوزیت نیز به همان روش مراقبت کنید. استفاده منظم از نخ دندان و مسواک زدن روزانه می تواند تاثیر زیادی در افزایش طول عمر لمینت دندان و نیز طول عمر کامپوزیت دندان داشته باشید. دقت کنید که برای مراقبت از کامپوزیت دندان و لمینت دندان نیازی به استفاده از خمیردندان های ویژه ای نیست. خصوصا خمیردندان های ساینده نباید استفاده شود.

رعایت رژیم غذایی نیز برای مراقبت بهتر از کامپوزیت دندان و لمینت دندان ضروری است. افرادی که کامپوزیت و یا لمینت دریافت کرده اند نباید از دندان های خود به عنوان ابزار استفاده کنند. همچنین خودداری از گاز زدن مواد غذایی مانند سیب و هویج، جویدن ناخن و سایر اشیاء و پرهیز از مصرف بیش از حد مواد غذایی و نوشیدنی های رنگی می تواند در مراقبت از کامپوزیت ونیر و نیز لمینت سرامیکی بسیار تاثیرگذار باشد.

منبع مقاله

 

 

جدول دسترسی سریع، کلیک کنید.

شرایط اقساط کلینیک سیب سفید به چه صورت است؟

کامپوزیت دندان چیست؟
نمونه کامپوزیت های انجام شده در کلینیک سیب سفید
چه کسانی نباید از کامپوزیت دندان استفاده کنند؟
کسانی که لثه های بزرگ و چشم گیر دارند برای زیبایی چه باید انجام دهند؟
طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است و پس از آن چه باید کرد؟ هزینه کامپوزیت دندان چقدر است و چه تعداد دندان نیاز به کامپوزیت دارد؟
بعد از کامپوزیت دندان چه شکلی میشوم؟ (ارسال عکس) تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟
تفاوت کامپوزیت دندان و بلیچینگ دندان در چیست؟ رایج ترین سوالات درمورد کامپوزیت دندان چیست؟
چگونه بهترین کامپوزیت دندان مناسب شکل صورت خود را انتخاب کنید؟ اگر روی دندان هایم تاج دندان یا کامپوزیت ونیر داشته باشم می توانم از ارتودنسی استفاده کنم؟

ارسال عکس جهت مشاوره اینترنتی با متخصص زیبایی

دیگر مطالب مفید کلینیک دندانپزشکی سیب سفید:

0 نظر

ارسال نظر

!
!
ارسال شماره همراه شما منتشر نمی شود.

رزرو وقت

جهت دریافت نوبت آنلاین در کلینیک دندانپزشکی سیب‌سفید فرم رزرو را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

رزرو وقت

!
!
!